Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi hiányozhat belőlem (illetve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi hiányozhat belőlem (illetve azokból, akik hasonló szituációban vannak), hogy friendzone lesz a randikból?

Figyelt kérdés

Mostanában valahogy nem megy nekem ez az egész ismerkedős dolog. Általában mindig szuper startolás van, hajnalig tartó chatek, az első pár randi álomszerű, a fiú is odavan értem, érezhető, hogy érdeklem. És utána a 4-5. randi környékén mintha elvágták volna az egészen és hoppon maradok. Olyankor rá szoktam kérdezni, hogy hol akadt el a gépezet és akkor kapom meg a friendzone titulust.


Sokat gondolkodtam, hogy mi hiányozhat belőlem. A külsőmmel nincs gond, belsőre is teljesen értelmesnek tartom magam, szeretek beszélgetni (viccelődni is, sztorizgatni, de akár komolyabb témákról is), érdeklődő vagyok. Ha valakivel találkozom, mindig sikerül közös témát találnom az illetőkkel. Mintha én olyan típus lennék, hogy könnyen megszerzem a pasikat, de hamar el is vesztem őket, egyszerűen nem tudom "megtartani" őket. Szó sincs arról, hogy az elérhetetlenek vonzanak, mert mikor épp hogy belehabarodok valakibe, aki udvarolgat, neki akkor jön el az, hogy offolja a dolgot.


Gondoltam arra is, hogy talán túl sokat beszélek és inkább nagyobb hangsúlyt kellene fektetnem azokra a pillanatokra, amiket beszéd nélkül töltünk.


Most is éppen egy csalódáson vagyok túl. Mióta szakítottunk az exemmel, folyton ebbe a csapádba esem, amit fentebb írtam. Jól indul a dolog, intenzív, az első pár randi is csúcs. Aztán mire ott tartok, hogy húú, de lennék a barátnője neki, akkor megkapom, hogy parkolópálya az egész. Egyik napról a másikra történik a váltás.


Persze, ti laikusok vagytok, nem ismertek... de bizonyára sokatok járt már hasonló cipőben vagy az ismerősi körötökben is tapasztaltátok már. Szerintetek mi hiányozhat belőlem, hogy állandóan így járok? Mit ronthatok el?


Rágörcsölni nem szoktam ezekre az ismerkedésekre, mert mindig olyan pozitívan kezdődik, hogy épp az ellenkezőjét szoktam érezni, azaz hogy szuperül alakul minden és nem is agyalok a dolgon. Egyszerűen nem értem...


Köszi a válaszokat! :)


2017. júl. 5. 17:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Èn anno egy ilyen lánnyal randiztam ès jöttem össze. Kár, hogy ő csak eljátszotta. Valami baj biztos van velünk... :(
2017. júl. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nem vagy egy könnyen kapható olcsó r banc akivel fel lehet vágni a tinik meg a haverok előtt Instagramon. Ezeknek meg erre van szüksége.

Választékosan írsz, jól ismered magad, és a leírás alapján jó a természeted is. Hidd el, hamar meg fogod találni a hozzád valót, ez most csak egy szerencsétlen időszak. Meg lennék lepve, ha nyár végére is egyedül lennél.


F

2017. júl. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Igen, valóban nem vagyok az a típus, aki egy szóra szétteszi a lábát, de akikkel randizom, ők már átmentek egy szűrőn. Tehát alapvetően a komolyabb férfiakkal ismerkedem, akik kinőttek már ebből a bulis-csavargós korszakukból.


A mostani fiúval tegnap tisztáztuk, hogy baráti érzései vannak irántam egyelőre(?). Ekkor mondtam, hogy akkor zárjuk le az egészet, mert én nem tudnék csak a barátja lenni. Ezt követően meg megint elkezdett teperni, hogy azért nem akarja még ennyiben hagyni, mert megkedvelt és velem olyan jó... szóval, most mégse zártuk le. Csak sajnos nekem pont, hogy ettől válik görcsössé az egész, hogy innentől kezdve van bennem egy megfelelési kényszer, hogy jöjjek be neki ÚGY is. Egyébként elmondása szerint az első pár talin ő is többet érzett irántam (nem is az, hogy nyomult fizikailag, de olyan szerelmesen nézett rám és rengeteget keresett), de volt nála egy pont (amit ő se ért), mikor hirtelen váltott benne a dolog és átfordult barátiba. Mondtam neki, hogy sajnálatból ne mondja, hogy még nem akar ennek véget venni, inkább tisztázzuk, hogy én is le tudjam magamban zárni. De olyan fura ez nekem, hogy annak ellenére, hogy neki nincsenek meg az érzései, még ő szeretné folytatni...

2017. júl. 5. 17:27
 4/16 A kérdező kommentje:
Ma is egész nap keres... de nem is merek neki írni, nehogy unalmassá váljak neki. Eddig nem voltak ilyen félelmeim, mert természetesen működött az egész. Ahj, nehéz az élet. :DDD
2017. júl. 5. 17:29
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy az a baj ilyenkor, hogy túl közvetlen vagy ( egyáltalán nem gond szerintem) és ez riasztja meg kicsit őket ?


Írásod alapján nekem kedves jó fej nőnek tűnsz.

2017. júl. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Szia,


Nehéz bizony! Az írásod alapján én is azt mondanám nincs veled gond, de lehet személyesen másképp gondolnám, ehhez találkozni kéne 4x-5x, hogy megtudjam mi a gond. :)


Ne aggódj, itt a nyár, majd lesz olyan is aki nem barátnak akar hanem barátnőnek.

2017. júl. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
60%
Hiányozni nem sok minden így a leírás alapján. Inkább azt mondanám, ismerkedj komoly illetőkkel, akiknek nem a sex áll az első helyen. Ilyen is akad iszonyú sok, őket meg ti rakjátok a friendzónába mindig...
2017. júl. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Diavolino44 ***** válasza:
60%
Ezekben a beszelgetesekben, mennyire van jelen a szexualitas?
2017. júl. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem észre, hogy sajnos aki közvetlen, kimutatja a lelkesedését, és ha programra hívja, aki kedves a szívének, akkor boldogan igent mond és megy vele - hát arra ráunnak. Valahogy olyanokba jobban belezúgnak, akik nem érnek rá mindig, lemondanak randikat, nem írnak vissza, és olyannak tűnnek, mint aki tojik az egészre. Vagyis "van életük" a szerelmükön kívül is. Ezeket szokták "nemes vad"-nak hívni a jólértesültek.
2017. júl. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Mi a helyzet a randik nem beszélgetős részével?

Csókolni is úgy csókolnak meg, mintha a haverjuk lennél?

2017. júl. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!