Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a gond a külsőmmel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azt szeretném kérdezni, hogy esetleg vállakozó szellemű válaszolók, mondanának-e véleményt arról, hogy hogyan nézek ki. Nem vagyok túl sikeres a társkeresés során és ez szerintem a kinézetem miatt van, mivel kb beszélgetni se tudok elkezdeni senkivel. Akivel meg sikerül vagy átver vagy egy idő után rám se néz.



2017. szept. 25. 22:34
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:

#20


Abban egyetértek, hogy képről és leírtakból 50-50 az esély, hogy eltalálja-e az ember, hogy hűséges az illető vagy sem, de nálam erre pont hibázott. Sőt, sajnos én vagyok annyira jófej ilyen téren, hogy semmiképp nem csinálnék ilyet, még olyan nővel sem ,akivel nem is járok. És ez sajna megtörtént eset is.


Életemben eddig egyszer volt, hogy egy nő kezdeményezett és mondta azt, hogy szívesen járna velem. Viszont, akkoriban volt, hogy megismertem egy lányt a nyári munkám közben és megbeszéltük, hogy amint lesz ideje, eljön velem randizni mert nagyon kedvel. Közben ahogy beszélgettünk kiderült, hogy már csalták meg és ezért nem igazán bízik meg másokban, meg egyebek.


Na és pont ebből jött az, hogy bár még randizni se mentem még el ezzel a lánnyal, azt mondtam a másiknak, hogy sajnálom, de nem élek a lehetőséggel, mert már megígértem egy másik hölgynek, hogy vele randizok.


Szóval életem második barátnője és egyben az első, aki úgymondva engem szed fel, nem sikerült, mert hűséges és jófej voltam egy olyan lányhoz, akivel végül 4 hónap alatt egyszer se mentünk el sehova mert soha "nem ért rá".


Szóval, nálam mindenképp eltalálta. Túlságosan egyenes és jófej vagyok ahhoz, hogy bárkivel ilyet tegyek. AHogyan a példa mutatja, ég ilyen helyzetben sem. Nemhogy, ha végre valakivel összejönnék. Bár azért részben ezt a döntésemet megbántam. Persze nem akkor, hanem mostanában, hogy senkivel még randizni se tudok eljutni és magányos vagyok.

2017. szept. 26. 02:02
 22/42 anonim ***** válasza:
64%
Legalább tudsz írni,az már nem olyan rossz.
2017. szept. 26. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
A külsőddel semmi gond. Inkább azzal van baj, hogy olyan kisfiús a kisugárzásod.
2017. szept. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
20%

13-as írta: "Énszerintem nagy esélyed van találni valakit; most nem konkrétan magamra gondolok"



tipikus női hablatyolás. mint a "szerencsés lesz az a lány, aki a feleséged lehet".


hogy-hogynem az illető nem akar az lenni.


álszent, hazug duma.

2017. szept. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
33%

"A külsőddel semmi gond. Inkább azzal van baj, hogy olyan kisfiús a kisugárzásod."



a geiger számlálóval mérted a kisugárzást? kisebb, v nagyobb mint a csernobili?


hagyjuk már ezt az eszetlen "kisugárzás" dumát. valaki kitalálta, a többiek meg fújják. nincs, nem is volt soha "kisugárzás". csak BENYOMÁS. ki milyen benyomást kelt másokban.



megmondanád, hány rados a kisugárzása?

2017. szept. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
Nem vagy egy szokványos arc, de az ég világon semmi gond nincs veled.
2017. szept. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
30%

#25

De gagyi vagy. :D

2017. szept. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

Szerintem is bárgyú a kisugarzasod.... bocsi.

De ezen lehet javítani.

Néhány ötlet:

Mondjuk kezdj el sportolni, amiben ha kitartó vagy nagyobb lesz az önbizalmad és a megjelenésen is sokat javít.

Az ápoltságon kívül az is fontos, hogy ne elnyűt, ódivatú legyen az öltözködésed, hajad legyen divatos vágású, a stílusodhoz illő.

Nem mondom hogy csúnya srác vagy, de kb semmi stílusod, legalábbis nekem így jön le.

Hidd el, ha ezt kicsit felturbózod jobban megy majd a csajozás.

Ha pedig tényleg turistabuszt vezetsz majd, gyakorolhatod a kommunikációteremtést az emberekkel, nagyobb kihívás ha zömében külföldiek lesznek.

Kb ugyanezen átmentem én is, csak nőként.

2017. szept. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
21%

"De gagyi vagy"


fáj az igazság mi?

2017. szept. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:

[link]


nyilván a bal oldalinak JÓ a "kisugárzása" míg a jobb oldalinek nem.

2017. szept. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!