Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mivel emelkedjen ki a társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel emelkedjen ki a társkereső profilom, fotóm a többi nő közül, ha elegáns 30-as férfiakkal szeretnék főként ismerkedni?

Figyelt kérdés
2017. jún. 8. 22:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Miért kell, hogy kiemelkedjen?
2017. jún. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

pénzel.

fizetsz a kiemelésekért (tudod mint a jófogáson) azt ki leszel emelkedve.

2017. jún. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Én valami olyasmire gondoltam, amivel ezt a réteget vonzom be.
2017. jún. 8. 22:47
 4/22 anonim ***** válasza:

1 - Legyen az alábbi idézettől ELTÉRŐ bemutatkozó szöveged:


A legártatlanabb angyalod... vagy a legkísértőbb démonod... A barátod... vagy az ellenséged...

A szikrázó napsütés, ami beragyogja az életed... vagy a sötét éjszaka amiben örökre elveszel...

A szerelmed, aki mellett minden nap fel akarsz ébredni... vagy a szeretőd, akinek a szíve sosem lesz a Tiéd...

Egy elveszett kislány, akire vigyáznod kell... vagy egy harcos amazon, aki elsöpör Téged...

A pillangók amik a hasadban repkednek... vagy a könnycsepp ami az arcodon lefolyik...

Hogy Neked ki voltam... vagyok... leszek... az csak rajtad áll..."


2 - Ne csak napszemüveges fotókat tegyél ki.


2/b - Ne te válaszd ki a fotódat, mert vagy képes objektíven mérlegelni.


3 - Ilyen nincs is. Az első kettő lényegében mindent lefedett.

2017. jún. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Ne én válasszam ki a fotómat?
2017. jún. 8. 22:50
 6/22 anonim ***** válasza:

Talán ennyi évesen el kéne már jutnod arra a szintre, hogy ne csak a külsőd legyen a figyelemfelkeltő, hanem a belső értékeid is!

Hisz a külső folyamatosan változik, te fogsz kb 40 évesen úgy kinézni, mint most. A belső meg nagy valószínűséggel változatlan marad.

2017. jún. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
jav: te se fogsz ...
2017. jún. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Most mi az elegáns neked? Divatmajom vagy komoly, érett férfi?

Ha az utóbbi, akkor felejts el minden csöcskidóbós, csücsörítós fotót. Nőies, de szolid ruha, mosolygás. Értelmesen megírt adatlap. Szleng és smiley hegyek mellőzése.

2017. jún. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ja, és tudj válaszolni arra a kérdésre, hol, mikor, miből diplomáztál. Kicsit is komoly pasi nem akar leégni egy olyan nővel, aki csak az éppen divatos körömlakk színekről tud beszélni.
2017. jún. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nincsenek elegáns 30-as férfiak társkeresőkön (főleg akik komoly kapcsolatot akarnak) szóval meg van oldva a problémád:)
2017. jún. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!