Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Számít egy ismerkedés során...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít egy ismerkedés során vagy kapcsolatban, hogy melyik fél mit dolgozik, mennyit keres, vagy mi a végzettsége?

Figyelt kérdés
Számít az, hogy milyen iskolában végeztünk, milyen szakon, érettségink van vagy diplománk, ha komoly kapcsolatot keresünk? Manapság az emberek már erre is ki vannak hegyezve, vagy lényegtelen?

2017. aug. 27. 14:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
68%
Természetesen számít.
2017. aug. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
0%
Egy normális kapcsolatban ez nem számít!
2017. aug. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Nekem nem, csak hasonlítsunk egymásra lelkületre, gondolkodásra, célokat, érdeklődést, életfelfogást, szokásokat tekintve. 29F
2017. aug. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Biztos van, akinek számít, van, akinek meg nem. Engem nem zavarna, ha valaki a diploma hiánya miatt nem randizna velem, ez a pasikat szokta zavarni. Én tudom, ki vagyok, tudom, milyen ember vagyok, ennyi.
2017. aug. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

valamilyen szinten számít, de nem ezek a döntő dolgok jó esetben

azért egy prosti "munka" elég negatív hatás lehet, de ugye vannak még tipikus negatív munkák és persze vannak a pozitívak is

jó esetben a szorgalmat, kitartást, elhatározottságot, jövőképet, célokat...ilyen dolgokat néznek a szakma mögött és nem azt, hogy mennyit keres és mi is maga a munka

azért van egy minimum szint amit keresnek az emberek

2017. aug. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Számít.


Mindig is számított. Persze nem úgy, hogy a nő mérnök legyen, vagy szóba sem állok vele, de ha nagyon különböző a világ, amiben élünk a munkánk, a végzettségünk miatt, akkor szerintem az hosszú távon rányomja a kapcsolatra a bélyegét.

2017. aug. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
60%
Annyiban számít, hogy elvárom, hogy el tudja tartani magát. Én is el tudom tartani magam, nem mástól várom, hogy eltartson.
2017. aug. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Tagadni lehet, de számít. Sokszor, a kezdetekkor nem, viszont 5-10 év múlva már eléggé.
2017. aug. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
20%

Egy nőnek mindenképpen számít. Nem mind1 nekik, hogy a jelölt férfi egy gyári munkás vagy biztonsági őr, vagy éppen egy mérnök vagy egy ügyvéd.

Fordítva már nem számít, egy férfinak elég ha egy nő fiatal és szép, és független, tehát nincs mástól gyereke. Egy férfinak ennyi bőven elég, nem számít hogy mire vitte az életben. Ha még a nő is be tud szállni anyagilag a közös életbe, akkor az egy plusz, de ha nem tud az sem baj HA szép és fiatal és nincs kölyke.

2017. aug. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
38%

Nagyon is fontos. És nem manapság, hanem mióta világ a világ.

A munkahelyen töltöd a fél életed, vagy munkában, ha vállalkozó vagy. Hogy a pitsaba ne számítana ilyen alapdolog. Ráadásul jellemzi az illető érdeklődési körét is.

2017. aug. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!