Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet ilyen férfiakkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ilyen férfiakkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Akik kalandvágyóak, nem a család, gyerekek, egzisztenciális biztonság az életcéljaik, hanem utaznának, világot látnának. Mindenki elég unalmas és beszűkült gondolkodású volt, akikkel együtt voltam vagy ismerkedtem. Főleg a munka és az anyagiak voltak fontosak nekik. Nem tudnám elképzelni az életemet anyukaként, háziasszonyként.
2017. júl. 21. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Most pontosan mire gondolsz?

Azért ahhoz, hogy utazgass a világban, kell a pénz.

Persze lehet okosba, de akkor is.

2017. júl. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én benne lennék, de ne legyen mellette elvárás a szépen felújított, saját lakás, kocsi, stb. Meg nyilván ne az legyen, hogy az én pénzemet utazgatjuk el, aztán mikor elfogy, akkor lép a következőhöz.

Egy dolog miatt élem ezt az unalmas életet, mert ez a norma, ebben van a barátnőm, haveroknak meg nincs pénze utazgatni. Egyedül meg nem sok kedvem van hozzá. Nem sok értelme van, ha nincs kivel megosztani az élményt.

Fiatal srácok közt szerintem sok ilyet lehet találni.

2017. júl. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én tudok egyről, de nem éri be sablonos nőkkel.
2017. júl. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a külföldiek közt sok ilyen van.
2017. júl. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Milliárdosok klubjában az ilyen Sir Archibald Huffington V jellegű retrobajszosok.
2017. júl. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Eléggé el vagytok tévedve ti is, úgy látom. Nem ilyesmikre gondoltam. Például távolabbi ismerőseim összedobtak pénzt egy lakókocsira, elmentek Ausztráliába és alkalmi munkákból élnek. Egy másik, akiről hallottam, kiment egy gitárral Olaszországba és utcazenész. Olyanról is hallottam, aki otthagyta a munkahelyét, fogta a feleségét és a megtakarított pénzüket és elindultak körbemotorozni Európát. Egyikük se volt milliomos, sőt...

Én se gazdag családból származom, ha van mit enni és van hol aludni, az nekem elég. Csak ne kelljen a mindennapi monotonitást eltűrnöm.

2017. júl. 21. 22:19
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem egy kollégám csinálja ezt, de ő csak hobbiként. Ő meg a pasija minden második hétvégén elmennek valahova, általában csak 3 napokra, de már rengeteg helyen járt. Mindig ilyen filléres utakra mennek, sokszor fél évre előre lefoglalja meg ilyenek, hogy tök olcsó legyen. De ők a párjával dolgoznak mindketten, csak mellette a spórolt pénzük arra megy, hogy nagyon sok helyre utaznak. Nem olyan nagy kaland ez.


Ők asszem valami szórakozóhelyen jöttek össze, egyéjszakás kalandnak indult.

2017. júl. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ausztráliába tuti nem mentek. Nagyon korlátozzák a bevándorlást.


Lehetetlen, hogy alakalmi munkából fenntartsák magukat, nagyon drága és szigorú a vízum.

2017. júl. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#6


Anyám unokabátyja ilyen, igaz ő úgy "dolgozik", hogy motoros gyűléseken állatkodik motorral pénzért. De sosem dolgozott, egy lakóautóban él a feleségével (szintén hobo). Ha baj van lenyúlja az anyját.

2017. júl. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mért vagy még otthon? Mért nem indultál már el egyedül világot látni? Hm?
2017. júl. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!