Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek a gyk-n...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a gyk-n történő ismerkedésről?

Figyelt kérdés

Ugye ilyen célú társkeresési hirdetéseket kiírni tilos. Viszont a privát üzenetes ismerkedés nem az.

Az én véleményem a privát üzis ismerkedésről:

Nagyon szeretem az ismerkedés ennek a formáját, mert ha valakivel üzengetésbe keveredsz, akkor a másik fél belsőjét ismered ki elsőre, nem a külsőjét. Ha képes téget megfogni a belsőjével, akkor sokkal nagyobb előny, mintha csak külsővel fogna meg. Persze előfordulhat az is, hogy ha eljuttok képcseréig, akkor annyira nem fog tetszeni a másik fél, hogy mégis megszűnik a csevegés... de sokkal kevésbé jellemző, mintha eleve képpel kezdenénk. Én pl megismertem egy lányt, akivel 100%-ig tökéletes az összhang, de külsőre olyan, hogy ha alapból úgy kezdünk, akkor lehet, hogy nem is mentem volna bele az ismerkedésbe, de örülök hogy mégis belementem, azonban itt jön a hátránya is...ez a lány akit megismertem kb 250km-re lakik tőlem. Szóval az egymás számára tökéletesnek tűnő párral még egy találkozót se tudtunk megoldani, és egy elég fura és sajátos eset alakult ki nálunk, hogy képesek legyünk továbblépni, de mégis tartsuk a kapcsolatot... Sokak számára én külsőre olyan 4-6 között vagyok, a lány akiről szó volt olyan 4-5 lehet külsőre. Nektek mi a véleményetek erről? Hogy belülről ismered ki először a másikat, és ha valami megfog benne, akkor az nem a külső less...

(21F)



2017. júl. 21. 04:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

voltam fent több társkeresőn, nem sok eredménnyel, de lehet én csináltam rosszul


amikor itt ismerkedtem (pont 21 voltam) életre szóló kapcsolatot kerestem (sokaknál elrettentő mondat :D), akkor én is sokszor belefutottam, hogy messze lakik, nem illünk össze, nem jövök be neki képen...

de volt innen 2 kapcsolatom, elég negatív tapasztalat, de legalább tanulságos volt, mindkettő :)

meg van a módja, hogy miért itt ismerkedtem és miért online ismerkedem, nem akarok abba a csapdába esni, hogy egy szép pofika, vagy mosoly elvarázsol, de közben nincs meg mögötte az a mentalitás és lelki világ amit várok...


nálam pont az a lényeg, hogy először a belsőt akarom megismerni, a mentalitását valamilyen szinten, képcsere, mikrofonos/telefonos beszélgetés, találka és kiderül, hogy mennyire jövünk be egymásnak


én ritka belsőt keresek, ezért is találok nehezen párt :) de stratégiát változtattam, más irányba próbálkozom ismerkedés terén :)


élőben is lenne lehetőségem ismerkedni, mert utazás közben is próbálnak szemezni velem, átlagos kinézetem van

de élőben macerásabb a dolog, meg ott nehezebben detektálom azt amit keresek és lassabban is nyílnak meg az emberek


24F

2017. júl. 21. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Alapvetően nincs ellenemre, én is írtam már valakinek, akinek nagyon megtetszett a válasza vagy a kérdése, és egy nagyon jófej embernek tartottam, illetve nekem is írtak már páran... :)


Az egyikükkel most is tartom a kapcsolatot, semmit sem tudok róla a sorain kívül, sem kép, semmi, és tök izgi. :D Ugyanakkor felkészültem arra is, hogy ő talán nem fog tetszeni nekem, vagy én neki, és szerintem ez nem feltétlen baj. Beszéltünk erről is, és abban egyeztünk meg, hogy a jó kapcsolat akkor is megmarad, hiszen élvezzük egymás társaságát és tartjuk magunkat elég intelligensnek, hogy ne háborogjunk emiatt.


Vele ez kivételes dolog. Volt olyan, aki nem tetszett, és utána teljesen kifordult magából... De ezt nem én döntöm el, ezt az ember vagy érzi, vagy nem. :( Nem nagyon szoktam ilyen ismerkedéshez, rendszeresen biztos nem csinálnám, de van, hogy kedves, jófej emberekbe botlik valaki, ez pedig bárhol történhet, főleg ott, ahol nem is számít rá. :))

21L

2017. júl. 21. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Beszélgetés, ökörködés van csak, amíg nincs képcsere. Ha bejön valaki belsőre, megy a turbékolás stb. aztán kiderül hogy rohadtul nem vagyunk egymás zsánerei akkor baromi kellemetlen tud lenni az egész és simán lehet sértődés a vége. Ez a buktató, meg a nagy távolság, de ha más nem, legalább jókat lehet beszélgetni, jó pár kedves emberrel fiúk/lányok vegyesen beszélgettem itt.

30/f

2017. júl. 21. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Ismertem itt meg lànyt. Tàvolsàg az volt de a közlekedés nem volt rossz, tehât órànként mehettem jöhettem. Az hogy 2 óra az út azt meg szokni kell. Van előnye is a dolognak meg hàtrànya is. Előny kevesebb, de én nagyon tudok értékelni mindent. Sokkal őszintébb lehet az ember arc és esetleg név nélkül. Poénból" adod magad ugy teljes egyenesben, gàtlàsok nélkül, mivel vesztenivaló nincs.(ha valami nem oké, kit érdekel hogy 200km-re mit pletykàlnak, főleg úgy hogy azt se tudjàk ki vagy) ha így szereti meg egymàst 2 ember belül, akkor az egy nagyon tuti összhang. Nem rendeled magad se alà, se fölé a màsik embernek csak a kinézete miatt. Ha minden oke akkor jön a képcserebere. Ez egyébként nagyon izgalmas:D na hàt itt van baj. Elsőre nem voltam elàjulva, de nagyon imàdtam a lànyt belül, és hàt megtalàltam benne minden szépet, ami később teljesen blabla...idealizàltam. Gyönyörű làny lett belőle. A leg szebb. Ő csak simàn elfogadó volt. Ez baj. Hàtràny az több és sajnos gyors véget tud vetni a dolgoknak. Ez egy tàvkapcsolat. A talàlkàk ritkàk, az üzenetek íràsa unalmas ami rontja a beszélgetések minőségét. Sok lesz a "hagyjuk" meg a "semmi". Valaminek a nem kimondàsa még nem hazugsàg, de itt màr elkezdődik valami. A hétvégék túlzsúfoltak. Na itt lesz abból probléma, hogy ha a kinézeted csak elfogadva van. Gyakorlatilag 200 km-en belül bàrki aki jobban néz ki, az simàn letarol. És mivel ritkàk a talàlkozàsok, ezt nem is biztos hogy észreveszed. Hàt mit mondjak? Nem egyszerű a nőkkel egyébként sem, de ha igazi kihívàst akarsz akkor itt keresgélj:D
2017. júl. 21. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 LazyJones ***** válasza:
100%

Volt már innen kapcsolatom, de úgy vettem észre, hogy egyrészt kifutottam az ismerkedős kedvű korosztályból, másrészt aki élőben kilóg a sorból a gondolkodása miatt, az itt is kilóg. A különc nők meg 30 körül vagy elkeltek, vagy félnek a kapcsolatoktól.

F35

2017. júl. 21. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

utsó...

ez nem csak a 30 as nőkre igaz.

én a huszonéves korosztályból mazsolázok, és rengetegszer futok bele olyanokba hogy, megcsalták őket, netán meg is verték, kutyául bántak velük, és pont ez miatt úgymond nem tudnak bízni senkiben...és csak sodródnak. Jó oké, kapcsolatban vannak, de csak felszínesen. Nagyon kevés aki tényleg meg is bízik a párjában.

kiégtek..sokan erre hivatkoznak. se egyedül nem jó, se kapcsolatba, se bulizni se semmi.

Persze aki tényleg 2 lábbal áll a földön nő, ők elkeltek valóban..aki emg mint írtad ilyen amilyen, csak kínlódnak, és hiába van x udvarló nem mernek vagy nem akarnak lépni.

Ezért maradnak ilyen dugópajtis szexkapcsolatba, vagy elhidegülnek totál a férfiaktól, és elkönyvelik, hogy mind egy féreg, mert úgyis megcsal.

2017. júl. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%
Van par luzer akinek mashol nem megy.
2017. júl. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Gyakorin való ismerkedés? Nálam, soha nem volt semmi kizáró ok. Soha nem tudni, hol futok olyannal össze, akivel érdemes beszélgetni. Még nem beszélgettem valakivel hosszabban, nem tudom, tulajdon kép, milyen is. Az itt adott válaszok, nagyon csalókák.
2017. júl. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

A páromat itt ismertem meg és több éve együtt vagyunk, szóval saját tapasztalatból mondom, hogy működik :)

Persze, vannak idióták, akik farokfotókat küldözgetnek, meg szidalmazó leveleket, de ezeket szépen ki lehet szűrni és úgy gondolom, sok rendes, normális ember van ezen az oldalon is.

A társkeresőket sosem szerettem, annyira célratörő és nagyon húspiac feelingje van, ez pedig ezen az oldalon nem áll fenn, előfizetések, meg lehúzások nélkül lehet levelezni, barátkozni :)

23/N

2017. júl. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem gondoltam volna, hogy ennyi pozitív visszajelzést kapok. Nagyon kevés sajna az ember, aki képes a külsőségeken is továbblátni.
2017. júl. 21. 08:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!