Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ilyen férfinak nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen férfinak nagyon nehéz párt találni, talán szinte lehetetlen?

Figyelt kérdés
Átlagos külső, agyalós, határozatlan, visszahúzódó, nincs férfias kisugárzása, nagyon nem irányító típus, viszont nagyon empatikus, nagyon okos, őszinte, kedves, figyelmes.
2016. márc. 3. 22:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
44%
Röviden: Igen.
2016. márc. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%

Pont a férfiasság hiányzik belőle! Hááát...sok sikert azért.

Valószínűleg, nem lehetetlen.

2016. márc. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
72%
Igen.
2016. márc. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
84%
A klasszikus rendes srác, akit majd szeretni fog... valaki.
2016. márc. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
67%
Határozatlan, visszahúzódó, nem tud irányítani, nem férfias. Sok sikert..
2016. márc. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
31 éves vagyok egyszer már, összejött, 4 éves kapcsolat lett belőle, de sajnos külföldre ment így vége lett és én engedtem kimenni, mert hogy neki ott jobb lesz, pedig maradt volna miattam. Ilyen csak egyszer van az életbe egy ilyen fiúnak?
2016. márc. 3. 22:10
 7/22 anonim ***** válasza:
És te miért nem mentél vele?
2016. márc. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
85%
Ne hívd már magad fiúnak...31 éves vagy.
2016. márc. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem sokkal nehezebb így párt találnia. A nincs férfias kisugárzás alatt mit értessz? Még azon is lehet változtatni,ha pl külsőre gondoltál,vagy határozottságra. Ezeket lehet fejleszteni,szóval fel a fejjel egyáltalán nincsenek itt olyan nagy gondok ;) A többi pasi se egyforma,mindenkinek vannak erősségei és gyengeségei is.. Amiket pl a végén írtál azok meg egy csomó srácból hiányoznak,pedig egy jó párkapcsolathoz ezek talán még fontosabbak is.
2016. márc. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
43%

Ja, ha visszaemlékeztek, akkor a suliban se a nagyon okos, empatikus srácok dugták a legjobb csajokat.

Inkább legyél határozott, de erős, az nem baj, ha olyan ostoba, buta vagy, mint a föld, de ha domináns hím vagy lesz nőd.

De ha ez nem megy, akkor legyél gerinctelen, manipulatív. Ha kitartó vagy akkor talán összejöhet valami.

Ha ez sem segít, akkor legyen hatalmad és pénzed, azzal manapság szinte mindent meg lehet kapni, még talán szerelmet is, de ha azt még talán nem is, de egy-egy kufircot biztosan.

2016. márc. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!