Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért rinyáltok ennyit, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rinyáltok ennyit, ti egyedül álló férfiak?

Figyelt kérdés
Olvasgatom,hogy sok férfi azon siránkozik,hogy nem kell a nőknek,mert csúnyák vagy mert nincs elég pénzük stb...Mikor fogjátok már fel,hogy a nők megérzik az önbizalom hiányát és ezért nem érdeklődnek írántatok?! Csinos nő vagyok,mindig akad udvarló,de sosem néztem az anyagiakat vagy a szépséget egy férfinál!Ami engem meg fog:az a személyiség,a magabiztosság,kedvesség,figyelmesség,határozottság,megbìzhatóság! Ennyi kell a normális nőknek! Faragjatok már magatokból FÉRFIT és fejezétek be az önsajnálatot! Olvassgasatok személyiség fejlesztő dolgokat és találni fogtok megfelelő párt.Ne becsüljétek már le ennyire magatokat,higgyetek magatokban! Ja és ne az interneten keressgesetek,hanem élőben és ne szomorkodjatok,ha visszautasítanak...U.i: Ne vigyetek semmit túlzásba,mert az visszataszítóan hat...Sok sikert fiúk!
2017. jún. 25. 23:59
1 2 3 4 5 6
 11/57 A kérdező kommentje:
8asnak szántam...
2017. jún. 26. 00:27
 12/57 A kérdező kommentje:
#9-es Tökéletesen igazad van,DE nem lehetetlen menteni a menthetőt!
2017. jún. 26. 00:28
 13/57 Heart of Darkness ***** válasza:

Nem a #7-esnek? Mivel te vagy a #8-as.


Nem lehetetlen, de én személy szerint képtelen vagyok rá.

2017. jún. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező, rohadt naiv vagy.

Szerencséd, hogy nem csúnya nőnek, neadjisten csúnya férfinak születtél.

2017. jún. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 A kérdező kommentje:
Egy férfinak nem az a dolga,hogy szép legyen.
2017. jún. 26. 00:33
 16/57 A kérdező kommentje:
Heart of Darkness...bocs,elírtam.Amúgy hidd el,hogy tudsz változtatni! Bízz magadban!
2017. jún. 26. 00:35
 17/57 anonim ***** válasza:
6%
tanulj meg olvasni. nőkről beszéltem és elég sokaknak a béka segge alatt van az önbizalmuk pont mert nem keltik fel a férfiak figyelmét. a randira hívás nem számít kezdeményezésnek és nem elég tökös? a vásári bohóckodás és komolytalan poénkodás tesz valakit erős, magabiztos, tökös férfivá? oké...... hagyom ezt az értelmetlen bicskanyitogató vitát.
2017. jún. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 A legrosszabb ***** válasza:
46%
Ilyenkor azért bebizonyosodik, hogy a külsőre top csajok, mint amilyen elvileg a kérdező semmit sem értenek, csak dobálóznak az életbölcsességeikkel.
2017. jún. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 A kérdező kommentje:
Hát,ha nektek úgy jó,ahogy van,akkor ne is próbálkozzatok még véletlenül sem egy kicsit is változtatni.Az értelmesebb férfiak megértik,hogy mit is szeretnék nekik mondani evvel az egész irománnyal,az akaratgyengék meg csak vagdalkóznak tovább.
2017. jún. 26. 00:45
 20/57 anonim ***** válasza:
53%

Én megértettem mit akarsz mondani kérdező. De igazából magamtól is rájöttem.

Bár sokat nem segít.

2017. jún. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!