Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lépjek ki a friendzone-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek ki a friendzone-ból?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet jól kilépni a barátzónából, úgy, hogy jól süljenek el a dolgok a lánnyal.

30f



2017. szept. 29. 18:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Már ott elrontottad, hogy kizárólag egyetlen lányra koncentrálsz, akiről még nem is tudod hogy tetszel-e neki. (Valószínűleg nem.)

Főleg ennyi idősen baj, hogy még mindig itt tartasz. Nem volt neked apád, aki megtanított volna csajozni? (Most abszolút bántás nélkül kérdezem)

2017. szept. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Takarodj.
2017. szept. 29. 18:44
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Friend zoneból nem nagyon van kilépő. Az egyetlen esélyed, ha a csaj éppen észreveszi a férfit benned menet közben, de erre én még nem sok élő példát láttam.
2017. szept. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Apám kisgyerekkoromtól kezdve folyton csak a munkára nevelt. Nem tanított ilyesmire.
2017. szept. 29. 18:46
 5/16 anonim válasza:
A friendzone-ból nincsen kilépés. Ha egy lány friendzone-ba tett, akkor soha nem fog veled kefélni. Keress másik lányt!
2017. szept. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Könnyebb a tevének a tű fokán átmennie, mint férfiembernek a friendzoneból kilépnie. :)
2017. szept. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Arra a puncira keresztet vethetsz. A zsidóknak könnyebb volt megszökniük Auschwitz-ból, mint férfinek kilépni a friendzone-ból.
2017. szept. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Titeket tettek már be oda? Jártatok már így?
2017. szept. 29. 19:15
 9/16 anonim ***** válasza:

8:

Nem érted, hogy vannak emberek akik nem ilyen értelemben a lúzerségre lettek nevelve?


1. Ha nekem megtetszik egy csaj (akár ismeretlen, akár munkatárs, akár osztálytárs, stb.) akkor EGYBŐL kezdeményezek nála. Nem várok hetekig-hónapokig és nem akarok először a barátja lenni.

2. Emiatt sosem zúgok bele csajba azelőtt (igen, képzeld én is voltam már szerelmes, nekem is van lelkem), mielőtt egyáltalán tudnám hogy akar-e valamit tőlem. Vagy a csaj hamar elutasít, vagy hamar benne van az ismerkedésben. Mert hamar próbálkozok mindig.

3. A legtöbb nőt akivel ismerkedem, nem a baráti-szociális-ismerősi körömből ismerem meg, hanem tök ismeretlenül kezdemények náluk.

4. Igen, volt ilyenben már részem, amit leírsz. Tapasztalatlan középiskolásként, tizenévesen! Nem pedig 30 évesen felnőtt emberként!


Így hirtelen elsőre ezek jutottak eszembe.

2017. szept. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Én szintén friendzone-ba lettem rakva. Egy ideig jók a baráti beszélgetések, de én is többet akartam a csajoktól. Én egy idő után a "s.z.a.r.o.k rá" kategóriába teszem a csaj barátokat és megszakítom velük a kapcsolatot, ha úgy látom, hogy a csaj csak barátként tekint rám. Szerintem törődj bele kérdező, hogy nem kellesz annak a csajnak és felejtsd el, s.z.a.r.d le és keress másik csajt magadnak.
2017. szept. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!