Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mivel emelkedjen ki a társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel emelkedjen ki a társkereső profilom, fotóm a többi nő közül, ha elegáns 30-as férfiakkal szeretnék főként ismerkedni?

Figyelt kérdés
2017. jún. 8. 22:40
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Puncson vannak.
2017. jún. 8. 23:17
 12/22 anonim ***** válasza:

Már megint az ingyen reklám?

Kiemelkedni az IQ-dal tudsz, bár kétlem, hogy van.

2017. jún. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Kerdezo, orulj, ogy egyaltalan lesz alsonemu a harmincasokon, igy legalabb eldontheted, hogy a tanga, a boxeralso vagy a fecske az elegansabb. :(
2017. jún. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Jé, mindegyiken van ruha!
2017. jún. 8. 23:44
 15/22 anonim ***** válasza:

Írd ezt a profilodra: "Szia! Azt látom a közösségi oldalakon, hogy jó képet kell festenünk magunkról, ezért légy elegáns. Ehhez természetesen hozzátartozik, hogy csak akkor tartalak elegánsnak, ha van sok pénzed. Ha ronda vagy, de elegáns, akkor nem érdekelsz. Köszi!"

Képnek valami cicist.

2017. jún. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Most kigugliztam a puncsot, haaaat.... sok sikert az eltartod megtalalasahoz, cicamica! Szerintem ird azt, hogy extraszuk a cuncid, szerintem erre ugrani fognak az elegans harmincasok. Sok sikert! :)
2017. jún. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ne googlizd ki. Már ezerszer kitiltották őket, egyre finomabb reklámokkal jönnel ezek a moslékok.
2017. jún. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Ezeket a képtelen dolgokat egy havi 130-as nettós férfi írja? :D
2017. jún. 9. 00:17
 19/22 anonim ***** válasza:
Ezeket az úriembereket szerintem máshol keresd.Gondolom elittárson,vagy ilyesmin vagy fent.
2017. jún. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

#18: Nő vagyok és 420-at keresek nettó.


Elittársra meg nem menj, ott a nőktől is diplomát várnak el.

2017. jún. 9. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!