Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit ronthatok el, ha mások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ronthatok el, ha mások véleménye szerint meg egy "főnyeremény" vagyok? (Kicsit hosszabb! )

Figyelt kérdés

Egyik nagyon jó barátommal futottunk össze hosszú idő után. Most ismertem meg a menyasszonyát, és volt alkalmam beszélgetni vele is kicsit bővebben.

Mondta, hogy tökre pozitívan csalódott bennem, és hogy milyen házias férfi vagyok, hogy főzök, mosok, takarítást is megcsinálom, meg minden. És hogy mentalitásra is egy tök laza, jó humorú, mégis komoly gondolkodású pasi. (Nem akarom magam fényezni, mert nem szeretek kérkedni, de ezeket ő mondta.)

Értetlenkedve tette fel nekem a kérdést, hogy anno az egyetemen miért nem csajoztam be.


Ekkor terelődött át a szó a csajozásra, ismerkedésre.

Mutattam neki pár lányt a facebook-on, akikkel konkrétan randizni is voltam, és akik kivétel nélkül burkoltan vagy nyíltan azért dobtak, mert nem értem fel ahhoz a szinthez, amit ők elvártak anyagilag.

Ezen nagyon meglepődött, mivel annyit mondott ő is, hogy kép alapján kb. a lányok 80-90%-ából ő sem nézte volna ki ezt. Mivel mikor elkezdtem mondani, hogy hogy jártam ezzel meg azzal, akkor megjegyezte, hogy: "Mert biztos a cicababákra mentél." Mikor azonban látta a képeket, mondta, hogy nagyon nem így van, volt egy két lány, akit nem is értett, mivel hogy kicsit húsosabb volt, amolyan teltkarcsú, mondván: nem nézte ki belőlem, hogy bejönnek nekem az elmondottak alapján.

Előtúrtam neki egy korábbi, kb. 3 évvel ezelőtti beszélgetést is az egyik lánnyal, akivel leszerveztem a randit, mikor megtudta, hogy tömegközlekedéssel akarok menni, mert nincs (akkor még nem volt) autóm, visszaírta, hogy el se induljak, felesleges, lúzerekkel nem foglakozik tovább.


Többen mondták már, hogy mentalitásra teljesen komoly, család centrikus férfi vagyok, és hogy mekkora kincs vagyok/leszek a barátnőmnek.

Ő csak kikerekedett szemekkel hallgatta a pofára eséseimet, és annyival konstratálta, hogy nincs szerencsém, pedig a hozzá hasonló nők ölnének egy ilyen pasiért. Ő is ezért zúgott bele haveromba, mert egy rossz kapcsolat után (elmondása alapján a pasinak néha eljárt a keze) tíz körömmel kapaszkodik bele, mivel annyira jó ember.

És hogy én is hozzá hasonló beállítottságú vagyok, ezért nem is értette, miért vagyok még egyedül.


Szerintetek mi lehet a baj? Egyszerűen nem jutok ötről a hatra a kapcsolatok terén. Itt vagyok 29 évesen, és még nem volt kapcsolatom. :(


U.I.: Persze az összes nő felajánlotta a végén a barátságot, de alamizsna nekem meg nem kell. Erre speciel haver menyasszonya is csak annyit mondott, hogy legalább van tartásom, ez amúgy is csak illemmondat egy nő részéről.



2017. júl. 28. 22:51
1 2 3
 11/30 paper_chaser válasza:
Figyelj. Vannak fontosabb dolgok is az életben. Én is korosodom, bár fiatalabb vagyok, mint te. De nagy ívben leszarom. Telibe fingom. Lesz ami lesz. Belevetem magam a melóba, meg a hobbikba. Mindenre van időm. Bika vagyok. Ennyi.
2017. júl. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
72%

szerintem hiányzik a rutin,hogy kezelni tudd a jó csaj,de az elején patkány viselkedésű nőket.

az lúzeresnek annyit kellett volna írnod,hogy szervizben van a kocsid.

aztán ha rendesen megdugod,onnantól mindegy lesz neki,hogy bmw-d,vagy kispolszkid van,akkor is ágyba hozza a reggelit.

csak idáig meg nem jutsz el,mert nem vagy jó játékos és emberismerő sem,ha meglepett a válasza a kocsi témára.

2017. júl. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló vagyok, valamelyik nap ki is írtam egy ilyesmi kérdést... Engem is minden ismerős lány főnyereménynek mond, mégis 4 éve teljesen egyedül vagyok. A normálisságom egy átok, de nem tudok és nem is akarok változtatni rajta.

Az összes egysejtű ismerősömnek van párja, akik ráadásul kedves, aranyos lányok. Nem tudom felfogni ép ésszel, hogy mi a jó nekik abban, ha a párjuk nem tud összerakni egy épkézláb mondatot, nem tud társaságban értelmesen megnyilvánulni,... Egyszerűen ostobák, bunkók és tárgyként tekintenek a lányokra, mégis sikeresek. Ha egy összejövetelen vagyunk, akkor velem beszélgetnek, kikérik a véleményem, de az egysejtűvel mennek haza...

2017. júl. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Azért mikor mindenki főnyereménynek tart, mégse veled vannak, az árulkodik. Főnyeremény vagy havernak, meg főnyeremény vagy, mert hát meg kell vigasztalni, de ennyi. Sok ismerős, haver, barát udvariaskodik, aztán veregeti a vállad, hogy főnyeremény vagy, meg nem értik, holott nekik sincs eszükbe se összejönni veled, ilyen vagy olyan okból, csak hát ki bántana meg azzal, hogy esetleg elkezdi sorolni, hogy neki miért nem, és szerinte miért nem? Kb. senki. Inkább megvigasztal, hogy főnyeremény vagy, majd csak jön valaki blablabla.
2017. júl. 29. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

10-es vagyok. Én egyébként már fel is hagytam a párkereséssel. Nekem nincs kedvem ehhez a förmedvényhez. Szépen elfogadtam, hogy én ezt kihúzon az életemből. Nem gyűlölöm a nőket, de számomra már nem jelntik azt ami ahhoz kellene, hogy randizgassak, mutogassam magam, hogy gyere szeress belém, akarj engem blabla. Látom mi megy a párkeresésben, össze-vissza pattognak emberek, mennek mindenkihez, dugnak, szerelmet vallanak stb. Aztán amikor odajutnak korban, egyel összeházasodnak mondván ő az igazi mint 30. versenyző és szaporodnak.

Mondhatni MGTOW lettem. Bár nem követem a mozgalmat, de ezzel a betűszóval a legkönnyebb jellemezni, hogy mit csinálok. Meg vagyok egyedül, vannak az életnek kis örömei amikkel én beérem szerelem és párkapcsolatosdi helyett.

Annyi a hátránya, hogy mindenki homokosnak néz vagy azzal "riogatnak", hogy macskák között fogok meghalni. Mintha türhetetlen és elképzelhetetlen lenne az élet nő nélkül, milyen rossz lesz majd nekem. Közben meg lehet boldogabb vagyok sokuknál akik párkapcsolatban vannak.

Nem hiányzik már este sem az ágyamból a nő. Szépen elalszom és reggel is szépen felkelek. Ott fekszenek ahol nekik a legjobb, nyílván ha nálam jó lenne akkor valahol, valamilyen formában megmutatkozott volna ez valaha, de bizonyára nem véletlenül soha sem. Én nem tudom azt nyújtani ami nekik kell, nem érzem magam rossznak vagy szerencsétlennek, lúzernek, de nekem úgy tűnik, hogy az az út jutott amin egyedül kell végigmenni. És én élvezem ezt az utat a Földön és nem kapálózok, mert mások mást kaptak. Nem minden utazás egyforma programokkal szórakoztat.

2017. júl. 29. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
28%

2 dolog lehet:


1. Kamutól. Ez a leírásod mesterkéltségét látva sanszos.


2. Igazat írsz, akkor meg te vagy a legirritálóbb, mindamellett legérdektelenebb ember, akiről valaha olvastam. Ne vedd zokon, de rém ellenszenves vagy, ahogy előadod magad úgy, hogy egyébként 12 egy tucat dolgokról írtál, ami szerinted főnyereménnyé tesz téged.

2017. júl. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
* kamuzol -fosh autocorrect
2017. júl. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Sajnálom,szerencse kérdése az egész társ keresés

én már feladtam az egészet 30N

sok szerencsét kedves kérdező,majd lesz ne aggódj társad

2017. júl. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy telt nőkre is hajtottál, még ugyanolyan üresfejű liba volt mind. Szimplán rád is ugyanaz igaz, mint a legtöbb esetben: van egy fajta ideálod, és nem vagy hajlandó tőle eltérni. Újra és újra ugyanabba a hibába esel, mert ugyanolyan típusú csajokat keresel - és ezt nem feltétlenül külsőre kell érteni.
2017. júl. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Az ideálomról csak annyit, hogy igen, valóban megfognak a barna hajú - barna szemű lányok, de ettől függetlenül ugyanúgy hívtam már randira fekete hajú zöld szemű, vagy szőke - kék szemű lányt is. Ugyanis attól, mert reggelente esetleg nem egy barna hajzuhatag alól és nem egy barna szempár tekint rám, attól még megtalálhatom benne azokat a számomra fontos értékeket, hogy boldog legyek.


Ami meg azt illeti, szeretem, amikor valaki leírja itt a tapasztalatait, tanácsot kér, és előjönnek a hitetlenkedők, hogy kamuzik. Tudod attól mert még nem láttál élőben bálnát, azért léteznek, és nem csak számítógépes animáció van a TV-ben!


Főként #16-osnak: a későbbi hozzászólásaimat is érdemes elolvasni. Bár az elején oda is írtam, hogy nem vagyok egy kérkedő típus, nem is szoktam magam sohasem fényezni még a nőknek sem, de ezeket, amit leírtam haver menyasszonya szedte össze. Aztán ugye leírtam, hogy neki is ugyanúgy megemlítettem: nem vagyok tökéletes, nekem is vannak hibáim, mivel emberből vagyok.

Nem tudom honnan raktad ezek után össze, hogy előadom magam Mr. Tökéletességként...

2017. júl. 29. 11:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!