Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért rinyáltok ennyit, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rinyáltok ennyit, ti egyedül álló férfiak?

Figyelt kérdés
Olvasgatom,hogy sok férfi azon siránkozik,hogy nem kell a nőknek,mert csúnyák vagy mert nincs elég pénzük stb...Mikor fogjátok már fel,hogy a nők megérzik az önbizalom hiányát és ezért nem érdeklődnek írántatok?! Csinos nő vagyok,mindig akad udvarló,de sosem néztem az anyagiakat vagy a szépséget egy férfinál!Ami engem meg fog:az a személyiség,a magabiztosság,kedvesség,figyelmesség,határozottság,megbìzhatóság! Ennyi kell a normális nőknek! Faragjatok már magatokból FÉRFIT és fejezétek be az önsajnálatot! Olvassgasatok személyiség fejlesztő dolgokat és találni fogtok megfelelő párt.Ne becsüljétek már le ennyire magatokat,higgyetek magatokban! Ja és ne az interneten keressgesetek,hanem élőben és ne szomorkodjatok,ha visszautasítanak...U.i: Ne vigyetek semmit túlzásba,mert az visszataszítóan hat...Sok sikert fiúk!
2017. jún. 25. 23:59
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
Utolsó: a nőknek magasabb az EQ-ja általában. Az érzelmi intelligencia egyik komponense az empátia, vagyis az, hogy képes vagy ráhangolódni a másik érzelmeire. Férfiakban is jelen van, amúgy fejleszthető tulajdonság. Hidd el, hogy aki kicsit is jó emberismerő, érzi azt, ha valakivel valami nincs rendben.
2017. jún. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
"nőknek magasabb az EQ-ja általában" Ilyen jó viccet is régen olvastam már :) Micsoda magas EQ-ról tanúskodik,amikor valakinek a nők, úgy kb. 10-8 a külsején nevetnek. Nők és az EQ...Makó Jeruzsálem.
2017. jún. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
#49, a "rinyálós gyökér" és a többi kedves jelző miatt. Abszolút nem segíteni akartál te a hozzászólásoddal, csak jót belerúgni abba, aki a földön fekszik. Alapból, ha felhúzod magad az ilyen kérdéseken, és segíteni úgyse tudsz, minek olvasod el őket?
2017. jún. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:

Sosem röhögtem másokon, pont azért, mert tudom, hogy esne nekik, meg ennél valamivel jobb a humorérzékem. Viszont a tapintatosság ellenére nekem is lejön, ha valaki nem oké és hiába értem meg, hogy ő mitől olyan, nekem is jogom van megválogatni, hogy kivel szeretnék időt tölteni és ki az, akit nem tartok aktuálisan jónak a saját lelki békém szempontjából. Mikor valaki rázendít a nyavalygásra, vagy már az is elég, ha csak "kétségbeesetten fel akar szedni", az emberi oldalam elkezdi sajnálni, hiszen együttérzek vele, de tudom, hogy sajnálatból nem él meg az ember és nekem, mint nőnek nem feladatom segíteni rajta, legfeljebb tiszteletben tartani az érzéseit és minél több kárt okozva eltűnni. De nem fog vonzani.


Amúgy pedig, mindenkiben van egy ilyen mérő... Ez nem "cápa a vérre" effektus, szociális lények vagyunk, megérezzük a másikon a feszültséget, az örömöt, csak egy kicsit kell ráállnunk erre. Ez segít alkalmazkodni a világban és adaptívan működni jobb esetben. Van, akiben ez nem olyan kifinomult, de alapvetően biológiai tulajdonság. Sokkal többet kommunikálunk nonverbálisan, mint direkt módon és ez általában tudattalanul megy végbe. Vannak gagyi könyvek, hogy az ember hogyan javítson a testbeszédén, az a baj velük, hogy a biológiát nem lehet átverni végső soron. Ez belülről fakad és igenis közvetíti az ember, ha egy labilis roncs.

2017. jún. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
*minél kevesebb kárt okozva, mielőtt valaki megkövezne
2017. jún. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
Nem azt írtam, hogy vonzódj hozzá, vagy hogy szánalomból gyere össze vele. De ha semmi mást nem tudsz írni, mint hogy rinyálós gyökér meg önsajnáltató posvány meg a többi, akkor inkább NE írj. Mert ezzel konkrétan többet ártasz, mintha semmit nem írnál. Én se írok olyan kérdésekhez, amikben nem vagyok kompetens.
2017. jún. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:

51es oké de az emberek kiismeréséhez idő kell.aki azt állítja hogy első benyomásra megmondja valakiről hogy milyen személyiség az csak magának hazudik ezzel.lehetetlen,mert az emberek jó része úgy tud színészkedni hogy profi színésznek elmehetne az alakításával...

és ha valakinek nincs elég önbizalma az mért kerüljön egyből a ahogy te fogalmaztál " nem oké" kategóriába szerinted?

nekem van önbizalmam de elhiheted nagyon nehéz az önbizalmat fenntartani ha valakit rengeteg visszautasítás ér ismerkedés közben.ugye nem kell magyaráznom hogy miért...


54es

persze mindenkinek joga van válogatni de van az a határ ami felett már nem tartom normálisnak a válogatást.ha senkinek nem kell az átlagos csak az átlag feletti tegyük fel 10% akkor a 90% egyedül marad.ez kinek jó? érdekes régen mindenkinek jó volt az átlagos...most meg hova szállnak az igények...

mellesleg aki semmit nem tud felmutatni az mire fel vár dolgokat a másik féltől?

2017. jún. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!