Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ilyen férfinak nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen férfinak nagyon nehéz párt találni, talán szinte lehetetlen?

Figyelt kérdés
Átlagos külső, agyalós, határozatlan, visszahúzódó, nincs férfias kisugárzása, nagyon nem irányító típus, viszont nagyon empatikus, nagyon okos, őszinte, kedves, figyelmes.
2016. márc. 3. 22:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
56%
Ismerek egy echte ugyanilyen srácot. 33 éves lesz idén és még soha nem volt nője.
2016. márc. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%
De most látom, hogy volt már kapcsolatod. Akkor mit rinyálsz? Nem is vagy te olyan elveszett, mint aminek adod itt magad. Csak rinyálsz itt...
2016. márc. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
55%
Tehát egy olyan férfi, akiből hiányzik minden férfias tulajdonság. Ha annyira okos, akkor kitalálja magától.
2016. márc. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Itt inkább az lehet probléma, hogy egy nő, nem feltétlenül tud felnézni egy ilyen férfira, akiből a férfiasság szikrája is hiányzik.
2016. márc. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
55%
Engem konkrétan a határozatlanság zavarna nagyon, a férfias kisugárzás hiánya kevésbé...a többi meg hogy empatikus vagy meg figyelmes, az kimondottan pozitív
2016. márc. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

én ilyen vagyok:

jó külső, nem agyalós, határozott, vicces, jó kisugárzású, irányító típus(igaz egy rollerrel egyszer már pofára estem), viszont nagyon empatikus, kicsit mondjuk idióta, őszinte, kedves, figyelmes, és jövőbe látó

2016. márc. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
ja és nem vagyok nagyképű, önbizalmam nulla, asszonyka se nagyon volt
2016. márc. 4. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
engem is csak a határozatlanság zavarna.
2016. márc. 4. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.A külsőn is lehet "javitani".
2016. márc. 4. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Az a probléma, hogyha te határozatlan és visszahúzódó vagy (sok ilyen pasi van) akkor nekem, nőként kell felvennem a férfias, domináns jegyeket. Viszont ez sok nőnek nem megy. Egyenlőre nekem sem. Olyan mintha kikéne fordulnom önmagamból és kicsit férfivá válnom, hogy olyan pasim lehessen, mint te. Ez eddig nem sikerült ezért kötöttem ki macsó pasi mellett, aki viszont összetörte a szívem. Nem egyszerűek ezek a dolgok. De vannak alapból férfias, nagyhangú nők bármikor találkozhatsz eggyel, ne add fel.
2016. márc. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!