Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem a baj? A külsőmmel lehet gond vagy mivel? 20L

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy volt egy srác aki nagyon tetszett mind külsőleg,mind amiatt ahogy bánt velem eleinte. Az ahogy megismertem a véletlen műve volt,aztán mindig teljen különböző helyeken de összefutottunk,volt,hogy néhány órát is átbeszélgettünk. Kedves volt velem,úgy tűnt legalábbis én azt hittem,hogy akar tőlem valamit,mert célozgattak rá a barátai is,hogy itt lesz valami. De aztán jöttek apróbb jelek amiből levágtam,hogy ez nincs így,például a legalapvetőbb ,hogy facebookon nem jelölt vissza. Aztán az,hogy elég nyögve nyelősen írt vissza az üzenetekre. Később már előttem mondta,hogy húú ez a lány milyen jól néz ki ,meg az meg amaz..vagy a lelki problémáját hallottam ahogy a barátjának mesélte egy gyönyörű lányról.

A lényeg az,hogy nem értem velem mi a gond,hogy én miért nem számítok neki potenciális barátnő jelöltnek? Lehet csúnya vagyok? Akkor már mondjak le arról,hogy a mai velem egykorú srácokkal bármi is legyen?

Volt már barátom nem egy,de az már jó pár éve volt. Az is baj,hogy ezek miatt állandóan eszek,így is sokat híztam,de most nem is bírom abbahagyni az evést,mert a lelkem őrli a dolog :( nem vagyok kövér,de túlsúlyos sem.

Feltűnt az utóbbi pár évben mintha kerülnének a fiúk,én szóba se jövök,hogy jó lehetnék,nem értem egyszerűen nem.de biztos az a magyarázat,hogy nem vagyok elég "jó csaj". Ja megyek is macskát nézni.. :d


2015. aug. 23. 14:05
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Nem kizárt,mert itt az élő példa rá :) jó nyilván nem arról van szó,hogy az egész világon senkit nem tudnák találni,de azért annyira tartom magam,hogy nem fogok egy 30+-os perverz nyálcsorgatóval összejönni,mert kb csak őket érdeklem...
2015. aug. 23. 16:51
 22/26 anonim ***** válasza:
Akkor szerinted 30 fölött mindenki "perverz nyálcsorgató"-vá válik?
2015. aug. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
21: Oké, de ebből a hozzászólásból meg pont azt a sztereotípiát erősíted, hogy túl magasak az elvárások. Nem kell 30 éves nyálcsorgatókkal összejönni, de azért na. :D
2015. aug. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Kicsit hibasan gondolkoztok fiuk...

Azt hiszitek, hogy egyet csettintunkk, es mar 5 pasi all az ajtonk elott. Hat ez nem igy van. Irtam a korabbi valaszomban, hogy meg en hivtam el a sracot randizni? Akkor mirol beszelunk? :D

Persze ja, bocsassatok meg , ha dugni akarnek biztos talalnek erre megfelelo embert , de en kapcsolatot akarok, arra meg sokkal nehezebb.

Amugy elfelejtettem leirni kerdezo, hogy sok szerencset a tovabbiakban es ne busulj, biztos megtalalod a nrked megfelelot :)

2015. aug. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

24 neked is sok sikert :)

igen szexre biztos,hogy találnék elég sok embert,de én nem szexpartnert keresek,hanem egy normális ,értelmes férfit akivel kapcsolatot alakíthatok ki hosszútávra.

Nos amennyiben a kedves 30+ a saját korosztályában nézelődik nem perverz,de amennyiben utánam koslat nos nem tudok mást mondani főleg,ha családja is van...

2015. aug. 23. 18:36
 26/26 anonim ***** válasza:

Küldj képet, és megmondom :)

21/F

2015. aug. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!