Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Próbálkoztam, de sokszor úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálkoztam, de sokszor úgy tűnt, hogy eredménytelenül? Nem szeretném azt, ha mindig így lenne.

Figyelt kérdés

Szóval az lenne a probléma, hogy jó lenne már találni egy lányt, aki elfogadna olyannak amilyen vagyok, és szeretne, megbecsülne, természetesen ez fordítva is így lenne! Nem is annyira a külső, hanem a belső számítana nekem sokkal inkább! Lehessen vele beszélni, legyen közös téma, mert még sose volt kapcsolatom... Tudom nem a világ, meg nem is úgy akarom felfogni, csak jó lenne már valaki, aki meghallgatna, mellettem lenne mindig, mert egy idő után elég vacak érzés egyedül lenni.. Értelemszerűen nem azt várom el, hogy helyettem megoldjátok, csak tippeket, tanácsokat szeretnék kérni, hogy mit csinálnátok másképp meg, miben változtatnátok, mert biztos, hogy kéne nekem is változni, változtatni dolgokon! Próbáltam már társkeresőket is, meg eljártam egy-két beülős helyre is ismerkedni, de sajna nem sok mindenre jutottam, de ha valakinek van valami tapasztalata ezzel kapcsolatban, akkor azt nagyon szívesen meghallgatnám!

Előre is köszönöm a segítséget!

23/F



2017. júl. 4. 14:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
48%

Menjél boltba, ott könnyebben tudsz ismerkedni, mert ha megszólítasz egy lányt, és megkérded, hogy nem e tudna segíteni, mert nem tudod xy termék, és míg megmutatja, addig beszédbe tudsz elegyedni vele.


Vannak akik introvertáltak, nekik előfordul, hogy füli van a fülükbe olyankor érintsd meg, vagy próbálj úgy előtérbe kerülni, hogy észre vegyen.

2017. szept. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az ismerkedésnél benne van a pakliban hogy visszautasitanak.Nőként engem is utasitott màr el nem egy pasi. Mindenesetre ne add fel és legyél kitartó .
2017. okt. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!!! 5ös jól mondta! Remèlem nem esel abba hibàba , hogy bárki csak lány legyen! Mert sok sorstársad igen. Amit tehetsz: szedd össze jó tulajdonságaid amik szerinted (lány) barátaid/rokonaid szerint jók! Tegyél szert làny barátokra/hasonló korú lány rokonokkal barátkozz.-Ezek baráti köréből is lehet valakit találni! Èpîtsd fel magad lègy sikeres több dologban is! A lànyoknak sikeres "menő" pasik kellenek! A legjobb (vadász ) géneket akarják tovább vinni. Legyél àpolt de fèrfias. Nem szeretek kategorizálni de 3kategóriás lányok vannak. 1 a csúnyák, lelki betegek (maguknak beszélik be), elhìzottak de elmagyarázzák hogy nem tudnak fogyni ès ide tartoznak a szerencsètlenek alkategóriájuk a lehúzósak ennek alkategóriája 23éves 2vagy több gyerek2 apàtól. Ezeket a lányokat könnyű felszedni..szinte akaszkodnak de boldog nem leszel velük.

Normál kategória szépek okosak nincsennek elszállva maguktól de minden pasi rájuk utazik.

Felső 1000 vagy gazdag szülők gyerekei vagy a hàtukon fekve összes kaparták a szerencsèjüket. Ott irreàlisak a normslis fiúk számára az elvárások.

2017. okt. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd itt a 7. válaszomat ("Én 30 vagyok és a komoly ismerkedés témakör...").: https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__egyeb-ke..
2017. nov. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!