Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek a gyk-n...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a gyk-n történő ismerkedésről?

Figyelt kérdés

Ugye ilyen célú társkeresési hirdetéseket kiírni tilos. Viszont a privát üzenetes ismerkedés nem az.

Az én véleményem a privát üzis ismerkedésről:

Nagyon szeretem az ismerkedés ennek a formáját, mert ha valakivel üzengetésbe keveredsz, akkor a másik fél belsőjét ismered ki elsőre, nem a külsőjét. Ha képes téget megfogni a belsőjével, akkor sokkal nagyobb előny, mintha csak külsővel fogna meg. Persze előfordulhat az is, hogy ha eljuttok képcseréig, akkor annyira nem fog tetszeni a másik fél, hogy mégis megszűnik a csevegés... de sokkal kevésbé jellemző, mintha eleve képpel kezdenénk. Én pl megismertem egy lányt, akivel 100%-ig tökéletes az összhang, de külsőre olyan, hogy ha alapból úgy kezdünk, akkor lehet, hogy nem is mentem volna bele az ismerkedésbe, de örülök hogy mégis belementem, azonban itt jön a hátránya is...ez a lány akit megismertem kb 250km-re lakik tőlem. Szóval az egymás számára tökéletesnek tűnő párral még egy találkozót se tudtunk megoldani, és egy elég fura és sajátos eset alakult ki nálunk, hogy képesek legyünk továbblépni, de mégis tartsuk a kapcsolatot... Sokak számára én külsőre olyan 4-6 között vagyok, a lány akiről szó volt olyan 4-5 lehet külsőre. Nektek mi a véleményetek erről? Hogy belülről ismered ki először a másikat, és ha valami megfog benne, akkor az nem a külső less...

(21F)



2017. júl. 21. 04:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Én vitatkoznék valamelyest ezzel a nekem a belső az első elmélettel. Tegyük fel levelezel valakivel itt, minden tök szuper, aztán találkoztok és iszonyuán nem jön be...akkor mi van?
2017. júl. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Ismerkedtem már itt, vegyes tapasztalataim vannak. A probléma általában a távolság. Néhány esetben persze az is előfordult, hogy képcsere után nem írtak többé. Pedig szerintem semmi baj az ábrázatommal, más névvel ellátott itteni lány user szerint sem, mégis leléptek. Szeretek névtelenül témákat kivesézni, ám személyes tali csak 1-2x jött össze innen. Van egy illető, akivel nagyon mély beszélgetéseket folytattam le itt, meglepő az olvasottsága, tájékozottsága fiatal lány létére, fel is hívtam egyszer, szóval nem kamu. Viszont vannak fura dolgai, ami miatt nem tudok maradéktalanul megbízni a szituációban...messze is lakik, ez sem segít összefutni.
2017. júl. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet itt is párt találni, de ha szimpi, alakul valami, azért a külsőt is érdemes mielőbb látni, mert különben ketekig- hónapokig ringatják magukat valami rózsaszín ködben, aztán jön a pofáraesés..
2017. júl. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Minden nő azzal indít kérdés kiírásánál, hogy "nem ismerkedek itt", maguktól meg csak olyan írnak, akik már foglaltak. Kitettem itt egyszer kérdést, amiben a külsőmről kértem ki a véleményét több nőnek, majd küldtem képet, és bizony ezekből se lett beszélgetés.


Fogalmam sincs, ti hogy tudtok itt ismerkedni.

2017. júl. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Folyt. Aztán ott van, hogy ne magyarázza már be nekem senki, hogy a külső nem számít...még a puncikról, meg a farkakról és cicikről is esztétikai minősítést kérnek sokan....
2017. júl. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nem is gondoltam volna, hogy itt ilyen ismerkedés is megy :) Feleség vagyok, gyerekkel és nem társra vágyok, csak társaságra, ezzel duplán bajban vagyok :-/ A neten sok minden van, de nehéz belekezdeni, aztán meg még találni passzolót...
2017. júl. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Volt innen pár randim, néhány érdekes beszélgetés. Volt akinek segítettem, volt akivel csak csevegtem. Nem úgy tekintek erre az oldalra mint egy társkeresőre, de amikor adódott alkalom és érdekes volt a beszélgetés,nem volt ellenemre egy találkozó.
2017. júl. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Én már találkoztam innen pár emberrel. Régebben szerintem jobbak voltak a lehetőségek, több ember volt, azok is kedvesebbek.
2017. júl. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Én itt csak kapcsfüggő rinyáló pasikat látok. 0-24-ben.


Miért nincs b nöm / Mi lehet az oka h nincs ?

Mit tegyek ?

Tán elmegyek egyetemre lesz diplomám akkor lesz ?....

C kérdésekkel.

Ezért hívón én ezt csak rinya topiknak.


Am szerintem tök felesleges. Semmi érdemi funkciója nincs. Mondjuk a vicc meg az h dettó azokat nézik hülyének akik meg nem kapcsfüggök. Há neked mér nincs címmel.

2017. júl. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
43%

Azt gondolná az ember, hogy egy majd' hatvanas férfiúnak már a kora is elég elrettentő ahhoz, hogy ismerkedési szándékkal keressék meg. Főleg 18 év körüli lányok. Pusztán azért, mert válaszaimban általában védelmembe veszem a nőket, és igyekszem az ő szemszögükből (is) megvilágítani az eseményeket. Ennek dacára három olyan közeledési kísérlet is volt már, ahol nem titkolt szándéka volt a hölgynek, hogy közelebbi (jelesül testi) kapcsolatot ápoljon velem. Persze nem így indítottak, hanem tanácsot kértek privátban, aztán elbeszélgettünk erről-arról, végül képcsere, stb. Tudom magamról, hogy a koromhoz képest remekül nézek ki. /Már csak azért is, mert a korom ugye fekete.:-))/ De a kulcsszó a "koromhoz képest". Mert egy 60-as férfi akármilyen jól is tartja magát, ha lekerül róla a ruha, nem azt a látványt nyújtja, amit egy 18 éves lányka elvárna.

De nem ez volt az ok, amiért sorra nemet mondtam, hanem az, hogy boldog házasságban élek, sha néha megalkuszom is az ördöggel, azt minimum 30+-os hölggyel viszem véghez.

2017. júl. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!