Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a gond a külsőmmel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azt szeretném kérdezni, hogy esetleg vállakozó szellemű válaszolók, mondanának-e véleményt arról, hogy hogyan nézek ki. Nem vagyok túl sikeres a társkeresés során és ez szerintem a kinézetem miatt van, mivel kb beszélgetni se tudok elkezdeni senkivel. Akivel meg sikerül vagy átver vagy egy idő után rám se néz.



2017. szept. 25. 22:34
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:

Sportolni sportolok. KB heti 4-5 futás, 2 úszás, napi szinten pedig az itthoni kondigépek használata. Külön edzésekre járni esélytelen, mivel nem előre látható a beosztásom a munkámból adódóan.


Öltözni mindig divatosan igyekszek és a fodrásznál is mindig megbeszélem, hogy ők mit ajánlanak a mai divathoz viszonyítva.


Az emberekkel való kommunikáció pedig nem probléma, dolgoztam már strandon nem is keveset pénztárban és amolyan helyettesként és mellé könyvtárban is voltam már információs pultoknál. Nem azzal van a baj, hogy nem tudok beszélgetni, hanem az, hogy X idő után vagy alapból elutasító velem az, akinél próbálkozik. Vagy ,ahogyan fentebb meséltem, ha elis hiszem amit mond és várok, akkor megintcsak megszívom.

2017. szept. 26. 15:00
 32/42 anonim ***** válasza:
47%
a nőkenk csak a férfiak felső 5%-a kell. bevallották. ez miatt első körben a férfiak szívnak, a másodikban már a nők is, a harmadikban pedig már az egész társadalom.
2017. szept. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
52%

Nem értem minek kellene megváltoztatni ezt az embert. Konvergáltatni kellene valami csúcs pasihoz? Leírják, hogy nincs vele gond, de azért kicsit máshogy kellene kinéznie meg állnia, mert nem olyan mint a Brad Pitt vagy nem tudom én kicsoda aki viszont nagyon jó. Biztató szavak mind átmennek fikázásba, hogy amúgy ilyen meg olyan a kisugárzása, meg egyáltalán nem olyan mint a vágyott félisten. Jó, jó, de azért csináljon már magával valamit, változzon már meg, mert így mégsem jó.

Nem jó ezeknek semmi, ha nem esik valaki az áhított ideálba az csak másodlagos még akkor is, ha nem kimondottan rossz.

Miért van ez?

2017. szept. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
0%

31# Epp ez az, hogy ENNYIRE nem kell azert rendesnek lenni, ha meg nem is randiztal valakivel csak dumaltatok, akkor koze nincs a megcsalashoz, ha elmesz kozben massal egy randira. Nyilvan parhuzamosan randizgatni ketto emberrel nem szep dolog, de ha elmesz az egyikkel mar 1-2-re, akkor tudod, hogy akarod-e vele folytatni vagy sem.

A megcsalas meg olyan dolog, hogy lehet, te most 22 evesen nem tennel ilyet, de nem biztos, hogy mondjuk 42 evesen egy 10 eves kapcsolatban sem fogsz ujdonsagra vagyni. Ezt nem lehet elore megmondani, es errol nem az fog donteni, hogy te most egy hatalmas alfa vagy aki mindenkinek bejon, vagy egy rendes ferfi, aki neha szimpatikus 1-2 nonek.

2017. szept. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
47%
jól írod, 33-as.
2017. szept. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:

#34


Igen, csak amiatt nem akartam ezt tenni vele, mert már beszéltük, hogy ekkor és ekkor elmegyünk randizni és mint írtam ,megemlítette párszor, hogy már hányszor csaldott és ezért nem akartam ,hogy az legyen, hogy amikor ráér én épp mással randizok és ezzel megbántom. A második meg nálam nem így működik. Persze, nem tudhatom, hogy mit hoz a jövő, de túl gerinces vagyok ahhoz, hogy ilyen dolgokat tegyek. Ha annyira nem vagyunk már jóban, akkor meg kell ebszélni és megoldást találni. Ha meg jóban vagyunk még mindig ,akkor minek keresnék mást. És ebből semmiképp nem adok, ez nem időhöz kötött. Én sajnos még a megcsaláshoz is túl egyenes és kedves vagyok.

2017. szept. 26. 16:36
 37/42 anonim ***** válasza:
19%
A megcsalás nem kedvesség kérdése. Én pl nem vagyok egy kedves ember, de soha senkit nem csaltam meg, nem is tenném. Betetted magad valami idealizált jófiú szerepbe, és már nem tudsz belőle kijönni.
2017. szept. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:
Nem idealizálom magamnak. Hidd el, én nem azért jófej, mert az akarok lenni. Utálom magamat, amiért nem tudok egy bunkó, tahó, mások érzéseire fittyet hányó ember. De nem tudok az lenni. Pedig évek óta próbálom magam rávenni, mert manapság az a menő, de akkor se megy.
2017. szept. 26. 18:53
 39/42 anonim ***** válasza:
14%
Jaaaa, értem már. Te a nyifinyafi vagy, akinek nincs kialakult személyisége, és azt hiszi, kedves fiúként minden nőt le kéne vennie a lábáról, de bezzeg a bunkó suttyók brühüh.. Ne nyafogj, legyen elképzelésed magadról meg a nőről, aki neked kell, ennyi.
2017. szept. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:
Van elképzelésem arról, hogy mit kéne tennem(bunkó parasztnak lenni) de nekem nem megy. Azt meg egyáltalán nem várom ,hogy levegye ma nőket a lábáról. Csak egy barátnőt akarok vagy inkább akartam, de a saját személyisgéem nem adom fel azért, hogy legyen. És attól ,mert néhányan álszenteskednek még valós az, hogy fel kéne adnom és egy bunkó parasztnak kéne lennem. De nem leszek az. Akkor inkább megdöglök egyedül.
2017. szept. 26. 19:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!