Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem a baj? A külsőmmel lehet gond vagy mivel? 20L

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy volt egy srác aki nagyon tetszett mind külsőleg,mind amiatt ahogy bánt velem eleinte. Az ahogy megismertem a véletlen műve volt,aztán mindig teljen különböző helyeken de összefutottunk,volt,hogy néhány órát is átbeszélgettünk. Kedves volt velem,úgy tűnt legalábbis én azt hittem,hogy akar tőlem valamit,mert célozgattak rá a barátai is,hogy itt lesz valami. De aztán jöttek apróbb jelek amiből levágtam,hogy ez nincs így,például a legalapvetőbb ,hogy facebookon nem jelölt vissza. Aztán az,hogy elég nyögve nyelősen írt vissza az üzenetekre. Később már előttem mondta,hogy húú ez a lány milyen jól néz ki ,meg az meg amaz..vagy a lelki problémáját hallottam ahogy a barátjának mesélte egy gyönyörű lányról.

A lényeg az,hogy nem értem velem mi a gond,hogy én miért nem számítok neki potenciális barátnő jelöltnek? Lehet csúnya vagyok? Akkor már mondjak le arról,hogy a mai velem egykorú srácokkal bármi is legyen?

Volt már barátom nem egy,de az már jó pár éve volt. Az is baj,hogy ezek miatt állandóan eszek,így is sokat híztam,de most nem is bírom abbahagyni az evést,mert a lelkem őrli a dolog :( nem vagyok kövér,de túlsúlyos sem.

Feltűnt az utóbbi pár évben mintha kerülnének a fiúk,én szóba se jövök,hogy jó lehetnék,nem értem egyszerűen nem.de biztos az a magyarázat,hogy nem vagyok elég "jó csaj". Ja megyek is macskát nézni.. :d


2015. aug. 23. 14:05
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

abban lehet igazság,hogy nem érezte,hogy kölcsönös. de én azért fogtam vissza magam,mert mint mondtam elég titkolózó volt,voltak olyan megnyilvánulásai amiből az jött le,hogy nagyon nem akar tőlem semmit.

Bár egy teljesen kívülálló azt mondta nekem,hogy az a srác teljesen oda van értem,a gesztusaiból ítélve. én mondtam neki,hogy kizárt,hiszen előttem beszél a szép lányokról,a volt szerelméről,előttem beszél telefonon lányokkal kb ugyanolyan hangnemben ahogy velem is szokott vagy még kedvesebben. fáj eléggé ,mert tudtam volna szeretni nagyon is,és láttam benne a jót :(

2015. aug. 23. 14:39
 12/26 anonim ***** válasza:

Nem ismerünk sem téged, sem a srácot, akkor honnan tudjuk, hogy miért nem jött össze a dolog?

Ezek után viszont érdekelne egy kép rólad, hogy legalább azt meg tudjam mondani, hogy a külsőddel van-e gond.

2015. aug. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
képzeld volt hosszú kapcsolatom...3 év,de mindegy.
2015. aug. 23. 14:40
 14/26 anonim ***** válasza:

Az egyik korábbi válaszolónak igaza van. Ha csak "barátkoztok" ő pedig nem mer nyitni feléd, te pedig nem adsz jeleket felé=barátként tekint már rád. Ez így szokott lenni.

Nem tudhatni, h akart-e valamit korábban. Nem hinném h kellene agódnod, találsz mást. ;)

Azt pedig, h a külsőddel van-e gond? Itt gyk-n csak te tudhatod :D

Ha gondolod, privibe küldhetsz képet magadról.

Egyébként a leírásból jófej, szimpi csajnak tünsz. :)

2015. aug. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Hah, szerintem nezunk egyutt macskakat...:D

Ugyan csak ez jatszodott le nalam is az utobbi par napban. Csak en meg ramenosebb is voltam,randira hivtam, de konkretan semmi elorelepes. Holott adott jeleket, es amugy egy tok normalis, rendes sracrol beszelunk.

De hat igy jartam :/. Nem johet ossze minden.

2015. aug. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Ha lányként elutasítanak, az szinte soha nem a külsőd miatt van. Vagy fejben nem oké valami nálad , vagy te is az ügyeletes alfahímre hajtottál rá, aki minden csajnak kell.
2015. aug. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Nekem is volt olyan, hogy két évig semmi.. ez ciklikusan változik, akármilyen furán is hangzik. Nyilván semmi önbizalmad nincs, ami a legnagyobb gond! Ugyanis azt sugárzod kifelé.Szorongsz, mert azt hiszed nem kellesz senkinek,úgy gondolod nem vagy szép stb. Fogadd el magad! Mondogasd magadnak a tükör előtt, hogy jól nézek ki, sok pasinak fogok kelleni. Így változik majd a kisugárzásod, és hidd el, hogy érdeklődni fognak irántad. Ez fejben dől el, akármilyen furcsa is. Ha neked az több önbizalmat ad, akkor változtass magadon valamit. Új frizura, új ruhák,ez nekem mindig önbizalmat ad. Hidd el nemsokára már találsz is egy szuper pasit. :)

21/L

2015. aug. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
13: HA volt már hosszú kapcsolatod, akkor miről beszélünk? Nem vagy ronda, csak nem nagyon jársz el otthonról gondolom.
2015. aug. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Nem járok el otthonról?? :D itt sok embernek vannak szövegértelmezései problémái :d

Lányok,köszönöm amit írtatok :) jó tudni,hogy nem vagyok ezzel annyira egyedül. Egyébként biztos,hogy látszik rajtam ,hogy önértékelési problémáim vannak,szorongok,mert az a hosszú kapcsolatom inkább volt negatív mint pozitív ,azóta hiszek mindenféle rosszat magamról és azóta nem jön össze semmi :/

azért is fáj ez most nagyon,mert régóta nem találtam olyan személyt akivel el tudtam volna képzelni,hogy akár több is lehetne,ő pedig pont olyan volt. de tovább kell lépnem,fejleszteni magam aztán talán egyszer évek múlva ,talán lesz valaki aki értékelni fog engem is :)

2015. aug. 23. 16:31
 20/26 anonim ***** válasza:
Nincs szövegértelmezési problémám. Mondjuk nem olvastam el minden választ, de kizárt dolog, hogy egy átlagos lány ne találjon senkit magának, ha eljár otthonról. Ezért gondoltam, hogy ez lehet a probléma.
2015. aug. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!