Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem fura hogy egy 32 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fura hogy egy 32 éves férfi, aki már négy éve egyedül él azt mondja, hogy ő egyedül (kapcsolat nélkül) boldog?

Figyelt kérdés
Furi, nem? Ismertek ilyet? Mi lehet az oka?

2017. jún. 26. 19:27
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
76%

"sokkal boldogabb vagyok mióta nem foglalkozom velük"


Mindennap itt szidod őket, ember. Csak velük foglalkozol.

2017. jún. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
66%
Pont 32 vagyok. Volt eddig 4 barátnőm. Egyik betegesen hazudozó volt, másik hisztis, 3. hárpia, 4. pedig 2 hónap alatt kétszer megcsalt. Soha többé barátnőt, tök boldog vagyok így most.
2017. jún. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem fura.

Én 42 évesen, 10 éve élek egyedül...

F.

2017. jún. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
A 13-tól kérdezném, hogy és a 10 év alatt futó kalandjaid voltak? Szexkapcsolatok, egyéjszakások? Gondolom nem szex nélkül élsz tíz éve.
2017. jún. 26. 20:29
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Volt pár próbálkozás. Kettő gyenge szexkapcsolat. Utóbbi pár évben szex nélkül... #13.
2017. jún. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
95%

Nem furi. Lehet, h szokatlan, lehet, a Kérdező világképébe nem fér bele, de hát hadd táguljon az a világkép! És nem egészségtelen v abnormális.


Az önfélrevezetés egyik leggyakoribb eszköze, h az ember csak partnerkapcsolatban tartja elképzelhetőnek a boldogságát. Pedig -meglátásaim szerint- aki nem képes egyedül boldog lenni, az kapcsolatban sem lesz képes a boldogságra.


Szelaví.

2017. jún. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, Kérdező, én is ilyen vagyok (csak én 31). Meguntam az egész párkapcsolati cirkuszt, feleannyit nem ér az egész dolog, mint amennyit kínlódni kell vele, úgyhogy ha rajtam múlik, azt a pénzt nem górálom ki az ablakon többé, inkább magamra költöm, és boldogan élek. A csajozást meg hagyom a 3,14csába.
2017. jún. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
53%
Nekem is fura. Ismerek ilyen férfit én is ,ő majdnem 40éves és nem kell neki kapcsolat. Csak szex.
2017. jún. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Nekem nem fura.Én is évek óta egyedül élek,hasonló korban vagyok,azzal a különbséggel,hogy nőként.Boldogabb vagyok,mint egy szar kapcsolatban.Közben voltam szerelmes,megbántottak,csak most hevertem ki igazán.Szex persze volt,bár többet kerestem,így sikerült.Szerintem ne ítélkezz addig,míg nem tudod,az illető miért tart éppen ott,ahol.
2017. jún. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem az ilyenek álpozitívak. Azért mondják, hogy boldogok, mert nem tudnak összeszedni egy normális nőt és hogy ebbe ne őrüljenek bele, fokozatosan bebeszélték maguknak, hogy ez most milyen jó így... Ismerek ilyet és teljesen látszik rajta, hogy belül feszült és teljes tagadásban van.
2017. jún. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!