Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok nő miért nem kérdez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért nem kérdez vissza ismerkedés során?

Figyelt kérdés
Nem általánosítani akarok, de kb az esetek 60-70%-ában ilyeneket fogok ki. Akár személyesen, akár neten ismerkedek (bár a netes ismerkedésre sokkal jellemzőbb), sokszor előfordul, hogy az egész nem is egy ismerkedés, hanem inkább egy kihallgatásra emlékeztet. Én kérdezgetem a lányt, viccelődők a válaszain, de ő csak elszórtan nagyon ritkán ad vissza egy választ, azok is sokszor csak visszakérdezések (visszakérdezi ugyanazt, amit én előtte). Fura, mert általában az látszik a csajokon, hogy bejön nekik az "ismerkedés", de engem ez így zavar, hogy semmit nem kérdeznek vissza. Olyan mintha nem érdekelném őket, nem is kérdeznek, de nagyon lelkesen válaszolnak, a válaszaikra tett reakcióimon meg mosolyognak, nevetnek stb... Aztán, amikor mondom nekik, hogy ez így nekem nem ismerkedés, nem is tesznek fel kérdéseket, akkor meg hirtelen felháborodnak. Pl egyszer szóvátettem, hogy én úgy feltettem a lánynak kb 15 kérdést, ő meg 2 azaz 2 kérdést tett fel nekem. Erre a válasz az volt, hogy nem tudta, hogy ezt számolni kell (durcás hangnemmel). Aztán itt vége is szakad a beszélgetésnek, ahelyett, hogy talán beismerné, hogy tényleg nagyon egyoldalú lenne, és kicsit próbálkozna ő is kérdezgetni. Van köztetek, aki ilyen? Miért csináljátok ezt? Nekem az illyennél az jön le, hogy nem is érdelkődik felém, csak én zaklatom.

2017. júl. 12. 23:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Unja a fejed.
2017. júl. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%

ebből a legviccesebb? :D

amikor leír egy hosszú levelet, válaszolok hosszan, van benne 6-8 kérdés és visszaírja, hogy "túl sokat kérdezek" meg "mesélj magadról is" hát kérdezz :D

meg amikor 5 kérdésből kiszúr 1-et és a többit ignorálja

2017. júl. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Ha valaki nem érdeklődik, akkor ne alázd már meg magad azzal, hogy tovább nyomulsz.
2017. júl. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
46%

Inkább mond azt, hogy eleget faggattad, kérdezzen most ő is, ha valamire kíváncsi veled kapcsolatban.

30/f

2017. júl. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

En kikerdezem mindig az illetot.

Te passziv noket vonzzol. Ne zavarjon,tanuld meg kezelni a szitut.

N

2017. júl. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Épp az a furcsa, hogy nem simán nem érdeklem őket. Azt még megérteném (de egyébként, ahogyan viselkedik pont azt mutatja, mintha tetszene neki a helyzet, jól elmondja a magáét, a reakcióimra mosolyog, nevet stb...), viszont akkor miért van a felháborodás a részükről, amikor én lezárnám a beszélgetést az egyoldalúság miatt. Akkor most érdeklem őt vagy sem? Vagy csak simán szeret magáról beszélni?
2017. júl. 13. 00:09
 7/16 A kérdező kommentje:
4-es.... nem is rossz, amit mondasz.
2017. júl. 13. 00:11
 8/16 anonim ***** válasza:
31%
Passzív nő,passzív érzések,passzív szex,passzív élet..Ez borzasztó. F
2017. júl. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
51%
Én kimondottan szeretek kérdezni, ha érdekel a srác, akkor egyértelmű, hogy sokat kérdezek tőle, róla. Viszont azt is szeretem, ha ez kölcsönös, sőt csak akkor érzem jónak a dolgot kettőnk között, ha ez kiegyensúlyozott. Hajlamos vagyok sokat beszélni, de ugyanúgy szeretem a másiknak is átengedni ezt, és hallgatni, ahogy mesél. Az általad leírt jelenségre azt tudom mondani, hogy valószínűleg nem túl érett nőket fogtál ki, az ilyenekkel nem is érdemes erőlködnöd, ha ez zavar. Általában az emberek szeretnek magukról beszélni, főleg ismerkedéskor jól esik a figyelem, de ha nem érzed ezt kölcsönösnek, hagyd őket :)
2017. júl. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%

Én nem ismerkedek neten, pákapcsolatban élek. Azonban előfordul, hogy egyetemista csoporttársaim, random emberek (wtf?) elkezdenek irogatni (kb. random kérdezgetni és faggatni). Nem túl rámenősen, de engem zavar, Így ebben a formában engem nagyon zavar. Szmájlikat és esetleges visszakérdéseket puszta illedelemből írok. Sokszor elküldeném melegebb éghajlatra az illetőt... De persze nem akarok bunkó lenni. Egyébként, ha későbbi ranfizás, ismerkedés a cél (egyértleműen mindkét fél részéről), akkor ez teljesen másképp van. Szerintem, ha azt tapasztalod, hogy nincs érdeklődés az irányodban, akkor két dolog lehetséges (saját tapasztalatból). 1, nem ér rá, dolga van, siet, utál online beszélgetni stb... 2, nem jössz be neki. Sajnos ez van :( Ilyenkor én rákérdeznék, hogy szeret-e ilyen formában ismerkedni, ráér-e, csinál-e vmit, ami lefoglalja stb. Ne sokat! Remélem segítettem. Ezek csak az én tapasztalataim.

22/L

2017. júl. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!