Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyetértetek abban hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértetek abban hogy a 20-on éves férfiakkal nem lehet mit kezdeni?

Figyelt kérdés

gondolok itt arra hogy a legtöbb huszon éves férfi vagy külföldön dolgozik és még építi a bankszámláját, vagy bulizni jár még, vagy anyuci pici fia, vagy pedig a hobbiját helyezi előtérbe egy kapcsolattal szemben.

25 éves nő vagyok, és sosem volt szerencsém a velem egykorú férfiakkal a fent felsorolt problémák miatt.

érdemesebb lenne a harmincas korosztályban keresgélnem magamnak komoly párt?



2017. aug. 17. 15:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
25 évesen igen ott kellene keresgélni :) 32F
2017. aug. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Nagy az esély rá igen.

30/F

2017. aug. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
64%
Tehát összefoglalva te elvárod egy 23-25 éves férfitől, hogy saját háza, de minimum albérlete legyen, már legyen egzisztenciája, a munkájának és a kapcsolatának éljen, és az eddigi feltételeket summázva igen jól keressen. Biztos vagy te abban, hogy a férfiakkal van a baj?...
2017. aug. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

26 vagyok, és nem tapasztalom, persze mindenkinek mások az igényei. Mi együtt járunk a párommal néha bulizni, ami havi 1-2 alkalmat jelent, ennyi szerintem még 35 évesen is bőven belefér, mondjuk lehet 10 év múlva már nem az olcsó kocsmázást fogjuk bulinak tartani, de a lényeg ugyanaz, néha kell a kikapcsolódás, és erre kevés, hogy elmegyünk évente nyaralni egyet. Anyuci pici fia nincs az ismerősi körömben, és olyan se, aki beteges mértékben előtérbe helyezné a hobbiját, pedig az ismerősi köröm inkább a 20-25 éves korosztály.

A 30-as korosztállyal nekem az a bajom, hogy nem akarok elvált, kisgyerekes férfiakkal foglalkozni, aki viszont 30+ éves korára nincs túl egy hosszú, komoly kapcsolaton akár csak eljegyzéssel, azzal tuti valami gond van. (Értsd pl a fiatalkorát évi 100 csaj megdugására használta és elképzelése sincsen egy komoly kapcsolat működéséről és a nők tiszteletéről, vagy csak mindig egyedül volt és tele van hülye berögződésekkel, vagy szimplán olyan éretlen, mint egy rossz 18 éves és társai..)

2017. aug. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
98%
Nagyrészük megrekedt a Tibi atya színvonalon és nem értik mi velük a baj. Fesztivál-szesztigyál, ennyi a program, meg az érdeklődés. A másik nyomi típus még az, amelyik folyton sportot néz a tévében, de semmit sem csinál, nézi a hokit, a kosarat, a focit, a nem tudom én még micsodát, mindegy csak menjen, akármelyik utolsó közvetítésre úgy tapad, mintha valami vb döntő lenne, aztán ebből áll neki az élet meg a szabadidő. A leggázabb meg a kettő kombója, hogy vagy épp iszik valahol vagy sportműsorokat néz, vagy a kettőt egyszerre. Aztán nem érti egy-egy épeszű nő miért kerüli el messzire... Persze, mindenki ismeri a fröccsel a kocsmában álló pocakos lerottyant tatákat, akik a megyei focimeccseket vitatják meg... Na ugyanaz ő is, csak még nem tök öreg. Senki se arra vágyik hogy 20 év múlva az ő férje is egy legyen a pocakos piás foci mániás taták közül...
2017. aug. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
47%

Én mindig a valamivel idősebb férfiakkal találtam meg a kapcsolatot - olyan '20-as évei végén járó korosztálytól kezdve (párom 28 volt, amikor összejöttünk, én 23). Nem proli közegben voltam sosem, de tényleg ez mondható el főleg a '20-as éveik elején járókról. Amit láttam:

- a többség semmilyen felelősséget nem akar vállalni (akár 5-6-7-8 évig is annyi a komoly kapcsolat, hogy eljárogatunk ide-oda meg dugunk... összeköltözésről szó sem lehet, vagy csak anyucihoz... esküvő meg majd 20 év múlva kb.)

- "bros before hos" felkiáltással élve a haverok SOKKAL fontosabbak, mint a barátnő

- még az értelmesebbek többségének is az jelentette a fénypontot, ha elmehet bulizni és le tudja inni magát, a maradék fele meg az a kocka, akivel semmi normális programot nem lehet tervezni, mert este 8kor klánrazzia van a wow-ban, annyira kocka (valszeg nem a tökéletes szakszavakat használtam)... ja, és aki meg nekem megfelelne belsőleg, azoknak a nagy része is komoly kapcsolatra csak a min. sminkeletlen modellnek kinéző lányokat veszi számításba, még akkor is, ha ő messze nem azon a szinten van külsőleg

2017. aug. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Anúgy 2-es, nem ezt vártuk el. Párom is anyjával lakott, amikor összejöttünk. Nem az önálló egzisztencia a lényeg, hanem az élethez és a munkához való hozzáállás.
2017. aug. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Kimaradt a kérdésből a szó: "általában". Általánosságban igaz. Én is ezt látom a környezetemben. Viszont rám az általánosításod pont nem igaz :) Vannak kivételek azért. 20F
2017. aug. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

@7

Elmondtam már párszor, most is el fogom: engem rohadtul nem érdekel a karrierem, a legputribb helyi gyárban dolgozok perpill, hiába van diplomám, ugyanis nem érdekem elhelyezkedni a szakmámban. Az tény, hogy vállalkozást akarok majd indítani, de ha az nem sikerül, én cégnél fix, hogy nem fogok dolgozni, inkább maradok egyszeri gyári melós.


Nekem mindenem a hobbim, és bizony semmivel nem tartom kevesebbnek magamat azoknál, akik velem egyidősként önerőből vásárolt 10 évnél fiatalabb kocsival járnak. Őket a pénz érdekli, engem meg az, amit szeretek is csinálni, és egyáltalán nem vagyok egyedül ezzel. Bizony a legtöbb ismerősömet rohadtul nem a pénz mozgatja; valószínűleg a korombeliek 90%-a is ugyanígy van vele. Aki mégis sokat keres, az se a pénzért állt be abba a munkakörbe, hanem mert szereti.

2017. aug. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Ne sértegess Picinyem! 😉

29F

2017. aug. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!