Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elhízott férfi elhízott nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhízott férfi elhízott nők között keresgéljen mert vékony úgyse fog összejönni vagy a szépség relatív és mindenkinek más a szép és emiatt lehet vékony nőnél is?

Figyelt kérdés
2017. aug. 15. 07:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
Egészséges helyett egészséged*. Elnézést
2017. aug. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Én akkor voltam nádszál, amikor a kövér exemmel voltam. :"D

Szóval ja, van rá esély, de ha összejön, akkor ne játszd el a bizalmát. :)


21/L

2017. aug. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Magad miatt fogyj le ne a nők miatt. Így is teljes ember vagy és ne kategorizáld be magad. Ha lefogysz kicsit egészségesebb leszel de attól hogy kövérebb vagy nem vagy emberként kevésbe teljes.
2017. aug. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Én duci lány vagyok, de eddig mindig vékony párjaim voltak
2017. aug. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
A dagadt nők is kigyúrt férfiakról ábrándoznak, és a férfitobblet miatt meg is kapják.
2017. aug. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Enyhén túlsúlyos vagyok, a barátnőm mégis vékony, hosszú és vékony lábakkal, nagy mellekkel. Szerintem nincs összefüggés abban, hogy kövér+kövér és vékony+vékony.
2017. aug. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
A remek gondolatmeneted ott hibádzik, hogy a kövér nők ugyanúgy fitt/izmos férfit akarnak és csak akkor állnak össze a hozzájuk hasonlóan elhízott férfival, amikor már nincs más választásuk.
2017. aug. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Hát,attól függ sajnos,ki milyen kövér.

Én például 170 centivel normálban vagyok 65 kiló,ellenben most 85 vagyok,és akkor a hasam,hogy tényleg látszik a hízás,a fejem is megnagyobbodott.

Mondjuk én lesz@rom,most úgysem nőzök,de alapvetően sikeresebbek azok,akik vékonyak,(akár még szikár izomzattal is,de az sem feltétlen),igen,de a kövérség alapjáraton egészségtelen,én is inkább nem eszek,vagy akármi,de fogynom kell,egészségtelen,káros,és láthatod,ha nincs mellé elvarázsoló,bátor személyiséged,esetleg saját egzisztencia,akkor sajnos nagyon hátrányba kerülsz



De ez relatív,ma már válogathatsz,sok pszichés beteg lány is van,akik pl simán összejönnek veled,ha úgy állsz hozzájuk,és jól néznek ki. Van már mindenféle. :D

2017. aug. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Igen, a szépség relatív, tehát egy kövér nő is lehet szép és vonzó. Fogadjunk, hogy ez még eszedbe sem jutott.
2017. aug. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

utolsó,mondjuk úgy,hogy "relatív a szépség",és nem relatív a szépség.

Azért a bölcsész hallgató pszichológus kisbabák is tudják,tanítják nekik,hogy van vonzó,és kevésbé vonzó ember.

2017. aug. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!