Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyetértetek abban hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértetek abban hogy a 20-on éves férfiakkal nem lehet mit kezdeni?

Figyelt kérdés

gondolok itt arra hogy a legtöbb huszon éves férfi vagy külföldön dolgozik és még építi a bankszámláját, vagy bulizni jár még, vagy anyuci pici fia, vagy pedig a hobbiját helyezi előtérbe egy kapcsolattal szemben.

25 éves nő vagyok, és sosem volt szerencsém a velem egykorú férfiakkal a fent felsorolt problémák miatt.

érdemesebb lenne a harmincas korosztályban keresgélnem magamnak komoly párt?



2017. aug. 17. 15:07
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Én 29 vagyok és már 7_8 éve spórolok a jövőmre.. Bár a társas kapcsolatok rovására ment sokszor a munka
2017. aug. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Én is kaptam olyan tippet,hogy ha mégis fiatalon házasodni,minimum 30 évest válasszak,mert ők már javarészt meg akarnak állapodni.

Csak milyen az átlag magyar 30as,ha csak nem egy megrögzött agglegény?Minimum kopaszodik-nálam ez párválasztásnál kizáró ok,ha valamivel nem vesz le a lábamról-,lefossa,mit vesz fel(az uszodás papucsot sokszor látom rajtuk,abból se a legújabbat) és rosszabb esetben a fogaik is rohadnak.Legalábbis megyeszékhelynek csúfolt helyeken,ahol 1-2 éve van csak egyetemnek nevezett intézmény,ott nem egy ritka jelenség.Vagy a falu akármelyik válfajában,pl kisközség,nagyközség,stb.

2017. aug. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
úgy értettem a kérdésemet, hogy ezek a dolgok sokkal fontosabbak nekik mint egy barátnő megtartása.
2017. aug. 17. 15:50
 14/27 anonim ***** válasza:
#13: Nálam ez csajtól függ. Előző barátnőmért pl. foggal körömmel harcoltam, még sem tudtam megtartani, a többiekért nem, mert nem tudtak akkora örömöt hozni az életembe, ilyenkor nyilván fontosabb a hobbi, munka, stb.
2017. aug. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Ajj...némelyik nő válasza semmiben sem különbözik a megkeseredett nőgyűlölők válaszától. :(


Amúgy szerintem csak megint hangulatrobbantó kamukérdés


"a legtöbb huszon éves férfi vagy külföldön dolgozik és még építi a bankszámláját, vagy bulizni jár még, vagy anyuci pici fia, vagy pedig a hobbiját helyezi előtérbe egy kapcsolattal szemben. " az anyuci pici fián kívül a többivel mi a baj? Kérdezem ezt nőként. Nincsen rosszabb egy társfüggőnél, aki felemészti a választott társat és mindent együtt kell csinálni.

2017. aug. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Ezek a dolgok nem fontosabbak altalanossagban mint egy baratno megtartasa. Az elofordulhat hogy miattad nem eri meg senkinek lemondani ezekrol.


A 30+ os korosztaly jo otlet ha szexualis segedeszkozkent kepzeled el a jovodet. Nem a szep lelkedert meg szemelyisegedert szeretnek az idosebbek abban biztos lehetsz.

2017. aug. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
15. Az nyilván baj, ha társfüggő. A külföld akkor gond, ha én nem akarok Magyarországról elköltözni, és távkapcsolatot sem akarok. Az nem baj, ha vkinek van élete mellettem is. Az a baj, ha a hobbi meg a partiállatoskodás látványosan fontosabb. Adok most egy kisarkított példát, de így tudom a legjobban megfogni: "tudom, hogy most gipszben van a lábad, és el kell vkinek vinnie kórházba / iskolába / ügyet intézni, de TUDOD, most nem TUDOK elmenni, mert épp most van a Forma-1" meg "igaz, hogy már 1,5 hónapja nem töltöttünk együtt minőségi időt, de most hívtak a haverok horgászni, azt meg nem hagyhatom ki". Szóval amikor már tényleg úgy érzed, hogy kb. ágymelegítőnek vagy jó, mert minden más fontosabb a másiknak, mint hogy te hogy érzed magad. És ez amúgy mindkét nemtől gáz sztem, nemcsak a férfiaktól.
2017. aug. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
29f vagyok még nem volt barátnőm és olyan hobbim sincs ami ebben gátolna már ha igazi hobbinak lehetne nevezni...:)). Külföldre csak akkor megyek, ha delegációba küldenek néhány napra, max. egy hétre 1-3 alkalommal egy évben.
2017. aug. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Velem meg az a baj, hogy túl érett vagyok a koromhoz. A fent említett tibi atya fanokat falják a csajok mint a cukrot. Mondjuk én is járok bulikba, de nem rommáinni magam, hanem a zene, haverok és lányok miatt(nem egyéjszakás céljából) Szóval van olyan is akkkel lehet mit kezdeni. De azért kicsit nagy az elvárásod. Nekem mondjuk van kocsim, de nekem fontos volt ezért amióta dolgozok ez volt a legelső amit vettem. De ez a te döntésed. Nyilván a harmincasok azt fogják rni, hogy igen őket válaszd. Én azt mondom válassz, ahogy te szeretnél, de zgyanúgy vannak hülyék mindkét korosztályban, és ugyanúgy normálisak.
2017. aug. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Én is azt tapasztaltam, mikor párt kerestem, hogy a huszonéves fiúk döntő többsége komolyan vehetetlen, de én akkor is megkerestem azt, amelyik komolyan vehető.
2017. aug. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!