Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért rinyáltok ennyit, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rinyáltok ennyit, ti egyedül álló férfiak?

Figyelt kérdés
Olvasgatom,hogy sok férfi azon siránkozik,hogy nem kell a nőknek,mert csúnyák vagy mert nincs elég pénzük stb...Mikor fogjátok már fel,hogy a nők megérzik az önbizalom hiányát és ezért nem érdeklődnek írántatok?! Csinos nő vagyok,mindig akad udvarló,de sosem néztem az anyagiakat vagy a szépséget egy férfinál!Ami engem meg fog:az a személyiség,a magabiztosság,kedvesség,figyelmesség,határozottság,megbìzhatóság! Ennyi kell a normális nőknek! Faragjatok már magatokból FÉRFIT és fejezétek be az önsajnálatot! Olvassgasatok személyiség fejlesztő dolgokat és találni fogtok megfelelő párt.Ne becsüljétek már le ennyire magatokat,higgyetek magatokban! Ja és ne az interneten keressgesetek,hanem élőben és ne szomorkodjatok,ha visszautasítanak...U.i: Ne vigyetek semmit túlzásba,mert az visszataszítóan hat...Sok sikert fiúk!
2017. jún. 25. 23:59
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
Rinyál néked, a jó térded kalácsa... :p
2017. jún. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:

"Ezt az mondja, aki minden felelősséget el akar tolni magától. A legkönnyebb dolog rajtunk kívül álló dolgokra kenni a sikertelenséget. Akkor nyugodtan lehet üldögélni a langyos szarban."



ki beszélt erről?

2017. jún. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
90%
Fontos az öbizalom, a magabiztos fellépés, de ha ocsmány vagy, akkor hiába minden, ha egy nő undorodik a külsődtől, tökmindegy, hogy jófej, vicces stb vagy-nem lesz belőle semmi. Nekem is mondták már lányok, hogy jó velem beszélgetni, de ennyi, nem keltettem bennük vonzalmat.
2017. jún. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
előző, teljesen igaz, amit írsz.
2017. jún. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:

Elég evidens, hogy jókora troll a Kérdező. Sebaj, azért válaszolok, majd kiválasztja a neki tetszőt, és nyomja a piros kezet, mert érvelni ugye luxus.


A válasz amit a nők hallani akarnak:


- Mert szűz nyomi lúzer sikertelenek vagyunk, kicsi a micsodánk, és mindenről a nők tehetnek, úgyhogy most jól bosszútállunk rajtuk, hahaha, igazából erre vágyunk, nem párkapcsolatra, dehogy kell nekünk barátnő, szórakozásból szapuljuk őket!


Az igazi indok:


- A nők döntő többségének nem kell az átlagpasas. Az unalmas, semmitmondó és "uncseeeehhhhhh", nekik JÁR a jóképű és gazdag kigyúrt alfahím ugye, anélkül, hogy ők maguk bármit is belefektetnének a kapcsolatba. Gazdag pasast érdekesmód sose láttam még szingliként, de biztos buta sztereotip gondolkodás, hogy a nőket a pénz vonzza. Andy Vajna is biztosan csak a fantáziám szüleménye.

Persze csinos nőként, akire tapadnak a férfiak, könnyű magabiztosságról meg önbizalomról prédikálni, meg baromságokat beordibálni a pálya széléről. Őszintén érdekelne, 2-3 ezer kosár után mennyi maradna abból a magabiztosságból meg önbizalomból, de valamiért úgy érzem, erre sosem fogok választ kapni.


"TE vagy a férfi,te kezdeményezz!"


Egyenjogúság van, azazhogy lett. Semmi nem tiltja, hogy kezdeményezz te is néha a férfiaknál. Legalább gyakorlatban is megtapasztalnád, mi az az elutasítás, és nem úgy képzelnéd el, mint Colombó feleségét.


#24 és #39 meg kapta nekifutásból a piros kezet.

2017. jún. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
56%

Leírod csupa nagybetűvel a férfi szót, aztán kifejted, hogy egy igazi férfi, ha nincs benne semmi vonzó lemegy pincsibe és kivárja, hogy a (feltételezem szintén nagybetűs) nő végre méltóztasson belé szeretni.

Ha a rinyálás és a megalázkodás a két lehetőség, akkor inkább ne is játszuk ezt a játékot.

2017. jún. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
A kérdező vagy troll vagy földönkívüli. Ne etessétek. :D
2017. jún. 27. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 A kérdező kommentje:
#40es,minden szavaddal egyetértek! Azok akik mindenért a nőket hibáztatják,azok vagy menthetetlenek vagy liberálisok.Az értelmesebb szinglik felfogják amit írok és változtatnak a rinyálós hozzáállásukon (és nyernek)!
2017. jún. 27. 20:02
 49/57 anonim ***** válasza:

Nem tudom él e még a kérdés, 24-es vagyok.

45-nek: Én miért kaptam piros kezet?

2017. jún. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:

" személyiség,a magabiztosság,kedvesség,figyelmesség,határozottság,megbì

;zhatóság! Ennyi kell a normális nőknek! "


aha persze.ahányszor ezt én már hallottam...

bennem ez megvan,a volt barátnőim is ezt mondták hogy ez kell nekik aztán pár hét után lelépett mind...


" mindig akad udvarló,de sosem néztem az anyagiakat vagy a szépséget egy férfinál"


akkor aztán tutira át tudod érezni egy férfi helyzetét...neked csak válogatnod kell a jelentkezőkből. ha senki rád sem nézne nem ezt írnád.

nem nézed a külsőt vagy anyagiakat.tehát akkor egy 130kilós segédmunkás aki kedves figyelmes már nyerő nálad?


most majd biztosan megkapom hogy bennem van a hiba:) hát persze.európában annyira sikeres a pártalálás hogy miközben a világban népesség robbanás van addig európa minden országa jelentősen veszít a lakosságából(bevándorlást ne számítsuk bele) szóval igen...tutira minden rendben van


ja és az ha valaki leírja a fájó igazságot kedves kérdező... az még nem rinyálás.csak ugye az igazság fáj:)


az is vicces hogy valaki szerint a nő megérzi az önbizalom hiányt mint a cápa a vért.a cápa tele van érzékeny érzékelőkkel amiket a természet évmilliókon át erre a célra fejlesztett.a nőben ez hol is van? :D

2017. jún. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!