Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ilyen nő ötös lottó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen nő ötös lottó szintű főnyeremény?

Figyelt kérdés

Kedves csinos vékony figyelmes törődő, nem hisztis.


Elfogadja ha egy férfi nem helyes és kövér. Nem zavarja ha nem gazdag és csak 130 ezret keres.


Ilyen nővel alakulna valami, viszont 300 km választ el és távkapcsolat nekem lehet nem menne, mit csináljak?


2017. máj. 21. 01:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%

Azt nem tudom, mit csinálj, ezt neked kell érezned. Én nem mennék bele, mert én mély depressziós tudok lenni, ha nem látom a kedvesem legalább hetente rendszeresen.


A hölgy nem főnyeremény, szerintem sok ilyen van. Mindenkinek más a szempont a párválasztásban, nem mindenki a külső meg az anyagiak alapján válogat. Viszont általános dolog, hogy az ember azt elvárja, amire ő is képes, szóval nehéz ilyet találni.

2017. máj. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Pláne akkor lottószintű,ha a szomszédban lakik :DDDDDDDD
2017. máj. 21. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%

Ha már most kijelented, hogy neked nem menne a távkapcsolat, akkor inkább hagyd az egészet, kár lenne az erőbefektetés.


De jó lenne, ha nem az alapján döntenél, hogy most távol van, vagy sem, hanem hogy jól érzed-e magad vele, az emberi értékek alapján..stb.


Párom és köztem 200 km van, 4 éve távkapcsolatban vagyunk. Úgy volt, hogy márciusban összeköltözünk, azonban az én életemben történt egy tragédia és amiatt most elhalasztottuk.


Minden a két félen múlik. Neked kell dönteni.

2017. máj. 21. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Addig ne éld bele magad, amíg nem találkoztatok, és nem telt el egy kis idő.

Őt se a 130 ezres fizud fogja zavarni, hanem az, hogy nem tudsz kéthetente 300 km-t utazgatni hozzá, aztán ott meghívni egy étterembe vagy egy moziba.

De az is lehet, hogy két hét után bedobja, hogy ő hozzád költözik, aztán majd csak talál valami munkát...


Ami túl szép, hogy igaz legyen, az általában nem igaz. Úgyhogy egyelőre ne hencegj a haveroknak, hogy bombázó barátnőd van, mert később kínos lesz.

2017. máj. 21. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Személyesen már találkoztatok már?
2017. máj. 21. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Chh én is ilyen vagyok.
2017. máj. 21. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Persze hogy találkoztunk, többször már le is feküdtünk...na ott is nagyon bénáztam...
2017. máj. 21. 07:41
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyesmi lányt azért lehet találni. Olyat viszont akivel megvan az összhang, olyat nagyon nehéz. Gondold ezt meg, hogy tényleg megéri e hogy csak havonta 1-2x találkoztok, nekem ha olyan lenne megérné. Főleg hogy lehet hetente, egyszer ő jön, egyszer te mész, nekem is volt már ilyen. Sőt a 30 km-re lakó barátaimmal is csak hetene 1-2szer találkoztam mindig. (ebben a távolságban már több kapcsolatom is volt)

Ezt neked (nektek) kell tudni hogy ez így belefér e.

2017. máj. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyik sem ér annyit mint az ötös lottó.
2017. máj. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nagy ritkaság az ilyen,érdemes elgondolkodni a költözésen!Lakva ismerszik meg az ember ,tartá a mondás és így is van. Heti egy randira mindenki össze tudja magát kapni és színészkedni.
2017. máj. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!