Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csinosabb, szép nőknél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csinosabb, szép nőknél tényleg vannak ilyen gondok?

Figyelt kérdés

Több helyről hallottam azt vissza, hogy a csinos, kifejezetten szép arcú és kicsit divatosabban öltözködő nők is nehezebben találnak maguknak pasit komoly kapcsolatra, mert minden férfi csak trófeaként tekint rájuk.


Így hát manapság elkezdtem odamenni az előnyösebb külsejű, csinosabb nőkhöz is, nem csak az átlagosokhoz.

Eddig azért nem nagyon tettem, mert mindig azt gondoltam, hogy az ilyeneknek csak a magas, kigyúrt kopaszok kellenek és/vagy pénznyelő automaták.


Viszont most azt tapasztalom, hogy sokuk az úgynevezett "szűzqr*a", aki a bókoktól irul-pirul, meg kihúzza magát, de amikor el akarod hívni komolyan valahova, megfutamodik. (Átlagos lányoknál is előfordul ez, flört után gyáva továbblépni.)

Többnyire jönnek azzal a lekoptatós kamuszöveggel, hogy: "Van pasim." még akkor is, amikor mindenki tudja, hogy nincs férfi az életében.


Ha annyira sírnak, hogy nem találnak egy rendes pasit, akkor miért nem nyitnak?


Most ha azt mondjátok, hogy velem van a baj, közlöm, hogy a közeli barátaim mind ugyanebben a cipőben járnak, ugyanezekről a problémák állnak eléjük, kb. 10-en.

(Az egzisztencia miatti lekoptatást csak azért zárójelezem ide, mert így is lincselés hangulat lesz a 2. kommentől érte, pedig nagyon is valós probléma, hogy az átlagkeresetű pasik nem kellenek a nőknek.)


29/F



2017. aug. 16. 22:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%

"Ha annyira sírnak, hogy nem találnak egy rendes pasit, akkor miért nem nyitnak? "

Momdjuk mert nem jössz be nekik/nem akarnak kapcsolatot? :) értékelendő hogy ode mersz menni lányokhoz, de azért ne ess át a ló túloldalára..

2017. aug. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A legrosszabb ***** válasza:
9%

Haha, nagyon vicces lesz majd, amikor megmagyarázzák neked nulla következtetéssel, nulla logikával, nulla érvvel, hogy ez nincs is így, meg az is, amikor azt feltételezik, hogy ugyanaz a 2-3 ember írja ki ezeket a kérdéseket más-más accountról.


Egyszerűen fel nem fogom, hogy ezek hol élnek, mit tapasztalnak, amikor nem csak kizárólag GYK-n, de ismerősi körben is hasonlókat tapasztalnak az egyedülálló férfiak.


És mindezek után elintézik annyival, hogy GYK-ra 2-3 ember írja ki ugyanazt a problémát nonstop. Részükről megoldva a probléma. Igaz, nem is rájuk tartozik, de be kell kotyogniuk mindenhová a szokásos "kéthálomembel" című igen megalapozott indoklásukat.

2017. aug. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Konkrétan kolléganőm mondta ki ebédnél régebben, hogy neki már elege van az újrakezdésből, hogy már végre jó lenne fixet találni. Ez volt 1 éve, és eddig mindenkit elutasított magától, de persze ha bókolnak neki, akkor madarat lehet vele fogatni!
2017. aug. 16. 22:10
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Azt gondolom a csinos és divatosan öltözködő nők körébe tartozom és igen irulok-pirulok ha bókolnak nekem, mert attól, hogy csinos vagyok még én is zavarba tudok jönni. Most minden pasinak a nyakába kéne ugrani, aki bókol? Attól, hogy bókolsz még nem fogok vonzódni hozzád, miért is kellene egyből továbblépni? vagy miért kéne ettől egyáltalán továbblépni? Ha valaki egyedül van és szeretne párt már köterlezően el kell mennie egyből az első bókokat dobáló emberrel? Vagy azért kellene ezt tennie mert elpirult? Én akkor is zavarba jönnék, ha egy útszéli csöves olyat szól be, akkor most lépjek le vele is? Igen hazudni nem szép dolog, bár hozzáteszem attól, hogy valakinek nincs kinn facebookon és nem tárgyalja ki mindenkivel még lehet kapcsolata is akár. Ettől függeltneül tényleg megmodnhatnák, hogy bocs nem jössz be. Tudod attól, hogy valaki rosszul érzi magát egyedül még nem kell mindenkivel leállnia egyből egy szép mondat miatt. Vagy a nőknek nem lehet választási joguk? Vagy mibndenkivel összejön vagy akkor nem is akar igazán senkit és már egyből le kell írni?


Valószínűleg sok rossz emberbe futottál bele, valószínűleg sokan utasítottak vissza és biztosan nem könnyű, de ne általánosíts.

2017. aug. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Diavolino44 ***** válasza:
57%
Nem gondolom, hogy akarmilyen no hanyatt esik 1-2 boktol. Egy kicsit csinosabb no kap bokokat boven. De ha nem volt sikered az ugymond alacsonyabb kategorianal akkor ne csodalkozz. A szep no is ember, de igen nagyobb az elvaras, s sokkal gyakrabban van baratja, ami igaz.
2017. aug. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

A legnagyobb bajom az, hogy 29 éves emberként csak olyan tapasztalatom van, hogy a korosztályomnak vagy a tőlem fiatalabb nőknek sosem jöttem be.

A szüzességemet is egy 58 éves nővel vesztettem el 26 évesen, de akkor már azt mondtam áldja, vigye.

Az ilyen 40-45 éves és az idősebb korosztályú nők viszont lépten-nyomon célozgatnak rá, hogy milyen jóképű férfi vagyok meg hogy biztos egymást ölik a nők értem, amilyen mentalitásom van mellette. (Ezt nyilván azok mondják, akik közelebbről ismernek már.)


Csak nekem kicsit elegem van már ebből, egy 40-45 éves nővel hova tervezzek komoly kapcsolatot és családot könyörgöm? Lehet bennem van a hiba, de nekem ez erős. Jó, a szex más, azt ne vegyük ide.

De eddig akármilyen nővel randiztam a korosztályomból, az vagy lekoptatott az anyagi helyzetem miatt (szókimondóan vagy burkoltan, de ez most nem lényeg), vagy ha eljutottunk a 2. - 3. randiig, akkor már ugye a tervekről is beszélgettünk, család centrikus embernek tartom magam, a házimunkában alap, hogy megosztozzunk, vagy ha úgy adódna, akkor besegítsek a konyhába akár mosogatással akár a kajakészítésbe, mert nem egy lestrapált nő mellé akarok leülni az asztalhoz enni vagy esetleg mellé bújni az ágyban. Meg hamarabb is le lehet tudni, és akkor több idő jut egymásra, közös programokra. Nálunk ez volt a trend, ezt követném én is, így tartom helyesnek.

Amikor ezekről beszélgetek idősebb nőkkel, felcsillan a szemük, hogy bárcsak az ő exférje lett volna ilyen, vagy az ő férje is ilyen, és az ilyen pasi igazi kincs.

A korosztályomba tartozó és fiatalabb lányok meg eddig sorra dobták be az ilyen beszélgetés után a "Maradjunk csak barátok!" zárószöveget.


Persze mivel én is ember vagyok, nekem is vannak hibáim, de egy kapcsolat arról szól, hogy meg kell szokni egymást, a pozitívumokkal el kell fogadni a negatívumokat is, mert tökéletes nincs. Maximum csak olyan, hogy valaki minden erényével és hibájával együtt tökéletes a másiknak.


Egy szó, mint száz: korombeli nővel akarok családot, nem +20-as hölggyel, főleg nem másét. És ez nem akar sehogy összejönni... :(

2017. aug. 16. 22:29
 7/16 anonim ***** válasza:
Egy huszon éves nő, nem akar 2-3 randi után tervekről beszélni ha mégis, akkor csak álmodozni vagy nagy vonalakban. Ha nekem valaki a 3.ik randin beosztaná, hogy akkor te is főzöl énj is főzök te is takarítazs én is takarítok, de szerelni én szerelek, kávét meg te főzöl, hát én is dobbantanék, hogy a lábam nem éri a földet.
2017. aug. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%
Miért szűzqrva az, akinek jólesik a bók?
2017. aug. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#7-es: Most nagyot tévedsz. Az esetek 90%-ban a lány hozta fel a témát!

Egy-kettő ráadásul úgy kérdezett rá, hogy: "Ugye te nem az a fajta pasi vagy, aki sörrel nézi a meccset, míg én a házimunkát végzem?" - itt konkrétan meglepődtem.

A legemlékezetesebb mégis az a nő (megjegyzem kicsit húsosabb, de csinos volt és elég visszafogott smink volt rajta) volt, aki konkrétan kijelentette az első randin nekem, amikor a munkahely volt a téma, hogy úgy látja nem olyan pozícióban dolgozok, ami meg lenne fizetve, és ő férfit akar. Aki viszont nem tudja eltartani a barátnőjét, az nem férfi az ő szemében. Azzal megköszönte a forró csokit (amire beültünk egy kis kávézóba beszélgetni), és távozott.


Mondjuk már-már feleslegesnek érzem ide ezt leírni, mert úgyis jön majd a hitetlenkedés meg a hasonló oltás 1000-el. Pedig csak a tapasztalatokat írom le, amikből sajnos jócskán felszedtem az évek során hasonlóakat.

Az pl. nekem is fura, hogy már sokszor a beszélgetés kezdetén rátérnek arra, hogy mit dolgozok, holott egy érettebb nő ezt maximum csak jóval később kérdezi meg, ha egyáltalán felteszi a kérdést... :/

2017. aug. 16. 22:43
 10/16 anonim ***** válasza:
88%

Akkor még egyszer: Miért szűzqrva az, akinek jólesik a bók?


És mégis mi másról lehetne beszélni? Munkája biztos, hogy mindenkinek van, mert a boltban pénzért van minden. Szerintem tök fura, ha valaki nem kérdezi meg. Még barátkozásnál is az első kérdések közt van.

2017. aug. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!