Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyetértetek abban hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértetek abban hogy a 20-on éves férfiakkal nem lehet mit kezdeni?

Figyelt kérdés

gondolok itt arra hogy a legtöbb huszon éves férfi vagy külföldön dolgozik és még építi a bankszámláját, vagy bulizni jár még, vagy anyuci pici fia, vagy pedig a hobbiját helyezi előtérbe egy kapcsolattal szemben.

25 éves nő vagyok, és sosem volt szerencsém a velem egykorú férfiakkal a fent felsorolt problémák miatt.

érdemesebb lenne a harmincas korosztályban keresgélnem magamnak komoly párt?



2017. aug. 17. 15:07
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Azért az túlzás, hogy nem lehet velük mit kezdeni, de többnyire valóban igaz, amit leírtál. Na de nyilván addig akarják kitombolni magukat, amíg fiatalok, vagy éppen akkor akarják megalapozni a jövőjüket.
2017. aug. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Én fordítva látom így hogy a 20-27 év közti nőkkel nem lehet mit kezdeni. A normálisak foglaltak, akik esetleg nem ők vagy nem akarnak párkapcsolatot, vagy még tanulnak, esetleg olyan helyen dolgoznak ahova minden energiájukat abba fektetik hogy előrébb kerüljenek, vagy buliznak, nyaralnak, kirándulnak, vagy éppen simán elhajtanak mert nem jövök be nekik. Én már pár éve tapasztaltam a munkahelyemen hogy a 30 feletti nőkkel sokkal könnyebben tudok beszélgetni, sokkal könnyebben lehet velük simán hülyéskedni, néha bulizni, jól érezni magunkat együtt, és sokkal jobban eltudok velük beszélgetni komolyabb dolgokról. Persze ők mind családos anyák, tehát feleslegesen keresgélnék közülük, így én egyenlőre várok a megfelelő párra, lehet még belekerül pár évembe, de nem érdekel. Az a baj hogy sok 20 év körüli nő komolytalan még ha esetleg lenne is náluk esélyem valahogy nincs meg az összhang. Első időkben jó minden köztünk, de amikor már jobban megismerjük egymást egyre inkább azt érzem hogy felejtős. Sokan még 23-25 évesen is idétlenek, de nagyon és nem veszik komolyan az életüket mert még a szüleikkel élnek, fizetésük nagy részét elverik pár nap alatt új ruhákra, körömlakkokra stb...

Persze ez általánosítás de sajnos nem nagyon ismerek kivételt ezek közül.

Tudom hogy vannak, nem mondom azt sem, csak picit elegem lett hogy ebbe az időszakba amikor még fiatal vagyok nem rég csöppentem bele a felnőttek világába és ha lenne párom akivel utazgathatnék néha napján meg el lehetnénk, tervezhetnénk, építhetnénk a közös jövőnket, ehelyett már annak örülnöm kell ha olyan nővel megismerkedek akiben van komolyság és csak reménykedem benne hogy ad is nekem esélyt, vagy egyáltalán emberszámba vesz.

2017. aug. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Nekem sem huszonéves férfiként a kis huszonéves lánykákkal, ezért lett negyvenes párom. Megbántam-e? Nem! Kezdenék ismét huszonévessel? SOHA!


26/F

2017. aug. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
47%
Ezernyi más miatt gondolom így, de szerintem se lehet. 20-22 évesen még az én korosztályomban nézelődtem, de rájöttem, hogy nem lehet velük tervezni. Párom 40 éves és egy olyan tulajdonsága nincs, ami miatt a huszonévesekkel nem jövök ki.
2017. aug. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

"barátnő megtartása"

Már eleve a "megtartás" elég fura gondolat a részedről kedves kérdezőnő :D Szerintem nem úgy működik két ember között a kapcsolat, hogy a nő úgy áll hozzá a férfihoz, hogy NA, akkor ne keressél pénzt, mert fontosabb, hogy "megtartsál" :D Azt már nem is mondom, hogy olyan ellentmondások vannak a gondolataidban, hogy ordít. Maradjunk annyiban, hogyha egy férfinak nincs elég pénze, akkor nem tud normális párkapcsolatban élni. Ahhoz, hogy pénze legyen, dolgoznia kell, tehát az idejének egy része mindenképp a munkával telik. Tehát legyen pénze a férfinak, de közben meg ne dolgozzon sokat, mert akkor szerinted nem azon fáradozik, hogy "megtartson" téged. Tényleg...

Ideális lenne persze, ha a kiszemelt férfiembered tele lenne pénzzel úgy, hogy az idejét közben veled tudja tölteni. Hidd el, számára is ez lenne a best életvitel. Csakhogy kevesen tudnak úgy pénzhez jutni, hogy nem megy rá az idejük és az energiájuk jelentős része. Azt meg hagyjuk, hogy nem fontos a pénz egy normális kapcsolathoz... :D

Maradjunk annyiban, hogy egy komolytalan gondolatokkal rendelkező 25 éves nő vagy, aki hiányolja a komoly kapcsolatot. Komolytalanul nem lehet komoly kapcsolatot fenntartani.

2017. aug. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
17-es megértelek, nem is rád értettem, hanem a kérdező elég sarkosan fogalmazott.
2017. aug. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Huszonéves férfiként nem értem, miért baj, ha valakinek fontos a hobbija, meg a barátok. Egy évek óta tartó barátság nehogy már kevésbé legyen fontos, mint egy 2 hetes kapcsolat. Igen, van lehetőség, hogy IDŐVEL a kapcsolat is elérje azt a fontosságot, de nem fogom magam kitenni annak, hogy elhanyagolom a hobbimat, barátaimat, hogy utána félév után közölje velem a lehetséges barátnőm, hogy vége, és totál depressziós legyek, mert feladtam miatta mindent. Ettől még nagyon is szeretnék komoly kapcsolatot, de nem úgy működik a dolog, hogy egyből fontosabb mindennél. Vagy másik terv, válasszon az ember olyan srácot, akinek nincs élete, de ne csodálkozzon, ha utána nem lesz pár hét után közös téma...
2017. aug. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!