Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esélyem normális párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem normális párt találni 40-esként?

Figyelt kérdés
A volt férjem megcsalt, elváltunk.Egy éve vagyunk ketten a kisfiammal. Úgy érzem,készen állok egy új kapcsolatra. A baráti körömben a férfiak elkeserítettek. Azt mondták, elvált gyerekes nőként csak szexre fogok kelleni, vagy ha nem, 2 lehetőségem van, olyat találok, aki már alkoholista, mert az asszony kidobta otthonról vagy elveszem más nő férjét, ahogy velem is történt.Akkor inkább maradok egyedül.Egyszerűen nem fér a fejembe, hogy ennyi lehetőségem van.
2017. aug. 2. 23:23
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
2017. aug. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
Van, ha bírod az 50-66 éves korosztályt.
2017. aug. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
Nem könnyű normális párt találni, de lehet. Én is 40 éves vagyok, 2 gyerekkel. Szerencsére van több jelentkező is. Én azt vettem észre, hogy ha fontos vagyok magamnak (sport,kikapcsolódás, ruha amiben a magam kedvéért jól érzem magam, stb.), és "egyedül" is igyekszem megtalálni a mindennapjaimban az örömöt és nem akarok minden áron férfit, akkor jönnek maguktól a férfiak. Az igaz, hogy nagy részük csak szexet akar. Ami még nehéz, hogy hiába vagyok feszesebb és "nőbb", mint sok fiatalabb, a korombeli férfiaknál huszonéves lány bekattanás van manapság. Különösen, mert a huszonéves lányoknál nagy divat lett a 40 feletti pasi. De azért lehet találni olyat, akinek az értékrendje ott kezdődik, hogy élvezni akarja szeretetben a mindennapjait egy NŐvel. Szóval, ne add fel, de ne tedd fel a boldogságodat egy férfira.
2017. aug. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
6%
Nem akarok bunkó lenni, de szerintem nem. Azért, mert ebben a korosztályban már rengetegen lefutották már ezt a kört, így emiatt sérült személyiségek vannak.
2017. aug. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves utolsó. Nem, nagyszerűen kialakítottuk már a kisfiammal a saját életünket.Sőt így, hogy elváltam, magamra is több időm jut, mert a volt férjem így találkozik a gyerekével (amíg együtt éltünk, nem törődött vele).Az más kérdés, hogy miről szólnak a láthatások.

Nem minden áron akarok férfit,ezért nem is megyek bele szexkapcsolatokba, pedig lenne lehetőség.Más az értékrendem.

2017. aug. 3. 11:21
 36/49 A kérdező kommentje:
A válaszom a 33-asnak szólt.
2017. aug. 3. 11:22
 37/49 A kérdező kommentje:
Foot1 ebben igazad van.Mindannyian hordozunk sebeket. Ezért is adtam időt magamnak,gyógyulni, nem pánikszerűen pasit keresni,de még most is előfordul, hogy ugrom,ha régi fájdalmat idéz valaki beszólása. Ugyanez megvan fordítva is.
2017. aug. 3. 11:27
 38/49 A kérdező kommentje:

29-es neked is köszi :)

Mindenkinek,aki normális emberi stílusban írta le akár a pozitív, akár a negatív véleményét.

2017. aug. 3. 11:33
 39/49 anonim ***** válasza:
Miért nem jó egyedül? Miért akarsz pasit? Tudod a választ pontosan?
2017. aug. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 A kérdező kommentje:

mrquiet,hogy kivel van itt intellektuálisan probléma, azt nem részletezném.

Lehet, hogy egyedül maradok, de ez a lekezelő, mondhatni egoista stílus sem nekem, sem egyetlen normális nőnek nem jönne be.

A 20 éves pénzrehajtó cicamicáknak esetleg, de csak akkor,ha van Önnek sok-sok pénze, és hajlandó rájuk áldozni.Cserébe elviselik ezt a stílust.

Minden jót kívánok!

2017. aug. 3. 11:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!