Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok nő miért nem kérdez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért nem kérdez vissza ismerkedés során?

Figyelt kérdés
Nem általánosítani akarok, de kb az esetek 60-70%-ában ilyeneket fogok ki. Akár személyesen, akár neten ismerkedek (bár a netes ismerkedésre sokkal jellemzőbb), sokszor előfordul, hogy az egész nem is egy ismerkedés, hanem inkább egy kihallgatásra emlékeztet. Én kérdezgetem a lányt, viccelődők a válaszain, de ő csak elszórtan nagyon ritkán ad vissza egy választ, azok is sokszor csak visszakérdezések (visszakérdezi ugyanazt, amit én előtte). Fura, mert általában az látszik a csajokon, hogy bejön nekik az "ismerkedés", de engem ez így zavar, hogy semmit nem kérdeznek vissza. Olyan mintha nem érdekelném őket, nem is kérdeznek, de nagyon lelkesen válaszolnak, a válaszaikra tett reakcióimon meg mosolyognak, nevetnek stb... Aztán, amikor mondom nekik, hogy ez így nekem nem ismerkedés, nem is tesznek fel kérdéseket, akkor meg hirtelen felháborodnak. Pl egyszer szóvátettem, hogy én úgy feltettem a lánynak kb 15 kérdést, ő meg 2 azaz 2 kérdést tett fel nekem. Erre a válasz az volt, hogy nem tudta, hogy ezt számolni kell (durcás hangnemmel). Aztán itt vége is szakad a beszélgetésnek, ahelyett, hogy talán beismerné, hogy tényleg nagyon egyoldalú lenne, és kicsit próbálkozna ő is kérdezgetni. Van köztetek, aki ilyen? Miért csináljátok ezt? Nekem az illyennél az jön le, hogy nem is érdelkődik felém, csak én zaklatom.

2017. júl. 12. 23:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
86%

De miért teszel fel még 15 kérdést, ha látod,hogy az első 3 után sem történik semmi, épp csak válaszol valamit?


Én már olvastam itt olyat fiatalka lányoktól, hogy azért mosolyognak meg viselkednek szépen, mert így illik, nem akarnak bunkók lenni, nem akarnak balhét, félnek tőle, hogy kijön belőled az álalt, ha megmondják, h bocsi, nem jössz be és különben is a srácnak kell vennie a lapot ilyenkor.


Nem értek egyet, na de hát nem is ez a korosztály vagyok. Kérdező, te viszont igen. Hát vedd a lapot. Állj le ezzel a faggatással, nagyon idegesítő. Lehet azt látni, ha 2-3 kérdés után nem kapcsolódik be a lány a beszélgetésbe, ha nem igyekszik felvenni a fonalat, akkor nem érdekled. Nincs értelme még 15 kérdést intézni hozzá.


33n

2017. júl. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Diavolino44 ***** válasza:
61%

Nalam ez a % magasabb. Bar engem ez nem zavart sose, sokszor kapcsolat lett a vege, pedig a randikon eleg passzivak voltak. S leginkabb ezt elintezik azzal, hogy felenkek, meg nem tud mit kerdezni, illetve izgul. De kb mindenki?

Nemis nagyon erdekel, ha a randit nekem kell "levezenyelni", mert ez mar teljesen termeszetes.

A legjobb randim, egy lannyal volt innen, 12 oras randi volt s vegig setaltunk es dumalgattunk, fele-fele aranyban. De alig kerdezett valamit. Azt nem kerdezte meg, mivel foglalkozok.


S a vicces az, hogy itt mindenki irja, hogy ok a kivetelek. Pedig fogadni mernek, hogy nagy reszuk, nem. De ehhez vannak hozzaszokva, hogy a randin a ferfi iranyit, mert elvegre o a ferfi. Ha ez nem igy tortenik, akkor az egy pocsek randi, mert nem tudtunk mirol beszelni, hat persze, mert a srac kivancsi volt a no meg nem.

2017. júl. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
51%
Azért, mert erre sincs szükségük. Teljesen passzívak ismerkedésben, mert így is a lábaik előtt hevernek a férfiak, mert ők "hercegnők"...
2017. júl. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

"Sok nő miért nem kérdez vissza ismerkedés során?

Akár személyesen, akár neten ismerkedek (bár a netes ismerkedésre sokkal jellemzőbb), sokszor előfordul, hogy az egész nem is egy ismerkedés, hanem inkább egy kihallgatásra emlékeztet."



mert nem kellesz nekik. nem tetszel nekik, nem vonzódnak hozzád.

2017. júl. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 érdekel0 ***** válasza:
100%

Látod én ennek mindig a fordítottját éltem meg.

Én,mint nő kérdezek,a férfinak MEG BE NEM ÁLL A SZÁJA.

Az ember persze türelmesen végighallgatja,hátha utána visszakérdez legalább adott témában,de nem.

Én meg én meg én és én.

Számomra az a természetes,ha a férfi beszél többet (hisz magamról tudom,hogy normális vagyok).

Minél hamarabb derüljön ki,aminek ki kell,ami nekem fontos.

Észre nemigen veszik a miértjét,de hogy milyen kis csöndes,meg visszafogott jókislány vagyok,AZT IGEN.

2017. júl. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

mert nem érdekled ennyi


ha érdekelnéd akkor érdeklődne, nem érdeklődik-nem érdekled


nem bonyolult ez

2017. júl. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!