Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 10 éve eredménytelenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 10 éve eredménytelenül keresem a párom, és már rég vágynék családra, megbánnám szerintetek, ha az apa nélküli gyerekvállalást választanám?

Figyelt kérdés
Mert én borzasztónak tartottam sokáig még a gondolatát is. De mostanában kezdem átértékelni… Kifutok az időből, sőt, évek óta úgy érzem, kifutottam. Egyetlen ember volt, akibe igazán bele tudtam szeretni és boldoggá tett, de neki idővel nem voltam elég. A környezetemben nem ismertem meg soha olyan embert, aki férfiként érdekelne, és végigolvastam most is több társkereső férfi tagjainak bemutatkozását, de ha igazat írtak, egy sem olyan, akivel összeillenénk. Más értékrend, más világlátás, kizáró személyiségjegyek… Ilyen szintű megalkuvás nem lenne tisztességes. Nem mondok le róla, hogy egyszer még sikerül kincsre bukkannom, de ki tudja, mikor virrad fel ez a nap, és én nem akarok középkorúként vagy még ennél is később belekezdeni a családalapításba. Van olyan, aki ezt vállalta? Megbánta, vagy azóta is úgy érzi, hogy így döntene?
2017. szept. 22. 15:05
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

29 évesen nem kellene feladnod. Biztosan jön valaki akibe képes leszel beleszeretni vagy jól megértitek egymást.


Én vállalnék magam is gyereket ha anyagilag meg lenne a hátterem hozzá.

2017. szept. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!