Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak nem helyes elhízott határozatlan férfiként?

Figyelt kérdés

Ilyen fiú vagyok, eddig még barátnőm sem volt, most megismerkedtem egy kedves aranyos lánnyal aki igaz hogy duci de nekem bejön. Viszont nincs meg az a plusz így el vagyunk egymás mellett.

Most mit csináljak örüljek mint majom a farkának hogy végre egy nő szóba állt velem vagy szakítsak vele mert ezzel át velem őt hogy nem ő az igazi.


2017. aug. 8. 12:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
"Aki igaz, hogy duci.." Apukám, te is dagadt vagy, ne csorgasd a nyálad a vékony lányok után :D Majd ha te is lefogysz, esetleg lehetnek elvárásaid, de így max álmodozz.
2017. aug. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az elhízottságon és a határozatlanságon lehet javítani. Ha a duci lánnyal nincs meg a plusz, azt biztos ő is érzi. Ha mindkettőtöknek elég annyi, hogy "elvagytok", akkor működhet egy darabig, de sokáig nem hiszem.
2017. aug. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1. nincs bajom hogy duci, mondom bejön!! Szerintem nagyon szexi van popsija cicije, és nem olyan elhízott, tehát ne 90+ os....mással van a bajom.
2017. aug. 8. 12:19
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem becsüld meg, és örüljetek egymásnak. Nem kell ezen parázni, hogy vajon ő az igazi vagy nem. Valahogyan tapasztalatot sem ártana szerezni, megélni, hogyan is működik egy kapcsolat. Többre mégy vele, mint ha csak ülnél és álmodoznál, hogy majd jön az igazi....
2017. aug. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én igazi elba... mérleg pasi vagyok, nevezheted határozatlannak is.

185/105 vagyok, tehát már kövérnek mondható, nem testesnek.

Nem rinyálok, nem sajnáltatom magam, bele a közepébe....

Gép előtt nem fogsz tudni ismerkedni, menj ki az utcára, és ha megfelelően tudsz kommunikálni, olyan nőt is simán összeszedhetsz, amiről most még álmodozni sem mersz.

Az ilyen tulajdonságom, és a szexuális töltöttségem miatt jól beszívtam, 2 éve 3 nővel vagyok...

Mindhármat kedvelem, nem akarom megbántani őket, így mindhárommal teljesítem amire szükségük van ;)

Ebből 2 hosszú combú "nehézbombázó".

2017. aug. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha zavar az elhízásod akkor tegyél ellene... testmozgás, normális diéta, életmódváltás. Persze hitegetheted magaddal hogy így is kelleni fogsz valakinek, ami lehet teljesen igaz, de több eséllyel indulsz ha nem a zsírt látják rajtad hanem valami izmot vagy kisportolt igényes testet. Nem kell élsportolónak lenni, csak tegyél valamit magadért. A nők honorálni fogják.
2017. aug. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Örülj neki hogy a leírás alapján ronda és lúzer férfiként van barátnőd! De ha hülye vagy mert neked csak a szépségkirálynők kellenek ,akkor szakítasz vele és várhatsz talán egy évtizedet is amíg lesz valamiféle nőd, és lehet az sokkal rosszabb is lesz mint a mostani. Szóval becsüld meg amid van.
2017. aug. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7. Neem kell szépségekirálynö, de közös hang összhang, jó beszélgetések szükségesek
2017. aug. 8. 15:05
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor teremtsd meg az összhangot. A jó pár nem készen terem hanem alakítani kell formálni és idomulni is kell hozzá.Össze kell csiszolódni,nem az első problémánál kidobni.
2017. aug. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mit csinalj??? Fogyjal le es epitsd az eleted.... Pff
2017. aug. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!