Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkereső oldalakon tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkereső oldalakon tényleg mindenki csak szexet akar?

Figyelt kérdés
Nem akarok általánosítani, de eddig nagyrészt ilyenek írtak. Tényleg én vagyok a naív, ha azt hiszem van még olyan, aki komolyabb kapcsolatra vágyik? Azt hittem van ilyen, de elgondolkoztam, hogy letörlöm magam. A nőknek is nehéz párt találni. 24L
2017. jún. 4. 21:50
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a pàrom.hu jött be meg a randivonal, bàr az utobbin màr fizetni kell ha aktìvan akarod hasznàlni. Ez a kettő egy oldalon a bemutatottak közt az első 3-ban van benne ahova érdemes regisztràlni. Ki kell tapasztalni az online ismerkedés fortéjait, meg hatàrozottan azt ajànlom hogy nézz körbe, ma màr sok tàrskereső van, s hanyagold azt ahol a nagy részük tini. Az elit tàrson is vannak nagyon fiatalok, de nem többségben, s komoly oldal.
2017. jún. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
70%
Igen én is ezt tapasztalom. A férfiaknak mindegy csak lyuk legyen ,amit tömni tudnak...
2017. jún. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
51%

A mindenki relatív kifejezés de nyilván van olyan ember aki olcsón szeretne magának állandó szexpartnert.


Hátha összejön alapon. Bár azt nem nagyon értem h miért hiszik azt h ha kiteszik a farkukat akkor majd lesz olyan akivel....


Esetleg keres aszexuális embereket na ők biztos h nem akarnak. Ez a gond meg is oldva.

2017. jún. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

20: Ez nagyon így van! Üres, kitöltetlen adatlappal persze, hogy csak sablonlevelet kapnak. Mondjuk, ez még a jobbik eset, mert ebből még kiindulhat normális beszélgetés. Amit viszont ki nem állhatok, és eszem ágában nincs írni az ilyeneknek, amikor egy oldalon keresztül flegma, gúnyos kisregényben taglalja, hogy ki NE írjon neki.


Szóval lányok, ha sikeresek akartok lenni, akkor töltsétek ki rendesen az adatlapotokat, legyen egy őszinte bemutatkozás, meg pár hétköznapi (de előnyös) kép. És legfőképpen koncentráljatok a pozitív példákra, mert igenis vannak.

2017. jún. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
51%

#22: a nők meg képtelenek jól választani.


Ha 10 levelemből 9.5-re választ sem kapok, pedig nem lyuk-lyuk elven írok, nem küldök fotót a farkamról, és nem sablon levelet küldök, viszont azt hallom, hogy.a nők csak ilyen férfiakkal találkoznak, akkor felmerül bennem, hogy nem e ők választanak bénán


Amúgy a minden férfi szemét, minden nő krv@ irány annyira nem konstruktív, szóval csak az érem másik oldalát akartam megmutatni. 😀

2017. jún. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
51%
Én sosem kapok választ, pedig személyes levelet írok mindenkinek és komolyak a szándékaim. Elhiszem, hogy nem jövök be és ezért már választ sem érdemlek, de azért olyat kiírni, hogy mindenki csak szexet akar, az elég erős. Számold bele azokat is, akiknek nem írsz vissza (biztos vagyok benne, hogy ez nálad is előfordul, mint minden nőnél).
2017. jún. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

Írok majd egy jobb bemutatkozást. Hátha elkerülnek az ilyenek... vagy legalább a többsége. Az a baj ezek szerint, hogy a rendes komoly kapcsolatot kereső férfiak kevesebben vannak és elvesznek a sok szoknyavadász között.


Nem arról van szó 23-as, hogy nem akarok szexelni. Idővel az is eljön, de nem akarom, hogy arra használjanak.

2017. jún. 4. 23:25
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: a legjobb adatlappal is lesznek szoknyapecérek.


Ignorálod őket. Az az energia, amit rájuk fordítasz (akar csak azért mert dühöng sz rajta), sokkal hasznosabban is felhasználható társkeresésre vagy bármi másra


Ezzel együtt egy jobb adatlap segít. Segít, hogy valóban felkeltse a nő a figyelmem, és ne csak megnézzem a dekoltázsát, majd lapozzak

2017. jún. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Azért írtam azt, hogy MINDENKI, mert írt nekem egy srác (mikor már leesett, hogy csak szexre kellenék). Hogy itt mindenki csak azt akarja, túl naiv vagyok, mit gondolok én? stb. Aztán ezen elgondolkoztam... és tényleg ezt tapasztaltam eddig.
2017. jún. 4. 23:30
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

:(


Sajnálom, hogy ilyen rossz tapasztalataim vannak.

Intelligens nőnek tűnsz, meg fogod találni a megfelelőt, csak ne hagyd, hogy pár rossz élmény megkeserítsen

2017. jún. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!