Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkereső oldalakon tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkereső oldalakon tényleg mindenki csak szexet akar?

Figyelt kérdés
Nem akarok általánosítani, de eddig nagyrészt ilyenek írtak. Tényleg én vagyok a naív, ha azt hiszem van még olyan, aki komolyabb kapcsolatra vágyik? Azt hittem van ilyen, de elgondolkoztam, hogy letörlöm magam. A nőknek is nehéz párt találni. 24L
2017. jún. 4. 21:50
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
51%
én komolyat kerestem.. aztán rájöttem, hogy olyan nők vannak fönt, akik nem akarnak komolyat, hiába írják az adatlapjukon.
2017. jún. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
58%
Nem mindegy milyen oldalra regisztràlsz. Egyébként ma màr nagyon bevett dolog a tàrskeresőzés. Azok is fel regisztràlnak akik csak kiegészìtés képp ismerkednek ott. Én màr kb 7 éve ismerkedek online, a love.hu. tòl eltekintve ahol kezdtem, sehol sem ìrkàltak ràm perverzek, szinte csak komoly szàndékú pasikat làtok fenn, külömböző korosztàlybòl. És sokat szàmit hogy teszel- e fel fotòt, milyet, meg mennyire töltöd ki részletesen az adatlapod. Normàlis pasiknak a bemutatkozòd lessz a kiindulàsi pont.
2017. jún. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
50%
23 éves làny.
2017. jún. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
Én értem a különbséget, de megkaptam egy üzenetben, hogy mit képzelek? Olyan naiv vagyok, itt mindenki szexet akar stb. És tényleg van benne valami, mert ilyenek írnak.
2017. jún. 4. 22:14
 15/35 anonim ***** válasza:
56%
Ezt úgy lehet kiküszöbölni, hogy te veszed a kezedbe a kezdeményezést és ráírsz egy szimpatikus pasira. Aki a bemutatkozása, fotói és egyáltalán az összkép alapján szerinted vélhetően nem csak szexre utazna. Dobd a sarokba a konvenciókat és legyél modern nő, aki kezdeményez.
2017. jún. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
82%

"A sok szexet akaró miatt, ezek szerint nehéz megtalálni azt, aki komolyabb kapcsolatban gondolkozik"


Gondold végig, általában ki gyúr csak szexre:

- minden mindegy neki, az összes nőnek felajánlja, hátha 1 igent mond. Ez annyira primitív hülye kategória, hogy minden nő rögtön leveszi.


- az igazi machok, akik tényleg majdnem minden nőt megkaphatnak, így egyrészt eszük ágában nincs kapcsolatba energiát tenni, másrészt lehorgonyozn


Ez a nehezebb dió, hiszen ha jelentkezik 5 férfi, akkor persze, hogy nem az átlagossal fogsz randira menni, hanem a legjobbal. Csak éppen ő a többi nő szemében is a legjobb.


Ismerkedj, randizz, és ne tedd gyorsan szét a lábad, a don juanok nem szoktak sokat várni, van elég nő aki rögtön a járjuk a szédül.


Tökéletes recept persze nincs, egy átlagos férfi fel év udvarlása után is mehet csak szexre, de erre az életben sincs biztosíték.

2017. jún. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
84%
Ne hallgas azokra akik szerint a pasik csak szexre hajtanak tàrskeresőn. Itt is belefutsz egy csomò idiòtàba, mint a valò életbenis, de van olyan is aki normàlis, meg komolyan gondolja. Szerintem is kezdeményezz, akik meg ràd irogatnak baromsàgokat ne àlj le vitàzni, tiltsd le őket, s keress tovàbb. Melyik oldalon vagy fenn?
2017. jún. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

Akkor van még remény.

Jókat írtatok. Köszönöm szépen!

2017. jún. 4. 22:23
 19/35 A kérdező kommentje:
A Twoo-n vagyok fent. Kevés sikerrel.
2017. jún. 4. 22:24
 20/35 anonim ***** válasza:
24%

" Normàlis pasiknak a bemutatkozòd lessz a kiindulàsi pont."


Ott a nagyon nagy pont.


És mégis a nők 99%-nak teljesen üres az adatlapja, a magasságát, korát, lakhelyét, és a fotóját teszi ki.


És erre kellene férfiként felkapnom a fejem, majd egy nem sablonos, személyes levelet írnom.


Ilyen nőnek nem is küldök üzenetet, szerintem ezzel tényleg csak annak kelti fel az érdeklődését, akinek valójában mindegy is, hogy kicsoda-micsoda ember, elég az, hogy nő.


Aztán megy a csodálkozás, hogy csak erotikus ajánlatot kap.

2017. jún. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!