Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esélyem normális párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem normális párt találni 40-esként?

Figyelt kérdés
A volt férjem megcsalt, elváltunk.Egy éve vagyunk ketten a kisfiammal. Úgy érzem,készen állok egy új kapcsolatra. A baráti körömben a férfiak elkeserítettek. Azt mondták, elvált gyerekes nőként csak szexre fogok kelleni, vagy ha nem, 2 lehetőségem van, olyat találok, aki már alkoholista, mert az asszony kidobta otthonról vagy elveszem más nő férjét, ahogy velem is történt.Akkor inkább maradok egyedül.Egyszerűen nem fér a fejembe, hogy ennyi lehetőségem van.
2017. aug. 2. 23:23
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
22%

Pedig még szép,hogy legyen pénze.Erről beszélek én is ,a megcsalás garantált.Cseléd már van,lesz szerető is nyugi.

Szerencsére az ilyen komoly elköteleződésre képes egyedeknek mint én meg nem válaszol a hölgyike. cukikaszmájli.Megint megúsztam egy ismerkedést szerencsére.

2017. aug. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:
18, 20 köszönöm :)
2017. aug. 3. 01:14
 23/49 anonim ***** válasza:
93%
19-es. A kerdesedet forditva is fel lehet tenni. Mit tud nyujtani egy 40-es, elvalt pasi, aki gyerektartast fizet es kethetente a gyerekeivel tolti a hetveget egy 20-on eves lanynak, aki fuggetlen, 30-as, feszes testu pasit is kaphat minden ujjara?
2017. aug. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 A kérdező kommentje:

19-es!

Sajnos igazad van,a legtöbb férfi pótmamát keres. Aki önellátó az a 20-as pipit?Max. az keresi a 20-as pipit, ami a férfi lába között van. Ezt a véleményt férfiaktól hallottam.Azt mondták, hosszú távon nem kellene, gondolkodásmódban óriási a különbség, és szerencsére nem mindenkit a "nemes szerve" vezérel.

Miért csalt meg? Sokáig hibáztattam magam.Aztán kiderült, hogy ugyanezt tette az első feleségével,majd az élettársával, majd velem a második feleséggel, azt hiszem, a 3.feleség sem fog jobban járni.

A megcsalásra nincs mentség.Ki kell lépni a kapcsolatból, nem alázni a másik embert.

2017. aug. 3. 01:21
 25/49 anonim ***** válasza:
33%

Szeretem képviselni a negatívabb véleményeket.Közelebb állnak a valósághoz.És öklendeznem kell attól a dugjuk a fejünket a homokba bájcsevej mentalitástól amit sokan képviselnek.

Egyáltalán nem zavar ha nem vagyok szimpatikus valakinek.Sőt,bizonyos értelemben a kinyilvánított unszimpátia kellő igazolás a megfelelő irányról.

Inkább szembenézek a valósággal mint elvesszek meseországban.

De kinek ,hogy a jó.

2017. aug. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 A kérdező kommentje:

mrquiet lehet, hogy meseországban élek, de én ezt az értékrendet kaptam a szüleimtől, hogy akit szeretek, és gyermeket is vállaltunk,azzal jóban-rosszban.A volt férjem nem így gondolta.Ez a múlt.

Viszont ki vagy Te, aki idejön ismeretlenül észt osztani, a vagyonomról érdeklődni, úgy, hogy még nem derült ki, te mit tudsz nyújtani azért, hogy valaki randizzon veled.Visszakérdeznék:van lakásod, van kocsid, van állásod egyáltalán?

2017. aug. 3. 01:29
 27/49 A kérdező kommentje:

24-es szívemből szóltál :)

A volt férjem 40-es nője is cirkuszol a gyerektartáson, most a nyári szünetben nem akarta, hogy 2 hétre menjen hozzájuk a fiam.Igaz, a gyerekem sem akar,mert a kedves néni, már sárkány.

2017. aug. 3. 01:32
 28/49 anonim ***** válasza:
39%

Hű itt komoly értelmi problémák állnak fent.Kedvesem,az ismerkedés 40-es korosztályban általában mind2 fél részéről megköveteli az egymás felé támasztzott saját egzisztenciális igényeket.Ennek adtam hangot az Ön sikeres párkapcsolat létesítési esélyeit latolgatva.

Ha Ön nem tud megfelelően értelmezni és úgy tekinti as mondandómat mint számonkérést a vagyoni helyzetéről sajnálom de attól tartok túl nagy köztünk az intellkektuális vákum.

2017. aug. 3. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem igaz! :))


Anyukám 60, apukám 63 éves volt, mikor elváltak, eléggé elhidegültek egymástól és volt közöttük egy nagy félreértés (apa azt hitte, hogy anya megcsalja), ezzel ért véget a kapcsolat. 1 éven belül találtak maguknak párt, korukbelit.:) Apukám élettársának egy gimis fia van, anyukáménak meg egy egyetemista fia (ő nem vele lakik mondjuk). És itt vagyok én, szintén egyetemistaként, de itthon lakom, szóval a tényen nem változtat sokat. Jól kijövünk, nem sok vizet zavarok és mindketten elfogadtak engem is, még ha nem olyan közvetlen a viszonyom velük. De a kapcsolatuk mindkettőjüknek kiegyensúlyozott és sokkal nyugisabb, mint mikor együtt voltak.


Egyik ismerősünk meg 40 körül vált el, két tündéri 4-5 éves kislánnyal és egy 8 éves kisfiúval. Talált magának egy férjet, akinek szintén volt egy iskoláskorú kisfia, talán a válás után 2-3 évvel. Azóta már össze is házasodtak.:)


Elhiszem, hogy sok a kisiklott életű, meg az, aki vénségére és csak a p*nát látja, de sok a normális. Viszont amennyire én látom, inkább azok becsülik meg a gyerekes nőket, akiknek szintén van már gyerekük. Egy szingli, gyerektelen 40-es meg szerintem okkal szingli gyerektelen 40-es. Belegondolva, kevés esetben magyarázza a puszta balszerencse azt, ha nincs családja és nem is volt soha ennyi idős korára (esetleg ha nem lehet gyereke, vagy ha az eddigi kapcsolatában nem akartak, stb). Viszont általában azért nincs, mert nem akart (és nem is akar, szóval valószínűleg kolonc lesz neki a kisfiad), vagy azért, mert nem volt még nő, aki megmaradt volna mellette.

2017. aug. 3. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
87%
Bár hű lenne a nevéhez és bekussolna.
2017. aug. 3. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!