Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ilyen nő ötös lottó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen nő ötös lottó szintű főnyeremény?

Figyelt kérdés

Kedves csinos vékony figyelmes törődő, nem hisztis.


Elfogadja ha egy férfi nem helyes és kövér. Nem zavarja ha nem gazdag és csak 130 ezret keres.


Ilyen nővel alakulna valami, viszont 300 km választ el és távkapcsolat nekem lehet nem menne, mit csináljak?


2017. máj. 21. 01:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
41%
Én nem tudom, jó nő hogy tud együtt lenni csóró ronda kövér palival....
2017. máj. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
53%

"Elfogadja ha egy férfi nem helyes"

Na ilyen nő nem létezik a Földön se szerintem...,legalábbis soha nem találkoztam még ilyennel...

2017. máj. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Mit értesz bénázás alatt kedves kérdező?


12# Hidd el pedig vannak ilyen nők akik nem a külsőségekre mennek. Lehet te eddig nulla IQ-s csajokkal találkoztál

2017. máj. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!