Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek a gyk-n...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a gyk-n történő ismerkedésről?

Figyelt kérdés

Ugye ilyen célú társkeresési hirdetéseket kiírni tilos. Viszont a privát üzenetes ismerkedés nem az.

Az én véleményem a privát üzis ismerkedésről:

Nagyon szeretem az ismerkedés ennek a formáját, mert ha valakivel üzengetésbe keveredsz, akkor a másik fél belsőjét ismered ki elsőre, nem a külsőjét. Ha képes téget megfogni a belsőjével, akkor sokkal nagyobb előny, mintha csak külsővel fogna meg. Persze előfordulhat az is, hogy ha eljuttok képcseréig, akkor annyira nem fog tetszeni a másik fél, hogy mégis megszűnik a csevegés... de sokkal kevésbé jellemző, mintha eleve képpel kezdenénk. Én pl megismertem egy lányt, akivel 100%-ig tökéletes az összhang, de külsőre olyan, hogy ha alapból úgy kezdünk, akkor lehet, hogy nem is mentem volna bele az ismerkedésbe, de örülök hogy mégis belementem, azonban itt jön a hátránya is...ez a lány akit megismertem kb 250km-re lakik tőlem. Szóval az egymás számára tökéletesnek tűnő párral még egy találkozót se tudtunk megoldani, és egy elég fura és sajátos eset alakult ki nálunk, hogy képesek legyünk továbblépni, de mégis tartsuk a kapcsolatot... Sokak számára én külsőre olyan 4-6 között vagyok, a lány akiről szó volt olyan 4-5 lehet külsőre. Nektek mi a véleményetek erről? Hogy belülről ismered ki először a másikat, és ha valami megfog benne, akkor az nem a külső less...

(21F)



2017. júl. 21. 04:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Miqu, ez egy rejtett felszólítás volt nálad 20-30 évvel fiatalabb hölgyek számára, hogy kezdjenek el ostromolni? :-)
2017. júl. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Nem, kedves utolsó. Hűséges vagyok, csak 5-6 évente engedek meg magamnak némi elhajlást. Akkor viszont szigorúan én választom meg, kinél próbálkozom.

Itt szeretném megjegyezni a sikertelen fúknak, hogy nagy átlagban nekem még fénykoromban is csak minden 10-ik próbálkozásra jutott egy siker. Tehát nem rinyálni kell, ha pofára esünk, hanem tanulni belőle, és máshogy próbálkozni.

2017. júl. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Az elhajlást csalásnak hívják, tehát nem vagy hűséges. Ne mintha ez engem zavarna, csak mondom.
2017. júl. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!