Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kvázi lehetetlen így párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kvázi lehetetlen így párt találni?

Figyelt kérdés

A környezetemben egy férfi sem érdeklődik irántam, illetve leszólítani sem szokott soha senki. Szórakozóhelyeken próbálok ismerkedni, de komolyan ismerkedni ott nem akar senki, csak egy-egy éjszakás ismerettséget szeretnének... Netes ismerkedés a hallott tapasztalatok alapján siralmas, a férfiak válogatás nélkül írnak rá bármilyen nőre, ráadásul ezek többsége is csak szexet szeretne, nem társat, esetleg az asszony mellé keresnek valakit.

Egyszerűen nem tudok olyan helyet, ahol normálisan lehetne ismerkedni, akkora szerencsém meg soha nem volt, hogy csak belebotoljak valakibe, valószínűleg ezután sem lesz.

Gyakorlatilag lehetetlen így társat találni és hogy valaha családom is legyen, nem?


2016. okt. 19. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
lehet de ilyen nincs hogy nem kellesz senkinek. még a legrondább barátnőmnek is van pasija . te tuti válogatós vagy
2016. okt. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Kvázi, így nem lehetetlen párt találni. Írtad: Neten egy csomóan rád írnak. Ne keverjük már a "sok jelentkező közül senki sem elég jó" és a "lehetetlen párt találni" dolgokat. A második kategóriában lévőknél TÉNYLEG nincs egy érdeklődő sem.

Tanuld meg szűrni az embereket. A netes ismerkedésnél pl. tényleg rengetegen csak szexet akarnak, de mégis ott a maradék, aki nem. Ha valóban annyira ismerkedni akarsz, akkor fektetsz a dologba munkát is és nem csak a sült galambot várod. Senki sem fogja se az életben, se a neten kiszűrni helyetted, hogy vajon ki akar csak szexet és ki akar többet is.

A férfiak meg nem válogatás nélkül írnak rá mindenkire, hanem egy részük ráír mindenkire, aki bejön nekik. Ők is válogatnak, csak nem égig érő igényekkel, mint manapság oly sok nő.

2016. okt. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én még alkalmi kapcsolatra sem kellettem a valós életben senkinek. Mégis van párom két éve. Netem ismertem meg. Nem mondom, hihy nincs tele minden idiótákkal, de egy kis ésszel elég jól ki lehet szűrni az ilyeneket. Nekem a met vált be :)
2016. okt. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én, és velem együtt csomó ismerősöm, rendes ismerkedési szándékkal járunk bulizni, meg persze élvezni a bulit nekem még olyan egy éjszakás kaland se volt, az meg, hogy milyen pletykákat hallasz vagy egy minimális tapasztalattal véleményt mondasz 500 emberről mikor 5-be csalódsz az hiba, neten is rengeteg a normális, főleg lányként, a fiuk annyira kiéhezettek kapcsolatra vagy szexre hogy bárkire rákapnak, de ezse mindre igaz.
2016. okt. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Járj el valamilyen közösségbe: tánctanfolyam, túrakör, fotókör, pszichodráma, önismereti csoport, színjátszókör...

Az ilyen helyeken új embereket ismerhetsz meg fokozatosan, és már a közös érdeklődés is eleve adott.

2016. okt. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Van fiú barátod? 90%, hogy bejössz neki(k).
2016. okt. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Teljesen átérzem a problémádat. Ha rá jössz a megoldásra oszd meg velem. :D Én is már teljesen kezdek kifogyni az ötletekből, ha egy helyre járunk egyetemre az se jó, mert utána mi lesz ha kínos lesz a helyzet, de közben ott töltöm a fél életemet... (Szerintem nem lenne baj amúgy, de ha másnak ez a véleménye, akkor nem tudok mit csinálni.) Bulikban meg szerintem is esélytelen. Neten nem teljesen esélytelen, csak nagyon-nagyon türelmesnek kell lenni és szűrni az embereket folyamatosan, az meg egy idő után elfáraszthat, hogy inkább hagyod az egészet...

Én még reménykedem a belebotlásba. Kitartást hozzá neked is! :)

20/L

2016. okt. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Amíg ilyen válogatós vagy, és férfiszámba sem veszed azt, aki nem néz ki tökéletesen, addig igen, lehetetlen így párt találni.
2016. okt. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%
kvázi
2016. okt. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Gondolom az igényeid a szomszédos galaxisokig elérnek...

Hát igen, így nehéz lesz...

2016. okt. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!