Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak nem helyes elhízott határozatlan férfiként?

Figyelt kérdés

Ilyen fiú vagyok, eddig még barátnőm sem volt, most megismerkedtem egy kedves aranyos lánnyal aki igaz hogy duci de nekem bejön. Viszont nincs meg az a plusz így el vagyunk egymás mellett.

Most mit csináljak örüljek mint majom a farkának hogy végre egy nő szóba állt velem vagy szakítsak vele mert ezzel át velem őt hogy nem ő az igazi.


2017. aug. 8. 12:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

- Megalkuszol és elfogadod őt

- Kőgazdag leszel és dúskálhatsz a jobbnál jobb csajokban

- Megtanulsz egyedül lenni és élvezni a minőségi szingliséget

- Prosti


Your choice, m'friend.

2017. aug. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Van ilyen,hogy tetszik a másik,még sincs szikra,alkattól függetlenül.Az elhízott hány kilót takar hány centihez kb?

Ha már lefogytál,esetleg elkezdhetnél egy küzdősportot is űzni hobbi szinten,súlytartásnak és azért,hogy adjon némi határozottságot. Amellé kell futni vagy biciklizni is,nem elég heti 2 edzésen ellötyögni.Úgy,hogy ha abba beleszoksz,nyugi,nem lesz baj a csajozással sem,sem a férfiassággal.

2017. aug. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!