Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 felett (reálisan nézve)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 felett (reálisan nézve) tényleg lehetetlen már párt találni?

Figyelt kérdés

Nagyjából eddigre eldől mindenkinél, hogy a kora huszonévesen kezdődött kapcsolatokból lett-e házasság. Sokan hangoztatják, hogy majd két érett személyiség ilyenkor könnyebben és egészségesebb módon talál egymásra, de szerintem ez csak önámítás. De legalábbis extrém módon ritka.

Inkább azt látom, hogy akinek nem jött be az első komolyabb kapcsolat, az berendezkedik egy önző életformára. Az egekbe nőnek az elvárások, senkinek sincs már ideje, ereje és mersze végigjárni azt a hagyományos, "naiv" utat az ismerkedésben, amit 10-15 évvel magától értetődőnek tartott. Összecsiszolódás és alkalmazkodás helyett a nyers érdekérvényesítés megy csak, meg az ostoba sakkozás, a másik átverése, és az ember már inkább csak megpróbálja elvenni ami neki kell. De persze így maximum csak céltalan, futó dolgokra futja a netes társkeresőről, vagy egy-egy alkalmi numerára a céges buli után egy házas kollégával. Ahogyan ez 30 felett annyira általános manapság...


2017. aug. 11. 18:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

És akik a húszas éveikben egymásra találnak abból mi lesz?

A házasságok 50%-a válással végződik.

Valakik, valamit biztos nem csinálnak jól.

2017. aug. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
13%

Erre a korra gondolom már annyi sérülést is bekap az ember illetve annyi illúziót veszít a másik oldal kapcsán, hogy komolyabb dolgok kialakítása nagyon nehéz.

31/f

2017. aug. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%
Ismerősi körben sok elvált, akár kisgyerekes ember is talált magának párt 30 fölött. Azt mondjuk el tudom képzelni, hogy ilyen idősen nehezebben alkalmazkodik az ember, pláne gyerekkel.
2017. aug. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Sok egyedülálló 30-ast ismerek.

Csak a nők többségének van gyereke.

2017. aug. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
24%

Ez így igaz, Kérdező. 30 éves korára az ember befejezi a növést, a romboló és építő folyamatok eddig egyensúlyban voltak, és 30 után indul el az öregedés, amikor a romboló folyamatok egyre gyakoribbak és az építő folyamatok egyre ritkábbak lesznek. Ez a korral jár.


Magyarán szólva: aki 30 éves koráig nem volt esélyes a párkapcsolati piacon, az utána egyre kevésb é lesz az. Kivéve persze, ha gazdag.

2017. aug. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Sajnos eléggé. 31-32 évesen ment a csajozás, aztán 1 év alatt a depresszió miatt (megcsalt és elhagyott a barátnőm)sok évet öregedtem és már egy nőnek sem kellek.
2017. aug. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én 33 évesen találtam meg a páromat, szóval biztos nem lehetetlen.
2017. aug. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem lehetetlen, de valóban nem könnyű.

Sok a foglalt férfi, persze nő is, ekkora már sok esetben van lakás, biztos munka, amin azért, ha kellene, nem biztos, hogy változtatna az illető (mondjuk távkapcsolat helyett).

A csalódás, érdeklődés hiányában is elvesztheti az ember kedvét.

Az egyedülálló barátokkal, akikkel ki lehetne mozdulni is kevesebben vannak, és ilyen korban már más a szórakozás, kikapcsolódás, de akár az ismerkedédi lehetőség is.


Szóval nem könnyű, de remélem, nem is lehetetlen. ;-)


N

2017. aug. 12. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nekem sok ismerősöm 30 felett találta meg a társát!

Nem lehetetlen megtalálni,csak sajnos nagyon nehéz társat találni :( 30N

2017. aug. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

A barátnőim szerint nem lehetetlen, vannak még normálisak. Én viszont nem ezt látom. A sokadik próbálkozás után nem "önző életformára" rendezkedek be, inkább olyanra, ahol nem arra alapozok, hogy majd lesz valaki akivel egymásra találunk, és akivel közösen lehet hosszú távon tervezni a jövőt, aki a biztos pont lesz az életemben, hanem arra. hogy csak magamra számíthatok.

30 felettitől ne várj "naiv utat" és évekig tartó ismerkedést, mint egy 18 évestől.

2017. aug. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!