Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet érett, intelligens...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet érett, intelligens férfiakkal találkozni?

Figyelt kérdés

Pár hónappal ezelőtt költöztem Budapestre, szeretnék egy társat találni, akivel megoszthatom a mindennapjaim.

Társkereső oldalakon már próbálkoztam, de leginkább negatív tapasztalatokkal gazdagodtam.

Milyen helyeket tudnátok ajánlani (akár konkrét megnevezéssel), ahol valóban érett férfiakkal lehetne találkozni/ismerkedni?

Jelenleg itt Budapesten barátok hiányában egyedül szoktam elmenni sétálni, moziba vagy van, hogy csak beülök valahova meginni egy üdítőt, egy pohár bort.

Ilyenkor mindig nyitva tartom a szemem, de őszintén nem tudom, hogy számíthatok-e arra, hogy bárki is megszólítana.

Nagyon szívesen fogadok bármilyen ötletet.

26/N


2017. aug. 14. 12:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én szivesen összefutnék veled véletlenül. :) Egyébként fogalmam sincs. Én Budapest mellett lakom, de nem járok el sehova, szóval nem tudom. Esetleg valami kultúrális programon. Buli, kocsma kizárva szerintem.
2017. aug. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Én egy érett, intelligens férfit társkeresőn ismertem meg, évek óta házasok vagyunk. Nem kellett extrém kitartónak sem lenni, 6 hónap elég volt rá.


Amúgy neked nincs szád? Nem tudsz beszéni? Te is kezdeményezhetnél, nem kell a sült galamra várni, hogy a szádba repüljön. Te is tehetsz azért, hogy megismerj valakit.

2017. aug. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem értem miért pontoztatok le. A kocsma tele van intelligens emberekkel.
2017. aug. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Persze, nekem is van szám, és ha úgy adódik használni is fogom. Nem szeretnék elmulasztani egy lehetőséget, ha úgy adódik, viszont ebben picit konzervatív vagyok. Szemkontaktus és pár kölcsönös mosoly után szerintem egy férfinak illik kezdeményeznie.


Személyes tapasztalat alapján mondhatom, hogy a társkereső oldalakon is akadnak kivételek, de ők nagyon kevesen vannak.

Tudom én, hogy ilyenkor több személlyel próbáljuk egyszerre felvenni a kapcsolatot, de általában csak a sablon szövegek jönnek "Szia. Jól nézel ki/kedves/aranyos lánynak tűnsz. Van kedved ismerkedni?" Vagy a szintén rengeteg "Szia. Mizujs?" kezdés. ???

Vagy a másik kategória, akik már köszönés előtt az ízléstelen képeiket küldözgetik magukról. Ezekre sem vagyok kíváncsi.

Szerintem társkeresőn, aki komolyan gondolja, az próbál kitűnni a tömegből. Pár soros levelet ír, melyben elmond 1-2 dolgot magáról ill. hogy miért szeretné felvenni velem a kapcsolatot.


Persze ez mind az én szubjektív véleményem.

2017. aug. 14. 19:39
 15/18 anonim ***** válasza:
Hogy nektek semmi se jó..
2017. aug. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Aki ki akar tűnni a tömegből próbál egyedi lenni?

Te egyedi vagy? Volt valami egyedi az adatlapodon, amire lehetett a sablondumákon kívül mást is írni?

Vagy megfordítva, ha képek és adatlap alapján tetszett, de csak annyit tudott kipréselni magából, hogy szia, tetszel, ismerkedünk, megírtad neki, hogy nem egymást keressük?


Kevesebb határvonalat kellene magad köré húznod, és több esélyt adni, magadnak is és másoknak is.

Szerintem hasznos lenne.

2017. aug. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Azért nem vagyok olyan szigorú magamhoz és másokhoz sem. Természetesen, ha képről tetszik, akkor megadom a lehetőséget, hogy mindketten ki tudjunk bontakozni egy kis csevegés alkalmával.

A lényeg, hogy a személyes találkozást jobban preferálom, ezért szerettem volna itt némi ötletet kapni, hogy merre érdemes kimozdulni.

Több (számomra eddig ismeretlen) helyet ajánlottatok. Köszönöm

2017. aug. 15. 11:51
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha van hobbid, azzal kapcsolatosan is ismerkedhetsz, vagy ha szeretsz olvasni mint én, kereshetsz könyves csoportokat. Nekem több baràti kapcsolatom is ebből alakult ki. Facebookon indult és pàr havonta van csoporttalàlkozónk. 3 éve ismerem màr őket. Szerintem pàrt is simàn lehet így ( is) talàlni.
2017. aug. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!