Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csinosabb, szép nőknél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csinosabb, szép nőknél tényleg vannak ilyen gondok?

Figyelt kérdés

Több helyről hallottam azt vissza, hogy a csinos, kifejezetten szép arcú és kicsit divatosabban öltözködő nők is nehezebben találnak maguknak pasit komoly kapcsolatra, mert minden férfi csak trófeaként tekint rájuk.


Így hát manapság elkezdtem odamenni az előnyösebb külsejű, csinosabb nőkhöz is, nem csak az átlagosokhoz.

Eddig azért nem nagyon tettem, mert mindig azt gondoltam, hogy az ilyeneknek csak a magas, kigyúrt kopaszok kellenek és/vagy pénznyelő automaták.


Viszont most azt tapasztalom, hogy sokuk az úgynevezett "szűzqr*a", aki a bókoktól irul-pirul, meg kihúzza magát, de amikor el akarod hívni komolyan valahova, megfutamodik. (Átlagos lányoknál is előfordul ez, flört után gyáva továbblépni.)

Többnyire jönnek azzal a lekoptatós kamuszöveggel, hogy: "Van pasim." még akkor is, amikor mindenki tudja, hogy nincs férfi az életében.


Ha annyira sírnak, hogy nem találnak egy rendes pasit, akkor miért nem nyitnak?


Most ha azt mondjátok, hogy velem van a baj, közlöm, hogy a közeli barátaim mind ugyanebben a cipőben járnak, ugyanezekről a problémák állnak eléjük, kb. 10-en.

(Az egzisztencia miatti lekoptatást csak azért zárójelezem ide, mert így is lincselés hangulat lesz a 2. kommentől érte, pedig nagyon is valós probléma, hogy az átlagkeresetű pasik nem kellenek a nőknek.)


29/F



2017. aug. 16. 22:00
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Félreértettetek: nem az a szűzqr*a, akinek jólesik a bók, hanem az, aki emellett azon sír, hogy nincs senkije, mégis mindenkit elutasít, de flörtöl 1000-el!
2017. aug. 16. 22:56
 12/16 anonim ***** válasza:

"szűzqr*a", aki a bókoktól irul-pirul, meg kihúzza magát, de amikor el akarod hívni komolyan valahova, megfutamodik"


Ha valakinek jólesik a dicséret, nem kötelező randiznia veled.

2017. aug. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom,nem vagyok sem csinos - sem szép!
2017. aug. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Keres a 20-22 korosztályban.. Anyagilag nem lehetsz topon igy a korodbelieknél szerintem kiesel a magas elvárások miatt. Akinek nem is megy jólaz is olyan férfitakar aki képes sokat biztosítani. Látnak 2-3 ilyen nőt Facebookon meg Instan azt gondolják nekik is összejöhet. Ténylega 40+ nők szexre jók csak. Ne keseredj el, szerintem nem késtél él semmiről.
2017. aug. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
60%

Csinosabb,szebb nőkre értetted a kérdést. Nos,én most ezt magamra veszem,ebbe a kategóriába sorolnám magam,de minden nagyképűséget vagy hasonlót mellőzve.

21 éves vagyok, szoktam kapni dicséretet,személyesen egyre gyakrabban, egy két éve inkább közösségi oldalon. Jól szokott esni,mindig éreztetem egy két szóval,hogy köszönöm a kedvességét.Mindezt,úgymond emberségből, hogy neki is jó napja legyen,hogy kapott egy őszinte mosoly ..szóval sok esetben nálam ez így van,és épp ezért meg is lepődök,ha valaki többet akar. Nem sok ember tud zavarba hozni a szavaival,akik igen,velük alakultak is a dolgok,2 ilyen férfi volt,akikkel már az első pillanattól éreztem,hogy több lesz mint barátság. Kémia,vagy ki hogy nevezi.

Én azt mondom neked,hogy ne a szép nőket általánosítsd,mert azzal nem jutsz előrébb. Egyébként vannak olyan nő ismerőseim,akik szépek,csinosak,és az értékrendjük is a helyén,az én megítélésem szerint. Inkább szerintem azon dolgozz,hogy te magad megszeresd elsősorban,hogy jóban légy magaddal. Mind külső,mind belsőre... Én ezen dolgozom,és persze vannak időszakok,mikor nehezen megy,de amikor érzem,hogy "jóban vagyok önmagammal"akkor az tényleg kivetül,és mások is látják ezt.Például mikor egyedül otthon vagy,és belenézel a tükörbe, mosolyogsz? Nem úgy mint egy őrűlt:D hanem tudsz-e úgy vidám lenni,ha nincs körülötted senki.

A másik dolog meg,hogy a nők szeretik a pénzes pasikat mizéria, hát erről az a véleményem,hogy persze ,van ilyen,nem is ritka.sokan az eltartásra mennek,úgy a kényelmes nekik. Tegyük fel,van egy férfi,aki jól néz ki, pl egy vállalatnál dolgozik,projekteket visz véghez,folyamatosan képzi magát, emellett jól keres. Na,ha ismerem magát az embert,milyen emberileg,külsője megfog,akkor engem biztosan vonzani fog benne az ,hogy életigenló,hogy a munkájában kiteljesedik,motiváló, aztán a pénz egy megterelt plusz,ami jár érte. Úgyhogy ilyen értelemben,én is azt a fiút választanám,aki jól keres,de nem a pénze miatt,hanem mert törekvő beállítottságú.


Azt hiszem ,ennyit akartam:D

2017. aug. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Érett nő vagyok és elég hamar megkérdezem, és képzeld, nincs vele hátsó szándékom! Én is elmesélem én mit csinálok, a munka mindig jó téma.

Nem akarlak elkeseríteni, de valamiért a felszínes nőket vonzod be, találod meg, és ez arra utal, hogy talán te is az vagy, esetleg van most már benned egy negatív beidegződés, hogy minden nő a pénzre megy.

Az egyetemen anno úgy jöttek össze a párok, hogy semmijük nem volt, aztán egzisztenciát építettek ki együtt, közösen. Mi is így csináltuk és az általam ismert fiatal rokonok is így csinálják. Egyik unokahúgom vagy unokatesóm sem úgy jött össze a pasijával hogy pénzes egyedet keresett, hanem szerelmet.

A hiba szerintem a te készülékedben van, bár nyilván könnyebb a nőket hibáztatni mindenért. Igen, van ilyen is meg olyan is, de te választod meg, kit hívsz el randira. De a kérdésben lévő felvetésed meg is mutatja hogy semmit nem tudsz a nőkről. Attól, hogy jólesik neki a bók, még nem köteles veled összejönni. Azért nem nyitnak feléd, mert nem akarnak veled összejönni, nem jössz be nekik és kész.

Amit pedig a negyvenes nőkről írtál,nos az aki ebben a korban összejön egy fiatallal, általában az elveszett fiatalságát keresi még utoljára, és az ő szemében főleg a fiatalságod az érték. Biztosan nem vagy rossz ember, de lehet ő sem jött volna veled össze amikor ennyi idős volt. Én sosem jönnék össze fiatal sráccal, vagy úgy általában fiatalabbal. Megértem hogy a saját korosztályodban keresel, de a kesergés helyett magadban kéne keresni a választ.

2017. aug. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!