Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem a baj? A külsőmmel lehet gond vagy mivel? 20L

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy volt egy srác aki nagyon tetszett mind külsőleg,mind amiatt ahogy bánt velem eleinte. Az ahogy megismertem a véletlen műve volt,aztán mindig teljen különböző helyeken de összefutottunk,volt,hogy néhány órát is átbeszélgettünk. Kedves volt velem,úgy tűnt legalábbis én azt hittem,hogy akar tőlem valamit,mert célozgattak rá a barátai is,hogy itt lesz valami. De aztán jöttek apróbb jelek amiből levágtam,hogy ez nincs így,például a legalapvetőbb ,hogy facebookon nem jelölt vissza. Aztán az,hogy elég nyögve nyelősen írt vissza az üzenetekre. Később már előttem mondta,hogy húú ez a lány milyen jól néz ki ,meg az meg amaz..vagy a lelki problémáját hallottam ahogy a barátjának mesélte egy gyönyörű lányról.

A lényeg az,hogy nem értem velem mi a gond,hogy én miért nem számítok neki potenciális barátnő jelöltnek? Lehet csúnya vagyok? Akkor már mondjak le arról,hogy a mai velem egykorú srácokkal bármi is legyen?

Volt már barátom nem egy,de az már jó pár éve volt. Az is baj,hogy ezek miatt állandóan eszek,így is sokat híztam,de most nem is bírom abbahagyni az evést,mert a lelkem őrli a dolog :( nem vagyok kövér,de túlsúlyos sem.

Feltűnt az utóbbi pár évben mintha kerülnének a fiúk,én szóba se jövök,hogy jó lehetnék,nem értem egyszerűen nem.de biztos az a magyarázat,hogy nem vagyok elég "jó csaj". Ja megyek is macskát nézni.. :d


2015. aug. 23. 14:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
13%
A 20 a korod, vagy az IQ-d?
2015. aug. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
valószínűleg a kérdésemet sem olvastad végig így arra tippelnék,hogy a te kis elmédben vannak gondok...:)
2015. aug. 23. 14:10
 3/26 anonim ***** válasza:
91%
Azt, hogy miért nem tekint téged az a srác potenciális barátnőjelöltnek, azt csak és kizárólag ő tudná megmondani.
2015. aug. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
69%

Nem az én idiotizmusom a kérdés, hanem kiskegyedé.


20 éves vagy, ő lett volna az első barátod, rácsesztél,


Majd jön 10 másik,

2015. aug. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
23%
Jó fejnek tűnsz, legalábbis ezt vettem le a macskás mondatodból. :D Szóval itt egy tipp: A legtöbb férfi átéli amit te. És nem egyszer. Sok nőtől kapjuk ugyanezt. Annak a válaszolónak van igaza, aki azt mondta, hogy úgyis jön tíz másik. Szóval aggodalomra nincs ok. Csak remélem, hogy nem leszel olyan mint a többi nő, most, hogy már megtapasztaltad milyen érzés ha nem kellesz valakinek.
2015. aug. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 opened paradise ***** válasza:

Veled egykorú vagyok,de attól még nem tudom megmondani vakon,hogy a külsőd,vagy sem :D

Bár szerintem nem,akkor nem is kezdeményezett volna a srác.

2015. aug. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es már megint bebizonyítottad,hogy valami nem stimmel nálad,nem ő lett volna az első barátom,szövegértelmezés 1-es! Több barátom is volt már,mint írtam,de az utóbbi kettő évben semmi. és kezdek azon görcsölni,hogy valami nagyon nem stimmel velem. és nem ez volt az utóbbi két év első esete,hogy nem kellettem valakinek,de ez most annyira betalált...:(
2015. aug. 23. 14:29
 8/26 anonim ***** válasza:
Nem voltál eléggé rámenős a sracnal. Miert törvényszerű, hogy csak nekünk, férfiaknak kell teperni a lanyert? Lehet, hogy bejottel neki, de mivel nem erezte, hogy ez kolcsonos, elunta magat. Nem volt a multadban sotet folt, amit megtudhatott, es demotivalt lett emiatt?
2015. aug. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Mondták már rám többször is,hogy ronda vagyok,de többször azt is,hogy gyönyörű. Emiatt nem tudom hova tenni magam,néha én is rondának látom magam,néha viszont szépnek.de ez a srác szerintem a külső miatt nem választott engem vagy nem tudom,nem értem .
2015. aug. 23. 14:31
 10/26 anonim ***** válasza:

Érzelmileg kiegyensúlyozott, tartós kapcsolatban már élt nő nem kérdez ilyen ovis szinten. Szövegértés 5-ös, maradjunk annyiban,


Majd jön egy srác, akivel együtt leszel hozamosabb ideig, nem leszel ilyen kis tapasztalatlan, és mindjárt feloldódik a kételyed az önbizalom tengerében,

2015. aug. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!