Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem fura hogy egy 32 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fura hogy egy 32 éves férfi, aki már négy éve egyedül él azt mondja, hogy ő egyedül (kapcsolat nélkül) boldog?

Figyelt kérdés
Furi, nem? Ismertek ilyet? Mi lehet az oka?

2017. jún. 26. 19:27
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
29-es a hülye relativizmussal jön.
2017. jún. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Szerintem nem furcsa. Talán mondhatjuk, hogy nem a leghétköznapibb, de vannak nála idősebbek is, akik egyedül vannak évek óta, és érdekes módon, túlélik, elvannak, nincs semmi bajuk, találnak maguknak más elfoglaltságot, amivel le tudják kötni magukat. Én abszolút nem ítélem el, eleve ki vagyok én, hogy bárki felett ítélkezhessek... :)

És hogy mi lehet az oka? Lehet, hogy beleunt a kapcsolatokba, sokat csalódott (vagy egyet, de az óriásian kihatott az életére), vagy belefáradt a nőkbe, a kapcsolatokba, vagy egyszerűen csak így kényelmes neki. Sok minden állhat a háttérben, ezt így kitalálni úgyse fogjuk.

(Engem az jobban érdekelne, hogy a szexet hogyan oldják meg. Az önkielégítés oké, de azért hosszú éveken keresztül csak az? Gondolom húsvér nőre is szükségük lenne, úgyhogy nem tudom, talán k*vázás, alkalmi szex egyszer-egyszer, de ez utóbbit hol találják, a neten? Aki ilyen helyzetben van, válaszolna őszintén?)

2017. jún. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!