Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Próbálkoztam, de sokszor úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálkoztam, de sokszor úgy tűnt, hogy eredménytelenül? Nem szeretném azt, ha mindig így lenne.

Figyelt kérdés

Szóval az lenne a probléma, hogy jó lenne már találni egy lányt, aki elfogadna olyannak amilyen vagyok, és szeretne, megbecsülne, természetesen ez fordítva is így lenne! Nem is annyira a külső, hanem a belső számítana nekem sokkal inkább! Lehessen vele beszélni, legyen közös téma, mert még sose volt kapcsolatom... Tudom nem a világ, meg nem is úgy akarom felfogni, csak jó lenne már valaki, aki meghallgatna, mellettem lenne mindig, mert egy idő után elég vacak érzés egyedül lenni.. Értelemszerűen nem azt várom el, hogy helyettem megoldjátok, csak tippeket, tanácsokat szeretnék kérni, hogy mit csinálnátok másképp meg, miben változtatnátok, mert biztos, hogy kéne nekem is változni, változtatni dolgokon! Próbáltam már társkeresőket is, meg eljártam egy-két beülős helyre is ismerkedni, de sajna nem sok mindenre jutottam, de ha valakinek van valami tapasztalata ezzel kapcsolatban, akkor azt nagyon szívesen meghallgatnám!

Előre is köszönöm a segítséget!

23/F



2017. júl. 4. 14:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Ne add fel,még fiatal vagy.

Kortól nemtől függetlenül lehet mindenkinek társa,igen neked is lehet!


Ismerkedj sok helyen élőben neten egyaránt

sajnos szerencse kell az élet minden területéhez a társkereséshez is

1-2 nap alatt nem lesz senkinek sem társa,ismerkedni kell

ha van baráti köröd esetleg onnan is lehet ismerkedni később társ is lehet valakiből,valakik így jönnek össze.

Valakik internet által...

Sok helyen lehet ismerkedni,ismerkedjél,ne add fel,sok sikert! 30N

2017. júl. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%

Jarjal sokat ingyenes romkocsmaba es figyelj mas fiukat,h ismerkefnek,miket mondanak. Ugy lehet a legjobban tanulni. Olyan helyen,ahol csocso van,oda beallhatsz es maris kesz az ismerkedes.

N

2017. júl. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Ment a zöld! És megfogom fogadni mindenki válaszát!
2017. júl. 5. 08:03
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Kiemelted a kérdés. Hogy alakult a dolog?
2017. júl. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem sokan ott szúrják el, hogy túlságosan akarnak egy párkapcsolatot, és rágörcsölnek a dologra.

Fontosabb lenne, hogy az élet más területein, tanulásban, munkában, hobbi terén legyenek sikerélményeid, ez megerősíti az önbizalmadat, és ez előnyt jelent párkeresésnél is.

2017. júl. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat! Ment a zöld! Még sajna semmi, de ami késik nem múlik, fő az optimizmus! Nem fogok rajta rágódni, mert felesleges, inkább meg próbálok majd önbizalomnövelő dolgokat kitalálni, mert az igaz, hogy az egy kicsit nem ártana! Mindenesetre köszönöm még egyszer a válaszokat! Hasznosak voltak nagyon!
2017. júl. 13. 17:05
 7/14 anonim ***** válasza:
94%

Az írásaidból egy kedves és értelmes srácnak tűnsz, amin nehogy változtass :) viszont tény, hogy emellé muszáj az önbizalom.


Ismerkedésnél próbáld kerülni a vicces csajozós szövegeket, meg mindent, ami ilyen begyakorolt és mű... az csak a tv-ben működik. Egy egyszerű "Szia, meghívhatlak egy italra?" bőven elég kezdésnek aztán a többi úgy is jön magától. Ismerkedés közben a lányok szeretik, ha róluk kérdezel és magukról beszélhetnek, tehát légy érdeklődő és tartsd fenn a beszélgetést.


Ha pedig valaki elutasít, nemet mond ne vedd magadra. Te attól nem vagy kevesebb, illetve nem a te hibád, meg nem is az övé, csak így alakult.


Kitartást és sok sikert :)

2017. aug. 14. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem bepróbálhatsz néhány netes társkeresőt. És ha valaki tetszik egy abc-ben vagy bárhol, szólísd meg! Szerezd meg a nevét, higy mikor elválnak útjaitok, kereshesd facebookon. Ha tetszel neki, biztos elmenne veled egy kávéra, és meg is volt az első randi.
2017. aug. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%

Az a baj, hogy a sok visszautasítás, meg kudarc még inkább azt erősíti az emberben, hogy "nem kellek senkinek". Az is például zavaró lehet egy nőnek, ha a férfiról azt érzi, hogy érzelmileg függ tőle, és irányítható, betörhető. Nem kell szolgalelkünek, és alázatos-udvariasnak lenni szavakban, meg folyton bocsánatot kérni mindenért. (Nem állítom hogy ilyen vagy, csak példaként mondom.)


Amúgy meg nem könnyű megmondani, hogy mi fog meg egy nőt egy férfiban. Sokszor maguk sem tudják megmondani.

2017. szept. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%
Én azt tudom tapasztalni hogy vedd lazán. Én mikor először elkezdtem ismerkedni túlságosan látszott hogy én barátnőt keresek és nem tudtam elég laza lenni. Aztán idő közben úgy alakult ki kapcsolat hogy nem is úgy terveztem, nem is gondoltam hogy ebből majd kapcsolat lesz. Szóval ne látszódjon hogy te egy női igent már évek óta vársz, légy magabiztos, mert az minden nőnek kell
2017. szept. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!