Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elhízott férfi elhízott nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhízott férfi elhízott nők között keresgéljen mert vékony úgyse fog összejönni vagy a szépség relatív és mindenkinek más a szép és emiatt lehet vékony nőnél is?

Figyelt kérdés
2017. aug. 15. 07:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Vagy fogyjon le. Ez nem magasság, ezen lehet változtatni.
2017. aug. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%

Azért legyen meg a realitás érzéked. Egy vékony csaj minek kezdjen kövér sráccal mikor sok vékony srác van az utcákon?


Az elhízásnak egészségügyi problémái is lesznek idővel.


Én is azt javaslom, hogy fogyj le!

2017. aug. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
71%

Lehet relativ igen, de altalaban a vekony nok max. a macikra buknak, nem pedig a zsirpacakokra.


Es meg a noknek vannak igenyeik...

2017. aug. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
Nagyobb esélye van az elhízott nőknél.
2017. aug. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
57%

összejöhet, ha van pénzed :D


amugy nagyon ritka, és nagyon jó duma-személyiség kell hozzá.


ha van pénzed, stílusosan öltözködsz a kövérség ellenére ápolt vagy stb. sokkal nagyobb az esélyed.

2017. aug. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
63%
Két szép közül relatív, hogy kinek mi tetszik, de egy rondát mindenki rondának lát.A vékony cssjokra kigyúrt, kockahasú pasik hajtanak, mi a bánatot akarnának tőled? Pl.egy jóképű, szétgyúrt,gazdag latin férfimodell, meg egy jóképű istentestű,gazdag szőke,svéd férfimodell közül relatív hogy melyik tetszik de egy elhízott mindenkinek csúnya,csak elhízott nőknél lehet esélyed,de még azoknál is necces,mert ha akad neki jobb gondolkodás nélkül dobni fog.
2017. aug. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
71%
Nézd, én elhízott nő vagyok. Tudom, hogy nem vonzó ez senkinek. Tehát szépen fogyogatok, és majd ha szép leszek, lehet jó pasim. Addig nem kell senki. Nem akarom, hogy lássanak így, még kövér pasi se.
2017. aug. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%
Istenem, megint egy szokásos elhízott, lusta faszi, aki jó nőt szeretne...fogyjál le bammeg, ilyen egyszerű. Ritka, hogy egy sportos, csinos, vékony nő alapból kövér férfit keressen.
2017. aug. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Egy túlsúlyos, de formás nő (hatalmas mellek, bitang nagy segg, de mellé még hangsúlyos derék) szép arccal még mindig "eladható". Ellenben egy izzadó, lihegő hájtömeg pasas nem túl bizalomgerjesztő, szex közben meg egyenesen illúzióromboló.

Örülj, mint majom a farkának, ha egy elhízott nő leáll veled, vagy maradj egyedül, ha nem vagy képes változtatni magadon...

2017. aug. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
52%

Én vékony, szép nő vagyok, s a husos, macis férfiak tetszenek (van is egy :)). Szóval a szépség relatív. De ha már hajtogatni lehet a zsíros bőröd, meg izzadsz mint a ló, az már csúnya. Az senkinek sem tetszik. S főleg azért nem, mert egy ténylegesen elhízott személy tartósan szemetet eszik, nincs akaratereje, nem tud magának parancsolni. Legalábbis nekem ezek jutnak eszembe ha meglátok egy kövér embert. Egy ilyen tulajdonságokkal rendelkező valakivel pedig szerintem senki sem szeretne hosszútávra tervezni.

Én is azt javaslom, hogy kezdj el egészségesen étkezni és mozogni. Zsírpacniként sem nőként, sem férfiként nem sok esélyed van a pártalálásra. No meg az egészséges is veszélyben van. Az elsődleges célod ne a vékonyság legyen, hanem egy egészségesebb, erősebb Te.

2017. aug. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!