Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a gond a külsőmmel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azt szeretném kérdezni, hogy esetleg vállakozó szellemű válaszolók, mondanának-e véleményt arról, hogy hogyan nézek ki. Nem vagyok túl sikeres a társkeresés során és ez szerintem a kinézetem miatt van, mivel kb beszélgetni se tudok elkezdeni senkivel. Akivel meg sikerül vagy átver vagy egy idő után rám se néz.



2017. szept. 25. 22:34
1 2 3 4 5
 1/42 Heart of Darkness ***** válasza:
Hol a kép? Küldöd privátban?
2017. szept. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:

Muti:)

21N

2017. szept. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, na mutasd. Fogadjunk, hogy nincs veled semmi baj, csak sajnáltatod magad.
2017. szept. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Oh, igen, azt lefelejtettem, hogy 22/f és privátban küldöm ahogy tudom :) Előre is köszönöm a segítésget.
2017. szept. 25. 22:37
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem teszed ki ide ? Mitől jobb a privát ? Csak magadnak csinálsz vele több munkát.
2017. szept. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:

Tudom, de annyira nem vagyok "bevállalós", de ha ezen múlik.


[link]


[link]

2017. szept. 25. 22:41
 7/42 anonim ***** válasza:
100%

Ez vicces lesz, mert nekem ketten küldtek képet.:D Ha te vagy az öltönyös úriember, nem sok kifogásolnivalóm van. Talán a hajadat másképp preferálnám (kicsit felzselézve), de ez személyes rigolya, ápoltnak tűnsz, remélhetőleg a hétköznapokban is az vagy. Nem a ruha adja az embert, de arra tudok még esetleg gondolni, hogy a hétköznapi viseleted rosszul válogatod össze. Van, ami nagyon sokat tud rontani az ember megjelenésén, és nem pénz kérdése ez (ezt magamról tudom, hihetetlen gyatrán tudtam öltözködni anno). Nem ez határoz meg, hangsúlyozom, de a stílus kifejeződésének egy része. Kell, hogy az ember figyeljen rá. Amúgy meg más baj abszolút nincs veled. Borostát talán hagynék, lehet, jól állna. De nem muszáj.


A másik fickóra meg csak annyit tudok mondani, hogy igénytelen. A haja, a szemöldöke (köze), a ruha otthoni, szóval nem nézem, de amúgy melegítőben csak a kisboltig megyünk, illetve talán van rajta egy kis fölösleg. A szemüveg nem áll neki rosszul, de lehet, más kerettel mégjobb lenne. Annyira nem mérvadó.

2017. szept. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

#7-es


Köszi, igen az öltönyös vagyok. Felszelézni felszoktam, de nyáron a diplomaosztó végén készült a kép és a nagy melegben már elengedett sajna :(

2017. szept. 25. 22:50
 9/42 anonim ***** válasza:
Az ide belinkelt kép alapján semmi gond a kinézeteddel?
2017. szept. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
*? helyett .
2017. szept. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!