Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet érett, intelligens...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet érett, intelligens férfiakkal találkozni?

Figyelt kérdés

Pár hónappal ezelőtt költöztem Budapestre, szeretnék egy társat találni, akivel megoszthatom a mindennapjaim.

Társkereső oldalakon már próbálkoztam, de leginkább negatív tapasztalatokkal gazdagodtam.

Milyen helyeket tudnátok ajánlani (akár konkrét megnevezéssel), ahol valóban érett férfiakkal lehetne találkozni/ismerkedni?

Jelenleg itt Budapesten barátok hiányában egyedül szoktam elmenni sétálni, moziba vagy van, hogy csak beülök valahova meginni egy üdítőt, egy pohár bort.

Ilyenkor mindig nyitva tartom a szemem, de őszintén nem tudom, hogy számíthatok-e arra, hogy bárki is megszólítana.

Nagyon szívesen fogadok bármilyen ötletet.

26/N


2017. aug. 14. 12:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
33%

"de őszintén nem tudom, hogy számíthatok-e arra, hogy bárki is megszólítana"


Neked is van szád, amit használhatsz te is leszólításra, nem csak sz****ra:)

Néma gyereknek anyja se látja a fától az erdőt.

2017. aug. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
kapsz mindjárt itt 20 pmet "érett, intelligens férfiak"-tól.
2017. aug. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
47%
Kocsmában.
2017. aug. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
21%
Van egy olyan érzésem, hogyha te is egy intelligens, érett nő lennél, akkor nem egy - gyakran hülyéktől hemzsegő - anonim oldalon kérdeznéd meg, gondolom feltételezve magadról, hogy milyen talpraesett kozmopolita életképes kis csajszi vagy. Vagy fordítsuk meg a kérdést. Egy érett, intelligens férfi (aki nem tenne fel ilyen kérdést) valóban egy ilyen bizonytalan nőre vágyik, aki más véleménye nélkül azt sem tudja, hogy hol ismerkedjen Mo. legnagyobb városában?
2017. aug. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én szívesen megszólítalak, budapesti is vagyok. Hol számítsak rád? :)
2017. aug. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%
A Mensa HungarIQaban van pár intelligens emberke ... mondjuk hogy mennyire érettek, arról lehetne vitatkozni.
2017. aug. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Számítottam hasonló válaszokra.

Nos, nem azért tettem fel itt a kérdésem, mert "határozatlan kis csajszi" lennék, aki képtelen egyedül ismerkedni, csupán ötleteket szerettem volna kapni, hogy itt Budapesten milyen helyeken nagyobb a valószínűsége, hogy találkozhatok érett férfiakkal.

Pár hónap alatt nem sikerült még teljesen felfedeznem a várost.

A privát üzenetekben kapott ötleteket, helyeket nagyon szépen köszönöm.

2017. aug. 14. 13:06
 8/18 anonim ***** válasza:

#7 amiket milyen jó lett volna, ha nem privátban küldenek el, mert legalább mi is okosodtunk volna! :D


Egyébként milyen negatív tapsztalatokkal gazdagodtál társkeresőkön? :)

2017. aug. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
42%

Gyere le vidékre, mindjárt értelmesebb és érettebb férfiakkal találkozol. Kezdésnek itt van pl. Pista bácsi:

[link]

2017. aug. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Van valami ami érdekel?

Hobbi, koncert, bármi, ami nem otthoni elfoglaltság.

Járj el, legyél szemmel láthatóan egyedül, vedd fel a szemkontaktust minden, de tényleg minden szimpatikus pasival, mosolyogj sokat.

Le fognak szólítani és egy kis beszélgetésből kiderül, hogy van-e agya is nem csak töke.

Hordhatsz magadnál könyvet, de ne olvasd, mert nem pajzsnak van, hanem témaindítónak.

2017. aug. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!