Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi hiányozhat belőlem (illetve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi hiányozhat belőlem (illetve azokból, akik hasonló szituációban vannak), hogy friendzone lesz a randikból?

Figyelt kérdés

Mostanában valahogy nem megy nekem ez az egész ismerkedős dolog. Általában mindig szuper startolás van, hajnalig tartó chatek, az első pár randi álomszerű, a fiú is odavan értem, érezhető, hogy érdeklem. És utána a 4-5. randi környékén mintha elvágták volna az egészen és hoppon maradok. Olyankor rá szoktam kérdezni, hogy hol akadt el a gépezet és akkor kapom meg a friendzone titulust.


Sokat gondolkodtam, hogy mi hiányozhat belőlem. A külsőmmel nincs gond, belsőre is teljesen értelmesnek tartom magam, szeretek beszélgetni (viccelődni is, sztorizgatni, de akár komolyabb témákról is), érdeklődő vagyok. Ha valakivel találkozom, mindig sikerül közös témát találnom az illetőkkel. Mintha én olyan típus lennék, hogy könnyen megszerzem a pasikat, de hamar el is vesztem őket, egyszerűen nem tudom "megtartani" őket. Szó sincs arról, hogy az elérhetetlenek vonzanak, mert mikor épp hogy belehabarodok valakibe, aki udvarolgat, neki akkor jön el az, hogy offolja a dolgot.


Gondoltam arra is, hogy talán túl sokat beszélek és inkább nagyobb hangsúlyt kellene fektetnem azokra a pillanatokra, amiket beszéd nélkül töltünk.


Most is éppen egy csalódáson vagyok túl. Mióta szakítottunk az exemmel, folyton ebbe a csapádba esem, amit fentebb írtam. Jól indul a dolog, intenzív, az első pár randi is csúcs. Aztán mire ott tartok, hogy húú, de lennék a barátnője neki, akkor megkapom, hogy parkolópálya az egész. Egyik napról a másikra történik a váltás.


Persze, ti laikusok vagytok, nem ismertek... de bizonyára sokatok járt már hasonló cipőben vagy az ismerősi körötökben is tapasztaltátok már. Szerintetek mi hiányozhat belőlem, hogy állandóan így járok? Mit ronthatok el?


Rágörcsölni nem szoktam ezekre az ismerkedésekre, mert mindig olyan pozitívan kezdődik, hogy épp az ellenkezőjét szoktam érezni, azaz hogy szuperül alakul minden és nem is agyalok a dolgon. Egyszerűen nem értem...


Köszi a válaszokat! :)


2017. júl. 5. 17:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
60%

Kedves Kérdező, mintha én írtam volna ki ezt a kérdést. Komolyan.

Ugyanez volt a helyzet. Randiztam egy fiúval, elhívott második randevűra is, klappolt minden, közös érdeklődési körök...aztán hirtelen, egyről a kettőre lerázott.

SZintén elkezdtem beszélgetni egy fiúval(inkább már férfinek titulálható), aztán miután már hosszasan beszélgettünk, szépen lassan nem reagált rám, pedig az elején hatalmas lelkesedés volt.

Aztán jött a párom. Valahogy hiába vagyunk együtt 1,5 éve, sajnos nála is ezt érzem, hogy sokszor vagyok INKÁBB a barátja, mintsem a "szerelme".

Én sem vagyok az a "szétteszem a lábikóimat" típus, sőt, szeretek híreket olvasni, könyveket, kultúrális programokon részt venni, blablabla..:)

ÉS teljesen, ugyanezen helyzet áll fent nálam is.

Nekem otthon azt mondták, hogy nem szabad törődni ezzel, valószínűleg más vagyok, mint a többi, majd megtalálom aki megbecsül. Sajnos tudom, hogy nem a párom az.

Remélem, hogy te is jól fogsz járni, és kitartás. A leírásod alapján egy jólelkű, kedves leányzónak tűnsz.

2017. júl. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Jól estek a kommentek nagyon. Öröm volt olvasni. :)
2017. júl. 5. 23:11
 13/16 anonim ***** válasza:
Hát Kérdező, örülök, ha tudtam valamicskét segíteni. A probléma eléggé sokrétű, de nem olyan reménytelen.
2017. júl. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Társkeresőről ismerkedsz?

Mert nekem is furcsa tapasztalatom, hogy mikor azt hinném "megtaláltuk egymást", kölcsönös a szimpátia, nagy a lelkesedés, pár randi után eltűnik-lekoccol. Egy barátom hívta fel arra az eshetőségre a figyelmem, hogy van néhány megrögzött "társkereső", aki szeret randizgatni, húzni a nők agyát, vagy csak hihetetlenül válogatós, bízik abban, hogy lesz jobb fogása is.. és ez lehet magyarázat, hogy a bíztató kezdet után a másik csak néz, hogy mi volt a baj. Az is lehet, hogy a te konkrét esetedben is azért akar inkább barátjának idővel, mert párhuzamosan randizott mással, aki jobban bejött neki.

2017. júl. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

14!


Igazad van! Tinderről van a srác. Miután letöltöttem az alkalmazást, rá másnapra már össze is hozott bennünket a sors. Ő volt az első és egyben utolsó olyan srác, akivel tinderről randizok. Egyszerűen ennyi elég volt, hogy elmenjen a kedvem az alkalmazástól. Inkább élőben ismerkednék.

2017. júl. 7. 12:44
 16/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk azért lehet, hogy érdemes még adni az alkalmazásnak néhány esélyt. Legalábbis én több sikertörténetet hallottam, csak sajnos saját jó példával nem szolgálhatok.:D Tényleg szerencse is kell hozzá. Mindenesetre azt mindenképp tudd, hogy az innen szerzett ismeretségeknél nagyobb az esélye, hogy tényleg nem a te hibád, hanem sokak olyan lelkesedéssel castingolnak, hogy ez a magyarázat a hirtelen pálfordulásra.
2017. júl. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!