Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi történik ilyenkor ismerkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik ilyenkor ismerkedés során? Mi törik el, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Az elmúlt időben volt 3 komolyabb ismerkedésem, mindegyik komolynak indult, abszolút nem a szex volt a cél. Az első kettő is jól indult, de leginkább a harmadikat emelném ki. Hajnalig beszélgettünk minden nap, majd egy héten többször is elhívott talizni, amik jól sikerültek (habár csak ölelésig jutottunk), nagyon egy húron pendültünk, órákig el tudtunk beszélgetni, élveztük a másik társaságát. Mintha izzott is volna na levegő. Aztán egyik napról a másikra - persze, amikorra sikerült elérnie, hogy belebolonduljak - megváltozott. Keres, érdeklődő, de már nem olyan. Távolságtartóbb, érdektelenebb, vontatott minden és az utolsó talin is más volt már egy picit. Nem tudom, mi történt. Ebbe annyira beleéltem magam és kicsit összetörtnek érzem magam. Fogalmam sincs,'mi lehet a gond. Pedig ő is állandóan dicsért, a külsőmet, belsőmet egyaránt, tehát megvolt a szimpátia.


Tudom, nehezet kérek, így hogy nem ismertek se engem, se a fiút (egyébként viszonylag konzervativ gondolkodású, tehát nem ez a tipikus szedjük fel a csajt-dugjuk is meg típusú), de ti, mint laikusok, a leírás alapján mit gondoltok? Ezen kattogok napok óta és nagyon rossz.


Ha találkozunk még (ebben sajnos nem vagyok biztos), rákérdezzek, hogy megváltozott-e benne valami, vagy ez nagyon tapadós kérdés lenne?


Egyik napról a másikra történt a váltás, elképzelni se tudom, mi van. Gondoltam arra is, hogy egy másik lánnyal ismerkedett meg közben vagy passz... Lövésem sincs. De rosszul érzem magam emiatt. Ja, és a felém küldött jeleket is viszonoztam, tehát kölcsönös volt ez az egész. Ahj, annyira rossz ez :(. :(


Köszönöm a válaszaitokat!


2017. júl. 1. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Mégis honnan tudod, ki milyen gondolkodású egy hétnyi ismeretség után?

Ezt annyira nem bírom sok nőbe, hogy annyira naivak, azt hiszik, hogy mindig csak az a csávó nem gondolkodik a farkával, amelyikkel ők éppen ismerkednek, de a többi szemét az igen.

Nézem az embereket és kabaré az a színészkedés amit művelnek.

Tényleg Shakespeare-nek volt igaza, hogy színház az egész világ.

Azt hiszed akivel ismerkedtél nem akart volna veled már az első randin után lefeküdni? Pff.

Konzervatív az, inkább nyuszi, nem mer lépni.

2017. júl. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

LEHET,hogy úgy érzik, nem kedveled őlet úgy. Besuéld meg velük nyíltan... e esetben vele.

Túl nyomulós? O.o

Tudni vágysz valamit. Tegsél érte. Így is mondhatod, de sokkal jobb lenne elmondani, mi volt benend, s mit tapasztaltál.

2017. júl. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan rákérdezhetsz. Nem kell vádaskodni meg hisztit csapni, egyszerűen elmondod neki, hogy úgy érzed, egy kicsit megváltozott a kapcsolatotok és nem érted, hogy miért.

Lehet, hogy tényleg érdektelenebb már irántad valami miatt, de az is lehet, hogy szimplán csak rossz hete van, sok a stressz, családi problémái vannak stb.

Ha tényleg működik köztetek a kommunikáció, akkor szerintem egy ilyen kérdés belefér.

2017. júl. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!