Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkereső oldalakon tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkereső oldalakon tényleg mindenki csak szexet akar?

Figyelt kérdés
Nem akarok általánosítani, de eddig nagyrészt ilyenek írtak. Tényleg én vagyok a naív, ha azt hiszem van még olyan, aki komolyabb kapcsolatra vágyik? Azt hittem van ilyen, de elgondolkoztam, hogy letörlöm magam. A nőknek is nehéz párt találni. 24L
2017. jún. 4. 21:50
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
50%

"tényleg mindenki csak szexet akar"

" nagyrészt ilyenek írtak"


Na most mölik?

2017. jún. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
85%

Komoly kapcsolatot persze, hogy nehéz találni. Főleg társkeresőn, ahol szinte csak megkeseredett srácok vagy kanos tinik vannak.


F

2017. jún. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
15%
Lehet, nem tetszel nekik, vagy az adatlapod eleve olyan, ami miatt csak azok írnak, akiknek minden mindegy, csak lyuk legyen.
2017. jún. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Olyanok írnak, akik csak szexet akarnak. Ezen mit nem érteni?
2017. jún. 4. 21:54
 5/35 anonim ***** válasza:
48%

Nem.

Férfi vagyok, az előző párom ott ismertem meg, sok évet voltunk együtt. Most is komoly kapcsolatot keresek.



Sajnos, a csak szexet kereső, minden nőt megkapni képes (és emiatt kapcsolatban nem gondolkozó) férfiak miatt erre sok esély nincs, a nők kiválasztják az első 2-3 legvonzóbb jelentkezőt akik aztán vagy le fektetik őket, vagy csak rádöbbentik, hogy max szex lesz, és a vége a "minden férfi szexet akar, törlöm magam".


Sajnos

2017. jún. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
82%

Én is hasonlót tapasztalok, de szerintem egyszerű oka van. Aki csak szexet akar, az azonnal akarja és nincs vesztenivalója ráírkálni mindenkire, aki csak megtetszik.


Aki komolyat akar, az egyrészt körültekintőbb és általában 2-3 aktuális beszédpartnerrel elvan, vagy (és nem akarok általánosítani, meg semmi) azért köt ki társkeresőn is, mert élőben is csak várja a sültgalambot, ahogy ott is.

20L

2017. jún. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
32%

Nem vagyok fent társkeresőn, de én biztosan randival nyitnék annak reményében, hogy később szex lesz a vége.

A komoly kapcsolat is erre épül. Meg társkeresőn mégis mit vár az ember? Néhány kép alapján nem az alapján fogsz dönteni, hogy mégis milyen a másik. Ismerkedsz olyanokkal akiket nem rugdosnál ki az ágyadból mert akit igen azzal komoly kapcsolat reményében mégis minek beszélgetni? Csak húznád az idejét vagy ő a tiédet.

Ennek ellenére biztosan akarnak komoly kapcsolatot is, de egyértelmű, hogy az elsődleges indok amiért egy férfi ír egy nőnek az, hogy szívesen lefeküdne vele. Csak megsúgom, a képeidre férfiaktól kapott facebook van instagramos lájkok legalább 90%-a azt jelenti, hogy megdugna vagy akár több.

2017. jún. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Persze, nyilván szex lesz a vége. Csak nekem nem mindegy, hogy mennyi idő múlva. Több időt kell eltőlteni, megismerni. A sok szexet akaró miatt, ezek szerint nehéz megtalálni azt, aki komolyabb kapcsolatban gondolkozik.
2017. jún. 4. 22:03
 9/35 anonim ***** válasza:
45%

Sok olyan komoly kapcsolatról tudok ahol első randin már volt szex. Meg olyanokról is ahol hónapokkal az első randi után volt szex és ugyanúgy lelépett a férfi. Többnyire nem ez határozza meg.

Jó tudni, hogy a másiknál hol van a határ, de összességében nem ez fogja eldönteni, hogy miből lesz komoly kapcsolat és miből nem, hanem alapvető hozzállás kérdése.

2017. jún. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
24%
Azt nem lehet érteni, hogy miért nem érted a "csak" és a "nagyrészt" közti különbséget.
2017. jún. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!